Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie ale na padzie i jazdy na krzyżaku nie mam tutaj co szukać:grin:

20 minut gry i mam 317 miejsce z czasem 1:33:885 :decayed:

Myślę że jeszcze z sekundę bym urwał z tego :wink:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osz Ty... to ja też idę jeszcze pojeździć:decayed:

Opublikowano

Haha :decayed:

Upgrade - 242 miejsce i czas 1:33:577 :naughty:

Opublikowano

Świr !!! hahah

Opublikowano

Kolejny mod miejsce 216 i czas 1:33:436

Poniżej 1:33 jeszcze bym zjechał :decayed:

2s brakuje mi do tego Gokebaba-Kebaba :grin:

Nie ma ktoś pożyczyć kiery:eusathink::polew:

Możecie sobie wczytać powtórkę ducha gościa na pierwszym miejscu z czasem 1:30:8xx, on jest j**nięty :kox:

Opublikowano

dobra odpuszczam... nie umiem zejść poniżej 1:34:wallbash:

Pablo gratuluję wyniku, jesteś dzik:kox:

Opublikowano

Ty też dobrze ciśniesz :notworthy:

Jak by nie mecz za chwile to bym pocisnął jeszcze ale nie ma sensu bo i tak do 10 się nie dostanę :grin:

Najlepszy gość na padzie ale grający na drążku to oldboy53 z czasem 1:32:1xx

Nie raz grałem z nim w sieci jak się do nas dołączał to powiem Ci ma fest skilla a dodam że starszy gość z rocznika 1953... Pasuje wam :shock3::kox:

Opublikowano

też jeżdżę gałkami:wink:

Opublikowano

A ja nie przywykłem i się zatrzymałem na krzyżaku od 1998r od pierwszej części :polew:

Ale jestem staroświecki :facepalm::decayed:

Jedynie w gry typu Uncharted 3 gram na drążku bo nie ma innej opcji :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

już dają auta za gt academy narazie ten mały nissan :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2012 at 18:56 ----------

Czy wy też macie problem z pobraniem drugiego auta chyba AERO za drugi wyścig w gt academy .

Znaczy pobiera mi go ale za nic w świecie nie chce go wrzucić do przedmiotów

Opublikowano

ja pobrałem bez problemu za pierwszym razem

jest w autach premium po pobraniu:wink:

Opublikowano
ja pobrałem bez problemu za pierwszym razem

jest w autach premium po pobraniu:wink:

Trza w takim razie dziś odpalić PS3 i pobrać stuff:decayed:

Opublikowano

u mnie coś jest nie tak nie mogę tego dodać do przedmiotów , z pierwszym nie miałem kłopotów :eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 14:18 ----------

No już wszystko jest OK Pobrał z kolejnym autem

Opublikowano

Ja jutro sprawdzę u siebie bo pożyczyłem GT5 kumplowi :decayed:

Opublikowano

wczoraj widziałem, że nie tylko mi się nudziło bez forum:decayed:

pytanie za 100pkt, kto wie czemu zdjęcia robione w GT5 na TV są ostre, a po zrzuceniu na komputer już niekoniecznie?:kwasny:

NrburgringNordschleife_1a.jpg

NrburgringNordschleifea.jpg

Opublikowano

Ściągnąłem wczoraj te bonusowe wozy za GT Academy a wydawało mi się że też mieli dać Nissana GT-R 2012 to nigdzie nie pisze o tym, chyba ktoś tutaj błędnie pisał że można go nabyć za przejście academy :decayed:

Co do zdjęć to przeważnie skupiają się na aucie jeśli chodzi o ostrość ale niech się lepiej wypowie ktoś kto przerabiał fotki w GT5.

Opublikowano

no właśnie coś się opierdalają z dodawaniem tych aut, miesiąc temu jak włączyłem GT5 to dostałem elektryczną micrę, a ostatnio sylvię i skynile'a:kwasny:

pewnie trzeba będzie poczekać na resztę...

Opublikowano

Kurewa a specjalnie przejechałem całe academy na złoto dla tego GT-R'a a tu :takiego::kwasny:

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 18:09 ----------

News: Pierwsza polska edycja Nissan GT Academy za nami - Znamy zwyciężców! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

lecę 24h Le Mans ale jazda :decayed::decayed:[h=3][/h][h=3][/h]

Opublikowano
lecę 24h Le Mans ale jazda :decayed::decayed:

Przejdź za jednym razem bez save'a :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.