Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, bo można udostepnić auto online. Poźniej ktoś wchodzi na taki profil i widzi oprócz statów gracza jeszcze kierowców B-spec udostępnionych i samochody. Wszedłem na jeden z taki samochodów i jest opcja POŻYCZ.

Tylko że póki udostępniasz taki samochód czy kierowce to nie możesz z niego korzystać. Musisz go wycofać i wtedy jest do twojej dyspozycji. W sumie logiczne, bo jak ktoś ma korzystać to ty nie możesz równocześnie.

Tak to działa mniej więcej.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vettel zrobiony :decayed: wszystko na brąz :disgust: ale jest, red bull stoi w garazu :naughty:

moze kiedyś będę sie bawil z polepszeniem na złotka

puściłem "czarnucha" i jedzie tym bolidem X2010 to sie rozpedza do 170km/h na 1 biegu :polew: heh a ja max speed jaki osiągłem to 502km/h

Opublikowano

Pablo ja odpadam pusciłem czarnucha na 4h Mazdą :naughty:

Opublikowano

vettel zrobiony :decayed: wszystko na brąz :disgust: ale jest, red bull stoi w garazu :naughty:

moze kiedyś będę sie bawil z polepszeniem na złotka

puściłem "czarnucha" i jedzie tym bolidem X2010 to sie rozpedza do 170km/h na 1 biegu :polew: heh a ja max speed jaki osiągłem to 502km/h

No to niezłe to cudo, szkoda że moja B5tka tak nie jeździ :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:25_________________________________________________Infinity coś ty zrobił z moim Gallardo :?: :decayed:

Opublikowano

Ok to gramy bo właśnie przyjechałem ze spota i odpalę zaraz pokój :?:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:11_________________________________________________Jak coś to pisać pw na ps3

Opublikowano

Widziałem że owinął wokół drzewa ale już wyklepał . :wink4:

Jest już GT5 na trophyhunters

http://trophyhunters.pl/poradniki/retail/Gran-Turismo-5/pelna/

To jest dobre:

Najtrudniejsze trofeum to "Złoty standard", które zadecyduje czy się poddasz czy nie. Jednakże platyna w tej grze wzbudzi uznanie.
Gran Turismo Platinum Trophy / Platynowe trofeum Gran Turismo

Gratulacje!!! Właśnie zdobyłeś najtrudniejszą platynę w swoim życiu.

Mnie raczej to nie grozi. :polew:

Opublikowano

mi też nie :decayed:

Opublikowano

Pablo jak to co Olej zmieniłem. i wiesz drzewo na tor mi wyskoczyło i trzeba było lakier zmienić,szpachla tu szpachla tam... :polew: :polew:

Opublikowano

Tylko że troche części mu zostało, no i w sumie zamiast Gallardo to jest teraz Fiat 500 z lat 60-tych, bo tu sie przycieło, tam sie odspawało i jakoś to poszło.

No to weż mu oddaj już tego fiacika jak już sie wydało i dorzuć mu jakiegoś paszczaka np. Dacie sandero jako zadość uczynienie. :kox:

Opublikowano

Ale pitolicie :decayed::polew:

A co do GT5 na trophyhunters to jest wszystko fajnie opisane co jak zdobywać :good:

W nocy skończyłem 4h Nurburgring ale żeby było ciekawie wziąłem A4 touring '04 i ograniczyłem moc w ustawieniach z 640KM do 350KM gdzie przeciwnicy mieli po ponad 640KM i była fajna ciekawa jazda choć na końcy wyścigu i tak miałem 2 kółka przewagi nad drugim na mecie po 29 okrążeniach.

Lvl jest 33 i pół paska :)

Następny to wyścig 9h na Tsakubie bodajże ale wątpię by to przejść bo strasznie nudny to będzie wyścig na takim krótkim torze i jeżdżenie w kółko cały czas :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ale pitolicie :decayed::polew:

A co do GT5 na trophyhunters to jest wszystko fajnie opisane co jak zdobywać :good:

W nocy skończyłem 4h Nurburgring ale żeby było ciekawie wziąłem A4 touring '04 i ograniczyłem moc w ustawieniach z 640KM do 350KM gdzie przeciwnicy mieli po ponad 640KM i była fajna ciekawa jazda choć na końcy wyścigu i tak miałem 2 kółka przewagi nad drugim na mecie po 29 okrążeniach.

