Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rano nic się nie zmieniło :kwasny: nie wiem jak teraz :mysli:

Ja zaraz lookne..

No i lipa dalej to samo :kwasny:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bede w sobote ok 22...:):kox:

Ok o 22:00 ruszamy mocnym składem dzisiaj :kox:

Opublikowano

może uda mi się do tego czasu położyć córę ;-)

Opublikowano

może uda mi się do tego czasu położyć córę ;-)

No to jak coś jest nas 4 i jak na sobotę myślę jest bardzo dobrym wynikiem hehe :wink4:

PABLO

moicz

hhacek

OGr

Opublikowano

Karwa Ja odpadam ...mamy Gości i będziemy Grać w Buzza :naughty:

Opublikowano

Przynajmniej dokonczyłem te które są, a i tak mi zostało jeszcze jedno złoto do zrobienia w tych sezonowych co są teraz.

Opublikowano

ja będę jak żonę położę heh :naughty:

Opublikowano

Przynajmniej dokonczyłem te które są, a i tak mi zostało jeszcze jedno złoto do zrobienia w tych sezonowych co są teraz.

Ja dzisiaj kończyłem nascara w zawodach specjalnych i jeszcze mam 2 złota do zrobienie na ekspercie :)

Opublikowano

Karwa Ja odpadam ...mamy Gości i będziemy Grać w Buzza :naughty:

Hehe :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 20:57_________________________________________________Jak coś to pisać pw na psn :)

Opublikowano

bede po 23..

Opublikowano

bede po 23..

Graliśmy nie dołączyłeś się a szkoda bo za***iście się grało :kox:

moicz muszę się napocić żeby Ci dać radę :decayed:

Ostatni wyścig na 25 kilometrowym nurgburgringu był mega :kox: i z dobrą końcówką :decayed:

Wyścig trwający ok 7-8 minut skończyliśmy na mecie z różnicą 0,100s a nie było praktycznie żadnych wywrotek czy wypadnięć z toru tylko łeb w łeb szliśmy :kox:

Opublikowano

ja się muszę napocić żebyś mi nie uciekł :naughty:

a ostatni wyścig perfekcyjny i to zaskoczenie że na koncu nie ma zakrętu w prawo hehhe :polew:

Opublikowano

ja się muszę napocić żebyś mi nie uciekł :naughty:

a ostatni wyścig perfekcyjny i to zaskoczenie że na koncu nie ma zakrętu w prawo hehhe :polew:

No właśnie, ułamek sekundy zahamowania obydwu Sls'ów i (zdziwienie :blink:) szybka reakcja i rura do przodu do mety :polew::kox:

Opublikowano

będę długo się z tego śmiał :polew: hehe a tak wogóle to sls :good: rewelacyjny fest sie dobrze tym jeździ

Opublikowano

będę długo się z tego śmiał :polew: hehe a tak wogóle to sls :good: rewelacyjny

:polew:

Super się nim jeździ, jak będzie hhacek już bankowo grał to się zrobi takiego samego skilla myślę że będzie tak samo :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mówisz że w 3 będziemy gęsiego zapier***** na nurburgringu :evil:

Opublikowano

mówisz że w 3 będziemy gęsiego zapier***** na nurburgringu :evil:

Dokładnie bo widziałem jak gra :evil:

Reszta się doszkoli i będą mega wyścigi :kox:

Opublikowano

no no tylko żebyśmy grali w liczniejszym składzie :decayed:

zmykam jutro może pykne tą suzuke 1000km (w sumie to dziś )

Opublikowano

no no tylko żebyśmy grali w liczniejszym składzie :decayed:

zmykam jutro może pykne tą suzuke 1000km (w sumie to dziś )

W tygodniu na pewno :good:

Ja muszę zrobić 32 level i czeka 4h wyścig :)

:hi:

Opublikowano

sorki ale wpadl sasiad i siedzielismy przy piwku.. zasiedzielismy sie i jak juz byla 23.30 to u was juz 00.30....

z tego co czytam to zapowiada sie ciekawie... bardzo lubie tor 20km Nring i SLS tez.. wiec chetnie tam posmigam..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.