Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek, Michał miał rację przejechałem tylko żeby było złoto 80% przejazdów było za 1 podejściem :wink: przysiądę nad tym jak skończe le mans:kwasny:

PABLO ja kupiłem 2 dodatki : 2 pakiet samochodów (m.in.GOLF VI,SCIROCCO) i ten pakiet z LAMBO MADAFAKA :decayed: przesłałem Ci zdjęcie ostatnio.

a co do tego turnieju PABLO do KATOWIC masz niedaleko przeca :decayed: ja mam niecałą 100km ale jakoś chyba nie ma szans tam coś ugrać, chyba że mi dają pada:banan:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to się nie przysiadaj i niech tak zostanie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Opublikowano

myślicie że jak się pojawię w Silesii ze swoim padem to dadzą pojechać?:decayed:

Opublikowano
myślicie że jak się pojawię w Silesii ze swoim padem to dadzą pojechać?:decayed:

:grin::grin:

Opublikowano
myślicie że jak się pojawię w Silesii ze swoim padem to dadzą pojechać?:decayed:

Nie ma takiej możliwości bo ja rok temu w Krakowie w Galerii Bonarka próbowałem odpiąć kiere i podłączyć pada i uja:kwasny::decayed:

Tam właśnie poznałem tego Krystiana, Rafała co stoją na podium i Pawła Ledwonia (zwycięzca w Krk) który pojechał z nimi w nagrodę na Nurburgring, jebaki do każdego miasta jeździli bo tylko zwycięzca turnieju z danego miasta miał zapewniony wyjazd, wtedy był turniej bodajże w 8 miastach, zresztą można w tym temacie to znaleźć bo pisałem tutaj o tym:decayed:

moicz w 40 minut bym zajechał tylko pytanie czy jest sens bo rok temu największa rywalizacja była właśnie w Katowicach.

Jak już bym miał kierę to śmiało mógłbym pojechać.

Opublikowano

no właśnie bez kiery to nie ma sensu, jechać na zawody i uczyć się grać na kierze troche lipa:kwasny:

Opublikowano

412961_430924460271597_331308049_o.jpg

:decayed:

Opublikowano

Pawel dlatego podpowiadam jeszcze raz... lepiej wydac pare groszy :wink: i miec " zawody " codziennie :grin:

Proponuje kupic lepsza kiere niz ta prezentowana na zawodach...

ps. jazda na padzie wydeaje sie teraz co najmniej dziwna... heh jak real na padzie by wygladal ? :wink:

POLECAM :thumbup1:

070120123990.jpg

070120123980.jpg

070120123976.jpg

170320124892.jpg

Opublikowano

Ta kiera co masz to nie kosztuje pare groszy bo kiedyś jak się pojawiła to widziałem wtedy cenę około 2500zł jeśli dobrze pamiętam:kox:

Sorry ale za kierownice tyle nie dam, teraz pewnie można ją taniej wyrwać:whistling:

Opublikowano

Suka z tej kierownicy :kox::grin:

Opublikowano

no i ma wibracje :polew:

nie takie jak w telefonie :grin: jak ustawisz force feedback na maxa przy symulacjach PC

to ciezko kiere utrzymac na zakretach :decayed: ja 188cm/97kg

nic dziwnego, ze pisze na pudelku od lat 16 :naughty:

Kiera ma okolo 9 ustawien prowadzenia do tego 13 roznych wibracji :kox: oddaje idealnie nierownosci, dolki na torach itp.

drift :cool1:

Gralem juz przez pc na rFactor, Race Injection, Shift 1, Shift 2, TDU2, DIRT3, F1, GTR Evolution i smiga bez najmniejszego problemu

dla tej kiery kupilem rowniz PS3

w GT5 kierownica jest juz ustawiona :wink4: prawie kazde auto inaczej sie prowadzi, nierownosci na torach sa przedstawione realnie itd. itp.

To jest lepsze niz jakies tam stare maszyny GRY na ktore sie chodzilo pograc za 50gr lub zeta :polew: teraz mozesz jezdzic w domu na zdecydowanie lepszym sprzecie :hi:

Posiada najlepszy Force Feedback :kox: a on daje mi. mega przyjemnosc z jazdy

lamie nadgarstki, palce itp. :polew::cool1:

Thrustmaster T500 RS: EXTREME Force Feedback test with PC driver

Kiera metalowa shiftery i pedy rowniez.

Gala TH8RS juz do kupienia odzielnie

test :naughty:

jest jeszcze kierownica Ferrari F1

ktora mozna w kilka min zamienic :tongue4:

oczywiscie powstaly juz mody :decayed:

instalacja kierownicy SPARCO

JESZCZE RAZ POLECAM TEN ZESTAW WART WYDANYCH PIENIEDZY BO JAKOSC JEST TOP :good: :good: :good:

Opublikowano

Kiera F1 jest :kox:

A ten mod co dałeś to zdjęli tą kiere co ty masz i dali sparco:question::eusathink:

Opublikowano

dokladnie :jerk: mozesz sobie nawet momo zapodac...

ta ori kiera GT jest cala metalowa - nie plastkik zabawka :wink:

tylko mechanizm obudowy kierownicy to plastik ale to zrozumiale :decayed:

Opublikowano

Miażdży ta kiera, kiedyś sobie może sprawie taki zestawik z fotelem bo na taborecie nie będę siedział:polew:

Remik możesz kiedyś z nami pośmigać zobaczymy jak ciśniesz :decayed:

Opublikowano

OK :wink: pewnie dostane po d... :grin: bo u mnie jazda 1 w tyg. to max

ps . nie mam za duzo czasu :facepalm:

Opublikowano
OK :wink: pewnie dostane po d... :grin: bo u mnie jazda 1 w tyg. to max

ps . nie mam za duzo czasu :facepalm:

Ja już ładne pare miesięcy nie grałem :whistling:

Opublikowano

a ja zrobiłem mega przerwe 8h przejechane na le mans, teraz tylko BF3:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.