Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym tygodniu siądę obiecuję:decayed:

Ale nie spodziewajcie się kokosów bo na krzyżaku będę grał, choć po tej pierwszej próbie wykręciłem lepszy czas na gałce jednak przez brak "skoków" wywołanych poprzez krzyżaka.

Teraz już wiem czemu na takiej wypaśnej kierze kręcą w uj dobre czasy i robią Vettela na złoto:facepalm:

Do gały się nie będę przyzwyczajał bo całe życie gram na krzyżaku, jedynie korci mnie zakup dobrej kiery :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też myślałem nad dobrą kierą :decayed:

PABLO te pierwsze próby typowo pod dokładność są szczególnie tym LEAF'em reszta na krzyżaku spokojnie coś powalczysz

Opublikowano

Moicz objechałem Cię w trzeciej próbie na dwóch ostatnich odcinkach:banan:

Opublikowano
też myślałem nad dobrą kierą :decayed:

PABLO te pierwsze próby typowo pod dokładność są szczególnie tym LEAF'em reszta na krzyżaku spokojnie coś powalczysz

Taka jedna mi się podoba ale kosztuje około 2500zł :facepalm::decayed:

Ok to siądę pewnie jutro bo dziś wieczorem późn0 wrócę po spocie.

Opublikowano
Moicz objechałem Cię w trzeciej próbie na dwóch ostatnich odcinkach:banan:

igrasz z ogniem :polew::polew:

michał Twoje czasy pobite:banan: możesz znów próbować :decayed:

Opublikowano

to wojna:decayed:

Opublikowano

Ja będę sędzią i uj :decayed:

Opublikowano
michał Twoje czasy pobite:banan: możesz znów próbować :decayed:

popróbowałem i pobiłem, szybciej się już nie da:dancing:

mowa o 3-4 i 3-5:wink:

Opublikowano

to teraz znowu ja musze próbować :decayed:

Opublikowano

Panowie a może jutro (już dziś) na jakiś sparing wieczorkiem się ustawimy:wink:

Opublikowano
michał Twoje czasy pobite:banan: możesz znów próbować :decayed:

popróbowałem i pobiłem, szybciej się już nie da:dancing:

mowa o 3-4 i 3-5:wink:

da się szybciej :banan::banan: :decayed:

Opublikowano
:shock3: ...jesteś dzik:grin:
Opublikowano

michał 4 runda cała moja:banan: (ostatnia próba nasza:decayed::decayed:)

Opublikowano

nieaktualne dane masz:grin:

3 odcinki moje, 1 remis i 1 Twój:dancing:

Opublikowano

hehe dobre :grin: , jeszcze trochę i będziem mieli pierwsze miejsca w rankingu hehe

Opublikowano

eeee gdzie tam jeszcze do podium:decayed:

najwyżej jestem na 4-1, 1511 miejsce:facepalm:

Opublikowano

ja gdzieś tam byłem 1111, a w rundzie 4 - 5 pierwsza część odcinka jestem jakieś 2 długości przed najlepszym gościem tylko nie mam się gdzie zmieścić przy wyjściu na prostą :kwasny: albo pachołki albo samochód muszę coś wykombinować

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 22:22 ----------

michał w 2 rundzie na ROME i Nringu możesz poprawiać :dancing::banan::dancing:

Opublikowano

bez obaw, powalczę przy weekendzie:wink:

Pablo a Ty kiedy zaczynasz?:naughty:

Opublikowano

Pablo a Ty kiedy zaczynasz?:naughty:

Czy aby na pewno jesteś gotów się wk***iać i mnie gonić jak zobaczysz czasy:naughty:

:decayed:

Miałem siąść w weekend ale cholera ciężko z czasem u mnie, nie mogę się oderwać od forum:grin:

Może dziś wieczorem jak przyjadę z pracy to lookne na wasze czasy :wink:

Z ciekawości porównam wasze czasy z chłopakami z klubu GT5 z którymi kiedyś śmigałem :kox:

Opublikowano

Pablo a Ty kiedy zaczynasz?:naughty:

Czy aby na pewno jesteś gotów się wk***iać i mnie gonić jak zobaczysz czasy:naughty:

:decayed:

już na Moicza się wkoorwiam, więc jeden w tą czy w tamtą:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.