Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jakoś nie mam zapału to GT5...może Tomorow...albo weekanda przysiądę :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie widze że w shifta przysiadłeś.

Opublikowano

noo wasze czasy biję ...wyzwanie jak nic na kierownicy :D:naughty:

Opublikowano
Opublikowano

i po sezonowych :decayed:

Opublikowano

i po sezonowych :decayed:

:good:

Ja się zaraz zabieram za 4h wyścig mazdą :decayed:

Opublikowano

Dzięki Reniu, wbiłem ze 4 brązy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i po sezonowych :decayed:

:good:

Ja się zaraz zabieram za 4h wyścig mazdą :decayed:

pewnie już jesteś w połowie ale co tam ja w tym wyścigu jak miałem 8 okrążen przewagi to zatrzymywałem się na poboczu do momentu aż drugi będzie miał jedno okrążenie do mnie i znowu ruszałem :decayed: a i tak zrobiłem jakieś 205 okrążeń

julo będzie platyna w batmanie :gwizdanie: dokonałem prawie niemożliwego :

Freeflow Gold

Musisz zdobyć 24 medale w Combat Challengach. Jest to bardzo trudne, ale wykonalne. Rób często Freeflow Perfection żeby dostawać dużo punktów, często unikaj przeciwników i nie daj się uderzyć a ponadto nie denerwuj się.

Trudność: 10/10

cytat z trophy hunters

teraz pozostało mi przejść tylko na hard :naughty:

Opublikowano

i po sezonowych :decayed:

:good:

Ja się zaraz zabieram za 4h wyścig mazdą :decayed:

pewnie już jesteś w połowie ale co tam ja w tym wyścigu jak miałem 8 okrążen przewagi to zatrzymywałem się na poboczu do momentu aż drugi będzie miał jedno okrążenie do mnie i znowu ruszałem :decayed: a i tak zrobiłem jakieś 205 okrążeń

julo będzie platyna w batmanie :gwizdanie: dokonałem prawie niemożliwego :

Freeflow Gold

Musisz zdobyć 24 medale w Combat Challengach. Jest to bardzo trudne, ale wykonalne. Rób często Freeflow Perfection żeby dostawać dużo punktów, często unikaj przeciwników i nie daj się uderzyć a ponadto nie denerwuj się.

Trudność: 10/10

cytat z trophy hunters

teraz pozostało mi przejść tylko na hard :naughty:

Właśnie jest czas 2:49 i 148 okrążenie także jeszcze ponad godzina została :decayed:

A co chodzi z tym batmanem bo nie lookałem na te wyścigi :mysli:

Opublikowano

Pablo chodzi o Batman Arkham ..Gre ..ehhe :polew:

Opublikowano

wlasnie zrobilem kolejny endurance 90 na laguna seca.... 2 godziny....

w przyszlym tygodniu bede robil sezonowe..

Opublikowano

Pablo chodzi o Batman Arkham ..Gre ..ehhe :polew:

Proszę nie umieszczajcie tu informacji o innych grach bo człowiek się zagubił i myślał że można batmanem jeździć w GT5 :kox::mysli: ;( :confused4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Skończyłem 4h wyścig mazdą roadsterem, boshe nie wyobrażam sobie 24h :decayed: :decayed: :decayed:

213 okrążeń i jakieś 20 okrążeń przewagi :)

Level skoczył na 29 :kox:

Czyli 3 z góry mam skończone, laguna seca, grand valley i Tsukuba Circuit

Następny planuję przejść 500mil czyli jakieś 800 KM na tym owalnym torze za kierą Audi R10 TDI :lol1:

Opublikowano

Moj Lvl 23 w A-spec.

Pablo w przerwie moze bys przyjął moje zaproszenie :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo chodzi o Batman Arkham ..Gre ..ehhe :polew:

Proszę nie umieszczajcie tu informacji o innych grach bo człowiek się zagubił i myślał że można batmanem jeździć w GT5 :kox::mysli: ;( :confused4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Skończyłem 4h wyścig mazdą roadsterem, boshe nie wyobrażam sobie 24h :decayed: :decayed: :decayed:

213 okrążeń i jakieś 20 okrążeń przewagi :)

Level skoczył na 29 :kox:

Czyli 3 z góry mam skończone, laguna seca, grand valley i Tsukuba Circuit

Następny planuję przejść 500mil czyli jakieś 800 KM na tym owalnym torze za kierą Audi R10 TDI :lol1:

sorrki chciałem tak przy okazji napisać :decayed:

wyścig na owalu jest mega nudny :gwizdanie: 200 okrążeń(jeździłem formułką 2h15min)

ale nagroda fajna :naughty:

Opublikowano

Pablo chodzi o Batman Arkham ..Gre ..ehhe :polew:

Proszę nie umieszczajcie tu informacji o innych grach bo człowiek się zagubił i myślał że można batmanem jeździć w GT5 :kox::mysli: ;( :confused4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

yeabanyyy :kox::polew: :polew: :polew:

Pablo kup se pada i... W inne gry na PS3 też się fajnie gra :wink4:

Opublikowano

Moj Lvl 23 w A-spec.

Pablo w przerwie moze bys przyjął moje zaproszenie :gwizdanie:

Zaraz lookne bo nie widziałem żadnego zaproszenia :mysli::)

Ok dodałem Cię :wink4:

I również po sezonowych wyścigach :decayed:

Opublikowano

Panowie kiedy się ustawimy na jakis wyscig online ? jeden rodzaj samochodu, jakas fajna trasa ,pare okrązen

Opublikowano

Panowie kiedy się ustawimy na jakis wyscig online ? jeden rodzaj samochodu, jakas fajna trasa ,pare okrązen

Właśnie miałem to samo pisać bo już jest nas kilku i by można było co pośmigać :naughty:

Cholera nie mam mikrofonu na BT a przydał by się do komunikowania bo kijowo się piszę na tym padzie jeśli chodzi o czat chociaż w kamerce od ps3 jest mikrofon to powinienem was słyszeć :decayed:

Opublikowano

ja tez nie mam headseta

damy rade trzeba ustalic dzien i godzine :naughty: moze byc dzis

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.