Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed premierą Forzy 4,

czyli juz srają w gacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przed premierą Forzy 4,

czyli juz srają w gacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uj wie :kox:

Chcą jak najwięcej zatrzymać klientów przy sobie choć już znam kilka osób co kupują specjalnie dla Forzy Xklocka, tak samo jak było z GT5 :wink4:

Opublikowano

PABLO dzięki za cynk z youtuba - też mam swoje złotko na suzuce :decayed:

Opublikowano

PABLO dzięki za cynk z youtuba - też mam swoje złotko na suzuce :decayed:

Prze uj na krzyżaku :shocked: :shocked: :shocked:

:polew::naughty:

Opublikowano

ja na gałach :polew: :polew:

Opublikowano

PABLO dzięki za cynk z youtuba

jednak jest jakis trick :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wiecie koledzy czy Logitech G25 dobrze współpracuje z PS3 ? Bo przymierzam się do zakupu PS3 i nie wiem czy będzie działać moja kierownica z PC.

Jeszcze pytanko, jak kupię używaną konsolę PS3 to będę mógł założyć swoje konto on-line czy jak to wygląda z używaną konsolą?

Opublikowano

Oczywiście że będziesz działać.

Tak będziesz mógł założyć.

Opublikowano

Ok dzięki za odpowiedź :hi: to sprzedaję Xboxa i kupuje ps3 ;)

Opublikowano

Ok dzięki za odpowiedź :hi: to sprzedaję Xboxa i kupuje ps3 ;)

:good: :good: :good::kox:

Opublikowano

Mam tylko jedną obawę co do pada w ps3, bo jakoś dużo wygodniejszy jest jak dla mnie ten od x360, a jak to jest u Was ? :D Sorry za ot ale nie bede zakladal nowego tematu ;)

Opublikowano

cziterstwo :P

ja wlasnie zaczalem dlugodystansowe katowac - usnac można

Opublikowano

Wiecie koledzy czy Logitech G25 dobrze współpracuje z PS3 ? Bo przymierzam się do zakupu PS3 i nie wiem czy będzie działać moja kierownica z PC.

to sprzedaję Xboxa i kupuje ps3 ;)

miałeś X-a a grałes w wyscigi na PC???? :shocked: zdradź moze tytuły tych ścigałek :naughty: :naughty: :naughty:

Mam tylko jedną obawę co do pada w ps3, bo jakoś dużo wygodniejszy jest jak dla mnie ten od x360, a jak to jest u Was ?

normalne odczucie zdrowego mążczyzny , nie masz sie czym przejmować :good: :good: :good::decayed:

Opublikowano

normalne odczucie zdrowego mążczyzny , nie masz sie czym przejmować :good: :good: :good::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ale jebnąłeś :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 15:12_________________________________________________Ja przerobiłem swojego pada i ma dodatkowe odciski przez co już się nie wydaje taki mały i dobrze leży w dłoni :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ale jebnąłeś :polew:

długo , bo aż cały dzień musiałem czekac na Twój komentarz PABLO - popraw sie

Opublikowano

długo , bo aż cały dzień musiałem czekac na Twój komentarz PABLO - popraw sie

Pół dnia :naughty:

Odsypiałem ostatnie dni :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

miałeś X-a a grałes w wyscigi na PC???? :shocked: zdradź moze tytuły tych ścigałek :naughty: :naughty: :naughty:

Grałem w life for speed, test drive unlimited i dirta :D

Opublikowano

Daj znać jak kupisz, wkręcę Cię w ligę GT5.net.pl zobaczysz co za hardkorzy tam jeżdżą :evil:

Opublikowano

Ok, jakoś po 15tym września konsolka będzie u mnie, to się odezwę :cool1:

Opublikowano

A przy okazji odpaliłem teraz GT5 to wyszła kolejna aktualizacja 1.11 poprawiająca mniejsze błędy ale na mega aktualizację DLC z nowymi torami i wszystkimi autami PREMIUM już nie długo, sam Kaz to potwierdził, w końcu to gra na długie lata :gwizdanie:

Także nowe sezonowe się pojawiły wczoraj :)

A tym czasem już wiem na jaką kierę będę zbierał, gostek z GT5.net.pl sobie właśnie taką kupił, jebaany :decayed:

image20110831200358409.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.