Lvl jest 33 i pół paska :)

Następny to wyścig 9h na Tsakubie bodajże ale wątpię by to przejść bo strasznie nudny to będzie wyścig na takim krótkim torze i jeżdżenie w kółko cały czas :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

też mi się nie chce tego jechać :thumbdown: :thumbdown: prędzej to moje czarnuchy przejadą niż ja :tongue4:

Opublikowano

Ale pitolicie :decayed::polew:

A co do GT5 na trophyhunters to jest wszystko fajnie opisane co jak zdobywać :good:

W nocy skończyłem 4h Nurburgring ale żeby było ciekawie wziąłem A4 touring '04 i ograniczyłem moc w ustawieniach z 640KM do 350KM gdzie przeciwnicy mieli po ponad 640KM i była fajna ciekawa jazda choć na końcy wyścigu i tak miałem 2 kółka przewagi nad drugim na mecie po 29 okrążeniach.

Lvl jest 33 i pół paska :)

Następny to wyścig 9h na Tsakubie bodajże ale wątpię by to przejść bo strasznie nudny to będzie wyścig na takim krótkim torze i jeżdżenie w kółko cały czas :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

też mi się nie chce tego jechać :thumbdown: :thumbdown: prędzej to moje czarnuchy przejadą niż ja :tongue4:

Ale to mówisz o B-Spec, jak tam to przejdziesz czarnuchem to i tak pozostanie do przejścia w A-Specu :mysli:

Opublikowano

Właśnie nie wiem jak to jest z tym do końca. Bo normalnie B-spec mi zrobił trofea klasy ekstremalnej itp.

Ale jednak chyba trzeba też A-specem przejść bo jest napisane że wszystkie do tego trofeum złoty standard.

Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 500+ godzin :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Właśnie nie wiem jak to jest z tym do końca. Bo normalnie B-spec mi zrobił trofea klasy ekstremalnej itp.

Ale jednak chyba trzeba też A-specem przejść bo jest napisane że wszystkie do tego trofeum złoty standard.

Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 500+ godzin :gwizdanie: :kox:

Taaa ja tego nie widzę żeby przechodzić 2 wyścigi po 24h, znajdźcie mi jakiegoś żółtka to mi przejdzie :decayed:

Opublikowano

Pablo, przeciez Ty chyba pracujesz o jeśli dobrze pamietam w sklepie z RTV, no to weź swoją konsole i podłącz ją, ustaw na ten wyścig to może jakieś łebki albo łażące małe cygany co przesiadują cały dzień w takich sklepach grając na konsolach Ci przejdą za dwie oranżady :polew:

Opublikowano

Pablo, przeciez Ty chyba pracujesz o jeśli dobrze pamietam w sklepie z RTV, no to weź swoją konsole i podłącz ją, ustaw na ten wyścig to może jakieś łebki albo łażące małe cygany co przesiadują cały dzień w takich sklepach grając na konsolach Ci przejdą za dwie oranżady :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i poproś żeby zostawili sklep otwarty na 24h :polew:

Opublikowano

To zapauzuje na noc. A rano cygany już pod drzwiami będą czekać żeby dokończyć.

@moicz, fajnie że udostepniłeś online kierowce B-speca :D

Mój go pyknął w wyścigu i zgarnął kase. Ale może twojemu też coś kapneło za 2 miejsce.

Najlepsze jest to że przez przeglądarke można śledzić ten wyścig, może jutro rano zapuszcze jakiś dłuższy i w robocie mozna bedzie zerkać.

Jak to rozpracuje więcej bo narazie 1 raz odpaliłem. Nie masz lepszego B-speca ?

Wogóle to wejdz sobie w kierowców i zobacz czy coś kasy zarobił ten twój.

Opublikowano

Całkiem niedawno kupiłem tą grę! O co w niej biega? Co trzeba przejść tak naprawdę?

Opublikowano
:polew: :polew: od początku grasz ..i pniesz się na wyżyny :evil: masz podział na klasy od leszcza do pro :) jak masz PS3 do neta to zapodaj swój nick w odpowiednim dziale ,oraz tu i dodaj nas , tzn tych co graja w GT5 , do przyjaciół .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.