Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew:

i na PS3 :naughty:

Dobra wystarczy tego :ot::decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CIV V :good:

Ta gra jeszcze istnieje :decayed:

CIV V to najnowsze wydanie z końca zeszłego roku :gwizdanie:

Jak ktoś lubi te klimaty to na PS3 gra jest wypas :cool1:

Opublikowano

Kto jutro wieczorem chętny na małe ściganie?

Opublikowano

Kto jutro wieczorem chętny na małe ściganie?

Robimy listę na Niedzielę:

Godzina do ustalenia ale proponowałbym wcześniej ok 21:00 :)

-PABLO

-manny90

-hhacek jeszcze do potwierdzenia.

-moicz 60% :decayed:

-insane_Infinity 99% :decayed:

?

Opublikowano

ja będę na 60%

Opublikowano

Może i ja o 21 sie wstawię :kox::naughty: 99% ...muszę żonę przekupić :polew::wink4:

Opublikowano

Spoko, córkę położę spać i wpadnę.

Opublikowano

moge nie dac rady na 21 ale ok 22 postaram sie byc

Opublikowano

Spoko, córkę położę spać i wpadnę.

Ok Malik już Cię dopisuję w końcu może się uda w większym gronie pograć i napiszcie kto już posiada mikrofony bo nie wiem czy podłączać bo nie będę sam prowadził konferencji :decayed:

Ja po spocie będę ok 20:30 i przygotuje pokój :)

Robimy listę na Niedzielę:

Godzina do ustalenia ale proponowałbym wcześniej ok 21:00 :)

-PABLO

-manny90

-hhacek dołączy ok 22:00 naszego czasu.

-moicz 60% :decayed:

-insane_Infinity

-Malik

-Milczar 21:30-22:00

Opublikowano

ja na 100% żonqa przekupiona :D mam kamere ps3 eye jak to zrobic aby nadawać do was mój głosik??

Opublikowano

jak tam działo się coś ? były KILLE ?

Opublikowano

i napiszcie kto już posiada mikrofony bo nie wiem czy podłączać bo nie będę sam prowadził konferencji :decayed:

Mam zwykła słuchawkę BT Motoroli. Działa za***iście.

Opublikowano

ja na 100% żonqa przekupiona :D mam kamere ps3 eye jak to zrobic aby nadawać do was mój głosik??

Ok poprawiłem.

Słuchaj w ustawieniach ps3 akcesoriów wchodził bodajże w audio i tam ustawiasz czułość mikrofonu w tej kamerze i dostrajasz resztę :wink4: [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 16:31_________________________________________________

jak tam działo się coś ? były KILLE ?

Wczoraj w sobote nie graliśmy bo wszyscy pewnie :dance: i :drunk::naughty:

Dzisiaj szykuje się dobre skillowanie :evil:

Opublikowano

Też się piszę dziś na granie ale będę tak 21:30 - 22, słuchawka z mic na pokładzie :good:

Opublikowano

Też się piszę dziś na granie ale będę tak 21:30 - 22, słuchawka z mic na pokładzie :good:

Ok Milczar dopisuję do listy :kox:

Ja uciekam na spota i po 20:00 jestem na forum :good:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 17:29_________________________________________________Dobra odpalam za chwile pokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:47_________________________________________________Dzięki panowie za skillowanie, zabawa była przednia 6 osób jak na Niedziele to niezły wynik :kox: :kox: :kox:

Infinity ty oszusto, wybraliśmy normalne auto a ty moją Formułą śmigałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee tam dawalem wam fory...zreszta moglem wziac tez normalne auto..hehe Veyrona :polew: :polew: a tak albo ty wygrywales albo hhacek :kox: ps zna sie te skroty :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

eee tam dawalem wam fory...zreszta moglem wziac tez normalne auto..hehe Veyrona :polew: :polew: a tak albo ty wygrywales albo hhacek :kox: ps zna sie te skroty :tongue4: :tongue4:

No właśnie skróty ty oszuście :evil::polew:

Ale nie ma co gadać zabawa była przednia :kox:

Tylko niech reszta dokupi mikrofony i będzie :naughty:

W sumie 5 osób miało tylko hhacek pisał :mysli:

Opublikowano

hehe dzieki za gre...hhe ide w kime.....tia zona na poczatku mi cos jazgotala :polew: :polew:

Opublikowano

hehe dzieki za gre...hhe ide w kime.....tia zona na poczatku mi cos jazgotala :polew: :polew:

No dobry był polew :polew:

Opublikowano

..bylo :kox:

6 osob to juz niezle ... czy max to jest 12 ???

mikrofon juz w drodze...:)

do nastepnego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.