Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dsc00134jr.jpg

Dwaj bydlakowie :naughty: :naughty: :naughty::kox:

wyglądają jakby za***rdalali ponaddźwiękową :polew:

Ten po lewej to chyba Ken Blok :) zdradza go koszulka DC

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

UFF... dobrze mieć kumpli hetero :decayed::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: , juz nie swiruj , kilku homo by sie znalazło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

UFF... dobrze mieć kumpli hetero :decayed::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: , juz nie swiruj , kilku homo by sie znalazło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Moskal, fajny masz "napis" na lewym boku :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, fajny masz "napis" na lewym boku :kox::decayed:

gdzie widziałeś i czemu nie trąbiłeś ???

Opublikowano

To się tak szybko działo... Przed Kołbielą, pierwsze skojarzenie, że to Ty byłeś, ale ten napis mnie zmylił. Kowi dopiero uświadomił, że to nie był napis i że to Ty :polew:

Opublikowano

Kowi dopiero uświadomił, że to nie był napis i że to Ty :polew:

o co chodzi z tym "napisem"? :D

moskal co Ty tam masz :D

Opublikowano

"kocham teściową" :decayed:

Opublikowano

"kocham teściową" :decayed:

ale on żyje w konkubinacie AFAIK ..... :naughty:

Opublikowano

Moskal jebnął vinyle na całym boku :kox: i pomylił mojego pażdziocha z kolkova pażdziochem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moskal jebnął vinyle na całym boku

miałem na drzwiach przyklejone listwy na klej do szyb. dodatkowo na droge ponaklejałem na listwy taśme zeby trzymało :decayed:

pomylił mojego pażdziocha z kolkova pażdziochem :polew: :polew: :polew:

zajechaliśmy na orlen i auta ustawiły sie Kowi , Kolkov , ja. staliśmy przy moim i Kowi mówi ze ma rozbebeszony cały środek bo kable kładł , podszedłem do auta Kolkova (którym nota bene jechałem w tamtą strone :kox: ) wsadziełm łeb do środka przez okno i mówie : "nie wygląda tak źle" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co do 400 ps z 2,7T w esce :) Zawsze mozna kupic silnik z rs4 po sofcie ze sprzeglem itp za 5 k i za stary dostac tyle samo :polew: Tylko trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu :)

Jak kupisz okazyjnie turbawy , wtryski , uzywane sprzeglo np od kogos bo powiedzmy rozbil eske , uzywany fmic jak buba... Wszystko zalezy od farta. Ale liczac normalne ceny rynkowe 400+ za 10 k jest nierealne :hi:

przy twoim szczesciu inne szczeście to zadne szczęscie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To się tak szybko działo... Przed Kołbielą, pierwsze skojarzenie, że to Ty byłeś, ale ten napis mnie zmylił.

ale dokładnie gdzie ?? jechałem z przeciwka ???

Opublikowano

Tak, jechałeś z przeciwka i jak dobrze pamiętam to było zaraz za wiaduktem nad torami

Opublikowano
  • Autor

trza było mrugać/trąbić/krzyczeć , bym sie zatrzymał na bajere :wink4:

Opublikowano

Spieszyłem się do Kowiego, bo i tak biedak czekał długo na przystanku :polew::decayed: Ale będę pamiętał ;)

Opublikowano

Spieszyłem się do Kowiego, bo i tak biedak czekał długo na przystanku :polew::decayed: Ale będę pamiętał ;)

:naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trafiły mi sie dwie K03 do rozwiertki :naughty: :naughty: :naughty:

dsc00173xe.jpg

dsc00174o.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

:naughty:

najlepsze jest to że wyhaczyłem je obie za "dobrą flache" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.