Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Julek Jak z wymianą Klocków w Lambo :naughty: :naughty: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe kto pierwszy skonczy wszystkie wyścigi Endurance....?...:)

Na mnie nie patrz :polew::decayed:

Wyścigi Endurance to te wszystkie wyścigi co są w A-spec i B-spec?

Nie, mówimy tylko o A-Spec gdzie ty musisz jechać w realnym czasie :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:58_________________________________________________

Julek Jak z wymianą Klocków w Lambo :naughty: :naughty: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :kox::decayed:

Kupować, przyda nam się do on-line bo ma wbudowany mikrofon i z takiej korzystam :)

http://allegro.pl/eye-toy-kamera-kamerka-oryginal-ps3-4console-i1440807020.html

Opublikowano

ja dopiero 22-ga jak coś ;-)

To się dołączysz do nas :naughty:

Pany kupować mikrofony lub kamerki.

Ja taką mam i ma wbudowany mikrofon, dobrze zbiera :naughty:

1417169232.jpg

Tutaj macie za grosze :cool1:

http://allegro.pl/eye-toy-kamera-kamerka-oryginal-ps3-4console-i1440807020.html

Opublikowano

ja za jakiś czas planuje kupić headset :naughty:

Opublikowano

ja za jakiś czas planuje kupić headset :naughty:

:good:

Opublikowano

PABLO sorrki ale chyba mnie dziś jednak nie będzie :confused4:

Opublikowano

Julek Jak z wymianą Klocków w Lambo :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Nie ma wymiany klocków w gt5. Może ci się świeciło jak miałeś uślizg kół przy ostrym dawaniu w pyte ?

Opublikowano

wiem wiem Jaja se robiłem z Ciebie :polew: :polew: :polew: ale na początku uwierzyłeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PABLO sorrki ale chyba mnie dziś jednak nie będzie :confused4:

Luzik :)[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:47_________________________________________________4 osoby jak na razie :)

Za chwile gramy.[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:21_________________________________________________Dobra otwieram pokój, przybywajcie :decayed:

Opublikowano

Zaraz wbijam ;P

Opublikowano

dopiszcie i mnie jozekpunktak a tak poza tym to dzięki za dzisiejszą grę :good:

Opublikowano

dopiszcie i mnie jozekpunktak a tak poza tym to dzięki za dzisiejszą grę :good:

Już Cię dopisuję i dzięki że spróbowałeś, nieźle było :)

A co do gry to dzięki chłopaki w sumie było jak by nie liczyć 7 osób :)

A ostatni wyścig moicz to był jak podróż w czasie w gwiezdnych wojnach :polew: :polew: :polew:

Trzeba zagrać na tym torze jak wszyscy będą :kox:

Opublikowano

koniecznie heheh

dzięki panowie :good:

czekam jeszcze do północy czy pojawią się sezonowe :mysli:

Opublikowano

Trzeba rozkminić jak tą Formułę wybrać, z tym Nurburgringiem 20KM to powiem Ci że jechałem na 110% możliwości GT-R'a i bez błędnie ale tą wyścigową suprą mi odjeżdżałeś jakieś 1,5s na kilometrze i nie było szans Cię doścignąć ale było :kox: reszta z tyłu gdzieś została :decayed:

Opublikowano

ja jechałem prawie na maxa balem się wypasc bo wiem jak jezdzisz na tym torze :good: no a ta supra ma 499KM i trzyma się pieknie asfaltu

Opublikowano

dopiszcie i mnie jozekpunktak a tak poza tym to dzięki za dzisiejszą grę :good:

Krzychu nic się nie martw początki zawsze są trudne trochę grania i będziesz śmigać dobrze :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 00:00_________________________________________________

ja jechałem prawie na maxa balem się wypasc bo wiem jak jezdzisz na tym torze :good: no a ta supra ma 499KM i trzyma się pieknie asfaltu

Zauważyłem na pierwszych zakrętach jak jechałeś jak się trzymała jak przyklejona franca :kox:

Trzeba się zgadać z hhackiem też dobry gracz, daje radę :naughty:

Opublikowano

duzo pomagają licencje i specjalne np. na NURBURGRINGU w AKADEMI AMG :naughty:

shiiiit nie ma sezonowych KAZEK zrobił wałka miały być w czwartek +/- jeden dzień

Opublikowano

Aha Ogr prosiłeś byśmy włączyli od nowa tor i zaczekali na Ciebie po czym to zrobiliśmy a ty nagle na pierwszym okrążeniu zmyłeś się :bicz::decayed:

Opublikowano

tylko lekkie uszkodzenia bo na tych ciezkich to masakra

tym tt nie dalo sie jechac na prostej :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 00:04_________________________________________________no wlasnie Ogr ja tam prowadzilem :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

tylko lekkie uszkodzenia bo na tych ciezkich to masakra

tym tt nie dalo sie jechac na prostej :gwizdanie:

Wiem dlatego po ostatnich wyścigach protestowałem aby takich nie dawać to się przekonali jak się "fajnie" śmiga z takimi zniszczeniami, ale na tym torze Fuji to jeszcze spox bo nigdzie nie ma band a sobie wyobraź co by było np w Monte Carlo :naughty:

Widziałem jak tańczyłeś na prostej za mną, nie wiedziałem czy coś wypiłeś czy masz takie zniszczenia :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.