Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

mi to by pewnie bardziej sobota pasowała niż niedziela

W sobotę o tej porze wieczorem 21-22 większość balanguję czy pije itd także raczej nie ma sensu się ustawiać na ten dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W niedzielę będę :kox:

:good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 19:56_________________________________________________Może dziś o 22:00 zagramy bo dużo osób widzę gra w GT5 teraz :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wejdzie w giełde to teraz jest zaznaczone które auta już posiadamy.

Albo dodali nowe auta, albo zmienili sposób losowania ich bo do tej pory ich nie widziałem.

Tak samo w salonie, jest zaznaczone które już mamy.

No B-spec skonczył 4-godzinny na Tsacubie mazdą roadsterem, zrobił 208 okrążeń w 4 godziny i od 15 do 19 okrążeń przewagi miał. Dobrze już jeździ, moge mu powieżyć najlepsze swoje wozy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rewelacja to zmiania kazdego biegu, i rozmieszczenie balastu w samochodzie jest ciekawe :naughty:

aha i vettel na monzie brąz ale jakoś mnie to niesatysfakcjonuje bo czasy na brąz zmienili było 2min10sec a teraz jest 2min19sec

dobre jest to że jakos lepiej sie tym gównem jeździ :decayed: po tej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO sorrki ale musiałem kończyć

Spoko nikt nie grał :wink4:

Skupmy się na Niedzieli, mam Cię dopisać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wejdzie w giełde to teraz jest zaznaczone które auta już posiadamy.

Albo dodali nowe auta, albo zmienili sposób losowania ich bo do tej pory ich nie widziałem.

Dokładnie takie smaczki a fajnie bo zawsze to lepiej i wygodniej dla nas, nawet napis "Nowe" jest czerwony żeby go bardziej było widać :decayed:

[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 01:42_________________________________________________

dla mnie rewelacja to zmiania kazdego biegu, i rozmieszczenie balastu w samochodzie jest ciekawe :naughty:

aha i vettel na monzie brąz ale jakoś mnie to niesatysfakcjonuje bo czasy na brąz zmienili było 2min10sec a teraz jest 2min19sec

dobre jest to że jakos lepiej sie tym gównem jeździ :decayed: po tej aktualizacji

Podoba mi się że robią te aktualizacje i tak jak wcześniej było napisane że dbają o graczy i starają się poprawiać te wszystkie buble na które prawie 2 miesiące temu wszyscy narzekaliśmy :)

Aha, sprawdzałem czy komputer dalej ma swoją linię toru wyznaczony i czy jebnie w nasze auto stojące na środku, tym razem omijają nas i wygląda to tak jak powinno :>

Tego właśnie brakowało bo lubiłem z tego korzystać w GT4 :kox:

A co do vettela to może siądę przy nim jak przejadę 4h Nurg.. bo w końcu uzbierałem punkty doświadczenia i jest 32 level :)

Prawie Cię wkręciłem z tym vettel'em :polew::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem Vettela..:).. ale raczej na złoto bez szansy ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chciałem trochę B-Speca popuszczać ale dałem radę tylko patcha ściągnąć i mnie zmogło. Nie wiem jak będzie z moją grą jutro bo mam pół gęby spuchnięte, ledwo mówię i jadę na Ketonalu po wyrwaniu ósemki :wallbash: postaram się być w stanie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ponad tydzień męczył po 8 godzin Vettela ale zrobił na złoto. Ja bym prędzej zgłupiał na umyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle że co jakis czas probowalem zrobic vettela i nic nawet nie moglem przejechac 2 pełnych okrążen a wczoraj po kilku próbach sie udalo i od razu brązik [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:39_________________________________________________

a ja sie spytam co to jest karwa ten Vettel :wallbash: :wallbash:

a vettel to taki gość który jeździ w F1 nawet mistrza zrobił w 2010 roku napewno go nie kojarzysz ?? :polew: :polew:

hehe

a tak poważnie to jak będziesz miał 30 lvl to w zawodach specjalnych odblokuje się "Wyzwanie X" gdzie jeździsz takim wymyślonym przez ADRIANA NEWEY'a(RED BULL) bolidem jest to fest mocne i przyklejone do asfaltu a nazywamy to vettel bo on jest na filmiku prezentującym to coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...