Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

NO przecie mówiłem Ci.. gwarancji żadna..tak usłyszałem przez telefon "bo te rozwiercane turbiny są do tuningowców a z nimi bywa różnie ".

Nie pytałem się czy gwarancja jest normalna jak się montuje u nich turbine..ale jak dają Ci zregenerowaną to gwarancja jest kwestią wątpliwą.

Aaaaaa , w ten deseń , myslałem ze chodzi o kazdą turbine zregenerowaną a Ty mowisz o przerabianych. mozliwe ze nie daja , facet ma troche racji

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mówię o tych z bebechami K04 i rozwierconą muszlą :good:

..a ze wszystkich regeneracji wpolałbym kupic gotową hybrydę z gwarą :P

Opublikowano

Zastanawiam się skąd tutaj tyle stron na temat Esy która już fabrycznie jest zmodzona :decayed:

Opublikowano

Bo to temat Moskala..on zawsze musi miec dużo :decayed:

Opublikowano

Bo to temat Moskala..on zawsze musi miec dużo :decayed:

O czym tutaj nawijaliście bo nie chce mi się czytać tych 184 stron :decayed:

Opublikowano

O niczym ciekawym :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

O czym tutaj nawijaliście bo nie chce mi się czytać tych 184 stron :decayed

O forumjq.jpg

Maryny

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

kox poślady :kox:

Opublikowano

Ja mówię o tych z bebechami K04 i rozwierconą muszlą :good:

..a ze wszystkich regeneracji wpolałbym kupic gotową hybrydę z gwarą :P

no to niech Ci zrobia K04, bedzie bez cudowania i bedziesz miec gwarancje

a koszta takie same jak K03

Opublikowano

w reampoland nie dostaniesz kwita z gwarancja na przerobione k03 na k04 :wink4:

Opublikowano

ale przeciez ja nie mowie o przerobce

dajesz k03, bierzesz k04

Opublikowano
  • Autor

Znikła wycieraczka , jest o niebo lepiej :good:

dsc00175zq.jpg

dsc00176jxg.jpg

Opublikowano

Gdzie kupiłeś taki kapselek ? No chyba, że to po winie za 5 zł :decayed::naughty:

Nie będzie Cię teraz wkurwiała wiecznie uj***na sziba ? :kox:

Opublikowano

W sedanach też nie ma i nikt nie narzeka :D:mysli:

Opublikowano

I pomyśleć że jeszcze jakieś 20 lat temu jak ojciec kupował Bisa to ja się upierałem że ni ch#ja tylko ten z wycieraczką bo bez wygląda ch#jowo :D hahaha

Ale podpisuję się pod pytaniem raggusia, bo ja często jej używam...

A tak na marginesie moskal w weekend grilluję niedaleko Twoich stron ;)

Opublikowano

z tym, że w sedanie inaczej jest nachylona szyba :wink4:

według mnie niepotrzebny mod :wink4:

Opublikowano

W sedanach też nie ma i nikt nie narzeka :D:mysli:

Ja narzekałem.. kurfa bez wycieraczki to paranoja.. jedziesz w deszcz i na tylne szybie to se można powiesić plakat z gołą vaginą bo i tak nic nie widać, a przynajmniej cieszy oko :kox:

To teraz by się przydała taka wlepa tylko odwrócona do góry nogami

1290552495235-1394849946.jpeg

Opublikowano

Dużo lepiej wygląda bez tej wycieraczki, zwłaszcza że i tak nie działała :bag:

Przy następnym malowanku relingi też wywal.

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie Cię teraz wkurwiała wiecznie uj***na sziba ? :kox:

nie doprowadzam do tak zaawansowanego ujebania auta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A tak na marginesie moskal w weekend grilluję niedaleko Twoich stron ;)

gdzie ????

według mnie niepotrzebny mod :wink4:

według mnie to masz chójowo obszytą kiere :kox: :kox: :kox: :kox:

Dużo lepiej wygląda bez tej wycieraczki

jeden mądry sie trafił na 6 półgłówków :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.