Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko lekkie uszkodzenia bo na tych ciezkich to masakra

tym tt nie dalo sie jechac na prostej :gwizdanie:

Wiem dlatego po ostatnich wyścigach protestowałem aby takich nie dawać to się przekonali jak się "fajnie" śmiga z takimi zniszczeniami, ale na tym torze Fuji to jeszcze spox bo nigdzie nie ma band a sobie wyobraź co by było np w Monte Carlo :naughty:

Widziałem jak tańczyłeś na prostej za mną, nie wiedziałem czy coś wypiłeś czy masz takie zniszczenia :polew::decayed:

no po pierwszym zakrecie miałem prawą stronę zniszczoną a później dostałem strzała z tyłu i lewy tył tez uszkodzony ale na zakretach sie trzymalem :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

duzo pomagają licencje i specjalne np. na NURBURGRINGU w AKADEMI AMG :naughty:

shiiiit nie ma sezonowych KAZEK zrobił wałka miały być w czwartek +/- jeden dzień

O tym możemy rozmawiać w głównym temacie GT5 :)

Opublikowano

ide looknąć na KILLZONE 3

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

A tak w ogóle to trochę się rozczarowałem że nie można tuningować hamulców jak w GT4 tylko ewentualnie balans można tylko ustawić :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:19_________________________________________________No właśnie dziś lookam a tu ucięte zawody sezonowe :decayed:

Opublikowano

lipa

Opublikowano

Myślę żeby sobie levela do 32 dobić to albo przejdę te zawody specjalne bo tylko gokarty i tor TOP GEAR skończyłem albo resztę licencji przejdę ale nie wiem czy na złoto bo nie mam cierpliwości tyle :)

Opublikowano

Wydaje mi się że trzeba większość samochodów z garażu dodać do ulubionych bo tylko takie widnieją jeśli chcemy swoimi autami pojeździć, szkoda że nie można wejść do garażu ze świata GT i wybierać samochód jaki się chce tylko są zalecane gotowe auta :mysli:

Jeszcze jeden gracz i będzie maksymalna liczba graczy naraz w jednym wyścigu choć nie będzie problemu nawet jak będzie ponad 20 osób na liście bo mało prawdopodobne by wszystkie osoby się zebrały w jednym terminie..

Aha moicz ty jakieś kody wpisałeś że wybrałeś wyścig ten ostatni a myślałem że tylko gospodarz może zmieniać :?: hehe

Opublikowano

AMG :naughty:

Opublikowano

AMG :naughty:

Na złoto wszystkie w AMG zrobiłeś :mysli:

Opublikowano

no ba :naughty: mi tylko vettel został do zrobienia

Opublikowano

Aha... :decayed:

Lubie czasem w nocy pograć z kimś z Niemiec czy Anglii i skopać tym cześkom tyłki GT-Rem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Aha Ogr prosiłeś byśmy włączyli od nowa tor i zaczekali na Ciebie po czym to zrobiliśmy a ty nagle na pierwszym okrążeniu zmyłeś się :bicz::decayed:

oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.

Opublikowano

Aha Ogr prosiłeś byśmy włączyli od nowa tor i zaczekali na Ciebie po czym to zrobiliśmy a ty nagle na pierwszym okrążeniu zmyłeś się :bicz::decayed:

oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.

Przecież żartowałem, wiem że jesteś świeżym tatusiem to trzeba się córunią zajmować bo w niej największa pociecha :>

Opublikowano

spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-)

a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)

Opublikowano

spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-)

a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)

Yyyy na pewno :mysli:

Jak będziesz na spocie w Niedziele to pogadamy o tym :decayed:

Opublikowano

heheh :oklaski:

Opublikowano

Wydaje mi się że trzeba większość samochodów z garażu dodać do ulubionych bo tylko takie widnieją jeśli chcemy swoimi autami pojeździć, szkoda że nie można wejść do garażu ze świata GT i wybierać samochód jaki się chce tylko są zalecane gotowe auta :mysli:

Jeszcze jeden gracz i będzie maksymalna liczba graczy naraz w jednym wyścigu choć nie będzie problemu nawet jak będzie ponad 20 osób na liście bo mało prawdopodobne by wszystkie osoby się zebrały w jednym terminie..

Aha moicz ty jakieś kody wpisałeś że wybrałeś wyścig ten ostatni a myślałem że tylko gospodarz może zmieniać :?: hehe

ha ha bo ja haker jestem :decayed: a tak powaznie to chyba tylko raz mogłem cos zmienic bo pozniej juz lipa

Opublikowano

może być ciężko bo teściowa przyjeżdża do wnuczki ;-)

Opublikowano

Witam, nieźle się wczoraj gralo, dobrze dajecie chłopaki :good:.

Niestety w ost. wyscigu mialem Ruf-a i troche ciezko sie nim jezdzi na nurburgringu.

Mozna by ustalic jakis standart na wyscig, zeby kazdy sobie ustawil auto, np 650KM i co waga powyzej 1200kg czy cos takiego.

Opublikowano

Witam, nieźle się wczoraj gralo, dobrze dajecie chłopaki :good:.

Niestety w ost. wyscigu mialem Ruf-a i troche ciezko sie nim jezdzi na nurburgringu.

Mozna by ustalic jakis standart na wyscig, zeby kazdy sobie ustawil auto, np 650KM i co waga powyzej 1200kg czy cos takiego.

Trzeba było włączyć wychodzenie z poślizgu :naughty:

Nad tymi ustawieniami pomyślimy ale to już większość musi zadecydować :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.