Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to trzeba trzymać kciuki za Sebastiana :decayed:

Ja nie trzymam bo mam takie 4 sztuki w różnych kolorach :decayed:

Panowie robimy w któryś dzień skilla i jedziemy w on-line :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja niestety jestem daleko w tyle i przydałby mi się chociaż jeden :) co do jazdy on-line to jak najbardziej byłbym również chętny :)

Opublikowano

Dobry pomysł, ja też po przerwie na kilka innych tytułów wróciłem ostatnio do GT5 więc się piszę na jakiś wieczór online :good:

Opublikowano

No to jak będzie więcej chętnych to zapraszam i tutaj będziemy dyskutować :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Opublikowano

Popraw linka bo nie bangla :naughty:

A gdzie te tory co było wcześniej mówione :mysli:

http://blog.eu.playstation.com/2011/10/05/gt5-functionality-update-2-0/

1 - wszystkie "standardowe" auta będą od teraz posiadać widok z wnętrza

2 -możliwość kontroli pogody przez użytkownika i przewijania powtórek

3 -skrócenie czasu ładowania menu

4 -zapis ustawień wielu samochodów, usprawiona fizyka i sztuczna inteligencja

5 -nowe intro

6 -zapis stanu wyścigu w czasie prób wytrzymałościowych i możliwość powrotu w dowolnej chwili

7 -rozszerzone funkcjonalności salonu online (zawężenie rodzajów samochodów, wyścigi shuffle)

8 -poszerzenie zdalnego sterowania B-Spec przez stronę GT.com (graficzny ranking pokazuje teraz zmiany pozycji)

9 -nowe opcje trybu foto - teraz można zrobić zdjęcia samochodów razem z awatarem, dodano też nową lokację NASCAR Pit Scene

10 -pakiet 11 nowych samochodów NASCAR z sezonu 2011 + Nissan GT-R N24 Shulze Motor Sport

11 -obsługa kierownicy Logitech G25/G27

(Added the Nissan GT-R N24 Shulze Motor Sport.) - Nissan Kaza z tegorocznego Nurburgring 24h :mysli:

Punkt 6 pewnie z większości was zadowoli bo w końcu będzie można save'ować 24h endurance :naughty:

http://www.ps3site.pl/gran-turismo-5-spec-ii-wyladuje-w-przyszlym-tygodniu/87462

gt5k.jpg

Tutaj full :kox: :kox: :kox:

http://farm7.static.flickr.com/6164/6214248500_e8557cfdd2_o.jpg

DLC pewnie zaraz wykupię :kox::decayed:

Ci to mieli dobrze w dniu premiery :decayed:

http://forums.gametrailers.com/thread/kazunori-yamauchi-greets-gt5-f/1147747

Opublikowano

Ale trzeba dodać, że ten widok ze środka jest bardzo ubogi i nie wygląda jak wnętrze aut premium:

http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots4/

http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots5/

http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots6/

Szczególnie widać to na pierwszy screenie :)

Dodanie nowych opcji bardzo mnie cieszy :> ale brak nowych torów i w zasadzie 0 nowych aut, bo odmian GTRa w grze już jest sporo, NASCAR też jest. No i liczyłem na upgrade standardowych bryczek do premium, przynajmniej części z nich. Zobaczymy co zrobili z AI, może w końcu przeciwnicy zaczną popełniać jakieś błędy częściej niż raz na 10 wyścigów :) Generalnie ja się zawiodłem. Miała być rewolucja a jest tylko patch + 12 odgrzanych aut :thumbdown: Może DLC uratuje sytuacje, podobno mają w nim być nowe auta i trasy. Ale wolę się już nie napalać :>

Opublikowano

Generalnie ja się zawiodłem.

A czego sie spodziewałeś ??? Zaczeło sie sranie w gacie bo Forza nadciąga wielkimi krokami :naughty: :naughty: :naughty:

granturismo5spec2screen.jpg

Widac ze BR w PS3 daje rade :good::bag:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 07:35_________________________________________________BTW widze ze Sony tak jak d kilku lat wali w chója z obietnicami tak czyni to dalej :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kamera ze środka wg. mnie w ogóle nie potrzebna i tak mało kto z niej korzysta.

Liczę na DLC że wszystko tam będzie co obiecali :gwizdanie:

Zaczeło sie sranie w gacie bo Forza nadciąga wielkimi krokami :naughty: :naughty: :naughty:

I tak to będzie kaszana :decayed:

Opublikowano

Nie chce się ktoś pozbyć GT5? Chętnie odkupię :)

Opublikowano

heh, wiekszosc z tych "upgradeow" to powinno byc razem z wydaniem gry.

Opublikowano

heh, wiekszosc z tych "upgradeow" to powinno byc razem z wydaniem gry.

Taa , to gra wyszłaby w 2013 roku i nie czekaliby na nią 7 lat tylko 10 :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lepiej późno niż wcale, tym bardziej że mam ją prawie rok i się nie znudziła jak się gra w tyle osób w sieci :naughty:

Opublikowano

Lepiej późno niż wcale, tym bardziej że mam ją prawie rok i się nie znudziła jak się gra w tyle osób w sieci :naughty:

Pablo ta gra dawno Ci sie znudziła , klepiesz w nią tylko dlatego zebym sie z ciebie nie śmiał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Lepiej późno niż wcale, tym bardziej że mam ją prawie rok i się nie znudziła jak się gra w tyle osób w sieci :naughty:

Pablo ta gra dawno Ci sie znudziła , klepiesz w nią tylko dlatego zebym sie z ciebie nie śmiał :naughty: :naughty: :naughty:

no wlasnie, jeszcze rozumiem jak mialby kubel i kiere... ale na krzyzaku ? :kox::decayed:

Opublikowano

no na krzyżaku to lipa :naughty: to tak jakby się piersi w rękawiczkach dotykało :naughty:

Opublikowano

własnie gdyby grał na kółku to w ogóle bym zanim nie rozmawiał ale cały czas gra na krzyzaku i za to szacun :notworthy:

Opublikowano

może PABLO ma pada z jedynki bez analogowych gałek :decayed::polew:

a tak serio to szacun pełny za zrobienie na krzyżaku takich zawodów specjalnych jak wyzwanie s. vettela(w tym przypadku krzyżak to najtrudniejsza opcja), jazda alfą :notworthy: i stawianie czoła chłopakom w sieci bo oni tam fest zapier.... :naughty:

Opublikowano

no na pewno, ale pewnie niezły byłby szok po przesiadce z krzyżaka na dobrą kierownicę :naughty: ja dość dużo przechodziłem na padzie, po kupnie kierownicy musiałem się cofnąć do początkowych klas żeby się poduczyć jazdy :gwizdanie:

Opublikowano

z krzyzaka na analog to juz jest szok dlatego Pablo pewnie nie próbuje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.