Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

Będzie trzeba odpalić GT5 :evil2:

Krzychu masz wykupiony ten tor SPA w Belgii :mysli:

Pojeździł bym na nim bo parę kółek tylko przejechałem, muszę go wykupić :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzychu masz wykupiony ten tor SPA w Belgii

niestety nie

trochę się opuściłem w GT5 bo w BF3 zapodaję :kox:

ale sezonowe staram się robić i fury kupuję bo do 1000 jeszcze mi brakuje

Opublikowano

Krzychu masz wykupiony ten tor SPA w Belgii

niestety nie

trochę się opuściłem w GT5 bo w BF3 zapodaję :kox:

ale sezonowe staram się robić i fury kupuję bo do 1000 jeszcze mi brakuje

Wiem wiem że ciśniesz w BF3 :naughty:

Ja też :decayed:

Opublikowano

wreszcie :thumbup:

Users can now change wheels on Standard cars
Opublikowano

a ja męcze ten pieprzony 24h :wallbash: :wallbash: :wallbash: (jescze 12h) nie mam za dużo czasu bo mały moicz jest już na tym świecie :decayed: jak skończe to może kupię oba DLC :mysli:

Opublikowano

nie mam za dużo czasu bo mały moicz jest już na tym świecie :decayed:

Przemek gratuluję :good:

Tylko nie ucz go grać w GT5 bo znów będę miał konkurencję :disgust::decayed:

Opublikowano

nie mam za dużo czasu bo mały moicz jest już na tym świecie

gratuluje :good: niech zdrowo rośnie kolejny gracz PS :kox:

Opublikowano

dzięki Panowie :notworthy: PABLO myślę że dopiero w GT 7 nas objedzie :naughty:

Opublikowano

dzięki Panowie :notworthy: PABLO myślę że dopiero w GT 7 nas objedzie :naughty:

luźna guma , objedzie was w GT6 a bedzie miał wtedy 14 lat :>

W GT7 to was objedzie moicza wnusio :wink4:

Opublikowano

moicz gratuluje przejścia maratonu 24h :good:

Opublikowano

dzięki :notworthy: :notworthy: jeszcze le mans :decayed:

Opublikowano

dzięki :notworthy: :notworthy: jeszcze le mans :decayed:

Przejdź go w 3 dni :decayed:

Pobijesz mnie :polew:

Opublikowano

dzięki :notworthy: :notworthy: jeszcze le mans :decayed:

Przejdź go w 3 dni :decayed:

Pobijesz mnie :polew:

musiałbym familię gdzieś wysłać :)

Opublikowano

Może się wszyscy zejdziemy w święta i zagramy kilka wyścigów jak rok temu :kox:

Opublikowano

Może się wszyscy zejdziemy w święta i zagramy kilka wyścigów jak rok temu :kox:

ja chętnie :) mam wolne od dziś do 9 stycznia :decayed:

Opublikowano

Może się wszyscy zejdziemy w święta i zagramy kilka wyścigów jak rok temu :kox:

ja chętnie :) mam wolne od dziś do 9 stycznia :decayed:

a ja do 2 stycznia :decayed:

Opublikowano

No to pany będzie się trzeba zgadać :kox:

Tylko pasowały by pośmigać na torze SPA a nie wiem czy ktoś u nas wykupił ten dodatek :mysli:

Opublikowano

No to pany będzie się trzeba zgadać :kox:

Tylko pasowały by pośmigać na torze SPA a nie wiem czy ktoś u nas wykupił ten dodatek :mysli:

ja wykupiłem tylko ten z golfem IV, scirocco,mini i GTR'em bo tyle mi kasy zostało :decayed:

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.