Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możnaby zrobić jakieś małe mistrzostwa... Zgadać się najpierw na termin, określić tor, samochód/samochody, i zrobić jakiś ranking...

Wiem, że może być ciężko się tak zgadać, ale spróbować chyba można.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi się dobrze jeździło na nurburgringu :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Możnaby zrobić jakieś małe mistrzostwa... Zgadać się najpierw na termin, określić tor, samochód/samochody, i zrobić jakiś ranking...

Wiem, że może być ciężko się tak zgadać, ale spróbować chyba można.

Dobry pomysł :good:

Opublikowano

a pomysł z mistrzostwami jest dobry ale może za jakiś tydzień,dwa żeby wszyscy prezentowali równy poziom wiadomo że nie wszyscy mają grę od premiery :hi::notworthy:

Opublikowano

a pomysł z mistrzostwami jest dobry ale może za jakiś tydzień,dwa żeby wszyscy prezentowali równy poziom wiadomo że nie wszyscy mają grę od premiery :hi::notworthy:

Dokładnie, na razie możemy sobie trenować wszyscy on-line a później się zrobi jakieś mistrzostwa :kox:

Mnie grypsko złapało także siedzę w weekend w domu i jak ktoś będzie chciał pograć to nie ma problemu, jutro z tego co wiem będzie hhacek bo się określał że może zagrać ale nie wiem jak reszta bo pewnie będzie w sobotę :drunk: albo gdzieś :dance: hehe

Opublikowano

ja mam kontuzje palca :kwasny: na szczęście u nogi więc też w domu w weekend

Opublikowano

ja mam kontuzje palca :kwasny: na szczęście u nogi więc też w domu w weekend

No to jest nas 3 jak na razie :decayed:

Opublikowano

też mogę wpaść bo weekend mam wolny, jak cosik to dajcie tu znać

Opublikowano

pewnie koło 22 tak jak zawsze więc wpadaj śmiało :naughty:

Opublikowano

Jak coś to również dzisiaj można zagrać ok 22:00 tak będę gdzieś :)

Opublikowano

Trzeba kiedyś w nocy się zgadać i zaglądnąć do jakiejś ekipy i się sprawdzić :naughty: (Czyt. Skopać im tyłki :polew:)[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 00:59_________________________________________________Wziąłem się za zawody specjalne i męczę się z tym nascarem, na razie robię średni poziom i 2 ostatnie zaliczenia mi zostały na złoto bo wszystkie tak robię ale szlag człowieka trafia jak brakuje np do złota 2 tysięczne... Złoto na 12:000 a ja mam 12:002 i nie wiem czy płakać czy się śmiać :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj raczej odpadam :drunk:

Jutro bardzo chętnie zagram pod wieczór, w dzień trasa na Gdańsk ;)

Opublikowano

na początku możesz się śmiać :polew: płakać będziesz za 100 podejeściem :gwizdanie:

a próbowałeś vettela zrobić ?

Opublikowano

na początku możesz się śmiać :polew: płakać będziesz za 100 podejeściem :gwizdanie:

a próbowałeś vettela zrobić ?

Nawet tego nie szukałem ani nie odpalałem :polew:

Opublikowano

Dzisiaj raczej odpadam :drunk:

Jutro bardzo chętnie zagram pod wieczór, w dzień trasa na Gdańsk ;)

Dobra pany jak coś to się wstępnie umawiamy na jutro ok 21-22 wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

ja bede w sobote ok 22...:):kox:

Opublikowano

na początku możesz się śmiać :polew: płakać będziesz za 100 podejeściem :gwizdanie:

a próbowałeś vettela zrobić ?

dokladnie.....

...a gdzie jest vettel????

Opublikowano

vettel w zawodach specjalnych jak masz 30 lvl to się tam pojawia na końcu( za loebem )

Opublikowano

A co sie zmieniło w sezonowych bo nie zaglądałem od wczoraj a dziś mam kaca i nie mam sił sprawdzić. :sick3:

Opublikowano

rano nic się nie zmieniło :kwasny: nie wiem jak teraz :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.