Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączać się, chwile siedzimy :thumbup1:

Tomasz podziękował :wink4:

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2012 at 21:25 ----------

ok, to ugadam jeszcze z kumplem, w razie czego też by pojeździł:wink:

a jakie ustawiacie warunki? 550 PO, no race cars itd?

garaż mam prawie pusty po stracie save'a i muszę coś nabyć:naughty:

A to już jak komu pasuje ale będziemy śmigać np. z jakimś limitem albo z wybranymi autami z garażu tak aby wszyscy mieli równe szanse itd :wink4:

Powiedzmy że na każdy wyścig będą po 2-3 auta i będzie git :decayed:

sobota mi bardziej pasuje :)

Mi też mogła by pasować bo jak na razie nie mam żadnych planów na wieczór, tym bardziej że od 22:00 K1 wieczorem będzie to wcześniej możemy coś pocisnąć :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzmy że na każdy wyścig będą po 2-3 auta i będzie git :decayed:

aaaa w ten sposób:eusathink:

ja zawsze po necie śmigałem w pokojach gdzie auta są dowolne, jest tylko limit PO i opon

Opublikowano

Wiesz co do PO to każdy może mieć za***iście wystrojoną i ustawioną furę na np.PO 450, 500 czy 550 a raczej maniacy którzy na co dzień w sieci śmigają to na pewno mają, a u nas wątpię by wszyscy mieli, wtedy będzie gadanie że nie mamy dobrego auta :grin:

Spoko, tak i tak pogramy.

Opublikowano

pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:

Opublikowano
pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:

No nie gadaj że tak ciśniesz bo mi wstyd:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:

nie zaglądałem jeszcze, mocno wyżyłowałeś czasy?:decayed:

Opublikowano

ja dziś zobaczę, aha michał poprawiłem troszkę Twój czas na TOKIO :naughty:

Opublikowano

zerknę, zerknę:naughty: w tokio poszedłem trochę bokiem ostatni łuk, da się to jeszcze poprawić:wink:

na nurburgringu wciąż jestem pierwszy?:decayed:

Opublikowano

tak, tam jeszcze nie próbowałem :decayed: w Rzymie mi brakło 0,010s:wink:

Opublikowano

toż to wieczność:decayed:

jak czas pozwoli to może dzisiaj coś pojeżdżę na nowych odcinkach

Opublikowano

na czym śmigacie pad czy kiera ???

Opublikowano

pad

Opublikowano

pad

Opublikowano
pad

to ty chyba z nim śpisz bo twoje czasy to :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:

No nie gadaj że tak ciśniesz bo mi wstyd:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

pojawiły się etapy 3 i 4 w Academy 2012, pobijać czasy chłopaki:decayed:

nie zaglądałem jeszcze, mocno wyżyłowałeś czasy?:decayed:

nie nabijać się małolaty:decayed:

tylko aby złoto wpadło:wink:

Opublikowano

nie no bez przesady :decayed: PABLO by pojeździł to wtedy byś zobaczył jakie czasy można robić,

generalnie powiem tak czasy są dobre ale szału nie ma, co innego gdybym był że tak powiem w formie (czyt. codzienne granie w GT5)

próby 3 i 4 zrobione, bijcie czasy a ja w weekend może coś spróbuje poprawić. W jednej zmieściłem się w 1000 :grin: a tak to 2000+, 3000+ powodzenia

michał próbowałem Cie objechać silvią na n-ringu ale brakło mi sił hehe do mojego starego czasu brakowało mi ponad sekundę :facepalm: a do Ciebie brakuje 0,018 s

Opublikowano
pad

to ty chyba z nim śpisz bo twoje czasy to :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

no co Ty, na padzie śmiało można zrobić lepsze czasy:decayed:

ja po stracie save'a przestałem grać w gt, a teraz powoli wracam bo wciągnęło mnie to academy:wink:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

michał próbowałem Cie objechać silvią na n-ringu ale brakło mi sił hehe do mojego starego czasu brakowało mi ponad sekundę :facepalm: a do Ciebie brakuje 0,018 s

:dancing:

będę miał chwilę to i w tokyo Cię objadę:grin:

a tak serio to gdzie te czasy, kiedy grało się namiętnie z dnia na dzień - wtedy skill był większy, ale i tak daleko do madafakerów z internetu:whistling:

Opublikowano

Kuźwa boje się tam zaglądać, boje się was :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

pewnie że można zrobić lepsze czasy, wczoraj jak patrzyłem to na suzuce i cape ringu goście mieli na padach najlepsze czasy,

PABLO nie daj się prosić zacznij kosić nasze czasy :decayed:

na próbie 4-5 MONZA zakręt parabolica napewno mnie objedziecie bo przejechałem tam tylko raz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.