Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W b-spec to chyba po 35lvl sie dostaje red bulla na stałe do garażu.

Albo na brąz zrobić vettela teraz jest łatwiej zdobyć brąz bo obniżyli poprzeczke (ale tylko na brąz) po aktualizacji. Srebro i złoto bez zmian.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W b-spec to chyba po 35lvl sie dostaje red bulla na stałe do garażu.

Albo na brąz zrobić vettela teraz jest łatwiej zdobyć brąz bo obniżyli poprzeczke (ale tylko na brąz) po aktualizacji. Srebro i złoto bez zmian.

A ja wam pokaże że zrobię złoto w Vettelu :polew: :polew: :polew:

Ale jeszcze nie teraz bo inne wyścigi trza przejść :decayed:

Opublikowano

Mam 27lvl w B-spec ale oprócz tego jest jeszcze coś jak klasa i tam ma - klasa 29 :mysli:

To jest w tych statach po wyścigu jak: prędkość, siła psychiczna, siła fizyczna, kariera i charakter.

Najlepiej czyba sobie wychować b-speca jak ma charakter oponowany.

Opublikowano

heeh cwaniaczek Krakowiaczek :polew: :polew:

Opublikowano

heeh cwaniaczek Krakowiaczek :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Opublikowano

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Ja chyba jedyny jeszcze nie odpalałem B-Speca :polew:

Opublikowano

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Ja do tej pory miałem jednego gościa w B-spec, obecnie klasa kierowcy to 30. Nie mylić z poziomem B-spec = tu mam 28. Wczoraj dokoptowałem do niego jeszcze dwóch gości, ich poziom przy tym moim doświadczonym rośnie bardzo szybko, szczególnie na wyścigach wytrzymałościowych.

Za klase B-spec 30 - jest trofeum :D właśnie wpadło.

Opublikowano

a mówią że 8 to ząb..mądrości :polew: :polew:

loooz mam jeszcze 3 :kox: z czego 1 do wyrwania ;(

Opublikowano

no widzialem wlasnie non stop właczone GT5 , ja tez wczoraj pojeździłem trochę Bspecem, jest juz 27lv

Opublikowano

@insane_Infinity a Ty jak teraz oceniasz GT5 po jakimś tam już czasie grania ? Bo wcześniej widziałem że wolałeś w NFS grać.

@moicz, wczoraj to szwagier przyjechał i rzeźniliśmy w A-spec troche, zawsze mi troche zdobył złotek :gwizdanie:

Opublikowano

no to długo siedzieliście hehe u mnie był kumpel więc puściłem Bspeca i :drinks: :drinks:

Opublikowano

Od wczoraj na noc zaczynam puszczać B-speca, a teraz właśnie ciśnie indy - 200 okrążeń.

Musi mi zdobyć tego red bulla ale do35 lvl jeszcze daleko.

Opublikowano

mój własnie jedzie laguna seca 90okr.

a jak skonczy to ja sie probuje zmierzyc z vettelem na nringu

Opublikowano

julek na PS3 w GT5 gram teraz jedynie dlatego iż mi W PC zasilacz się spalił.czekam na nowy .hehe ...ale Czarnuch którego sobie wytrenowałem na B-Spec Daje Rade :naughty:

Opublikowano

Właśnie widze że można udostępniać auta dla znajomych, takie auto można sobie wtedy pożyczyć.

A nie jak wcześniej, że sie dawało i trzeba było liczyć na dobrą wole że odda :gwizdanie:

Druga sprawa to udostępnianie online kierowców B-sepc, na chwile to zrobiłem a w miedzy czasie ktoś chyba nimi zagrał i zarobili troche kasy dla mnie i doświadczenia :wink4: - trzeba wcisnąć - odbierz nagrodę

Opublikowano

Julek Oddałem ci auta..kurde...co pijesz do mnie :naughty: kurcze..... heheh hmm to może ja też kierowce B-Spec online zapodam :naughty:

Opublikowano

Nie pije, oddałeś mi i jest wszystko w porządku. :wink4:

Poprostu dodali przydatną opcję. Bo np. Pablo mi pożyczył F1 Ferrari za 10mln i musiał liczyć na to że mu oddam.

Teraz może mi legalnie pożyczyć i auto pewnie samo wróci do niego.

Opublikowano

Nie pije, oddałeś mi i jest wszystko w porządku. :wink4:

Poprostu dodali przydatną opcję. Bo np. Pablo mi pożyczył F1 Ferrari za 10mln i musiał liczyć na to że mu oddam.

Teraz może mi legalnie pożyczyć i auto pewnie samo wróci do niego.

A to nie sprawdzałem tej opcji, czyli mówisz że ktoś pożycza auto na określony czas i samo do Ciebie wróci bez żadnej łaski :mysli::decayed:

Opublikowano

Panowie i jak tam ktoś się pisze jeszcze dzisiaj na ściganie :?:

Lista graczy na Niedzielne ściganko :kox:

PABLO

hhacek

Milczar

insane_Infinity

manny90

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.