Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo znając Twoje samozaparcie to w sumie już moge ci gratulowac platyny.

:good:

A z tą darmową gierką street .. coś tam, to nie ma platyny. Gdzies czytałem ze to gra na ok. 10h.

Nic nie gratuluj bo męczarnia dopiero będzie przy vetku co sobie na sam koniec zostawiłem :)

A co do Streets'a to wczoraj graliśmy z moiczem i beka była przednia, nie ma platyny ale można zrobić 100% gry, przeszliśmy ją w ponad pół godziny :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 20:56_________________________________________________Po godzinie męczenia uciąłem 0,35s i zrobiłem Alfę 8C w Grand Tour na złoto, najtrudniejszy event oprócz Vettela.

Jutro spróbuję Monzę Vettelem, ale wcześniej trzeba przestudiować filmiki na YT :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeszedł ktoś te nowe sezonowe ? :gwizdanie:

ja mam FIATA na złoto, LOTUSA brąz i zabieram się za SUBARKE :decayed:

Opublikowano

przeszedł ktoś te nowe sezonowe ? :gwizdanie:

ja mam FIATA na złoto, LOTUSA brąz i zabieram się za SUBARKE :decayed:

pamiętasz ustawienia fur?

bo pierwszy wyścig FIATEM na 6 byłem :)

zresztą od wczoraj pochłonęło mnie oglądanie Le Mans :kox:

Opublikowano

przeszedł ktoś te nowe sezonowe ? :gwizdanie:

ja mam FIATA na złoto, LOTUSA brąz i zabieram się za SUBARKE :decayed:

pamiętasz ustawienia fur?

Poczytaj ostatnie strony.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/50201-zawody-sezonowe/page__st__400

Ja nie ruszam tych nowych sezonowych, boje się :decayed:

Opublikowano

przeszedł ktoś te nowe sezonowe ? :gwizdanie:

ja mam FIATA na złoto, LOTUSA brąz i zabieram się za SUBARKE :decayed:

pamiętasz ustawienia fur?

bo pierwszy wyścig FIATEM na 6 byłem :)

zresztą od wczoraj pochłonęło mnie oglądanie Le Mans :kox:

FIAT 500 obniżony przód i tył -10 , docisk na maxa skrzynia na 160 km/h, częściej trzeba puszczać z gazu niż hamować i to jest klucz do I miejsca,

P.S SUBARKĄ na 5 dojechałem :wallbash: :wallbash: ale 2 razy próbowałem :decayed:

Opublikowano

Ciśnijcie ciśnijcie :kox:

Opublikowano

ciezkie te nowe sezonowe.. fiatem na domyslnych ustawieniach bylem 5 a na ustawieniach Moicz-a bylem 3 i tylko sekunde za 2.. gralem tyllko dwa razy wiec mysle ze No1 jet mozliwy... natomiast lotus to masakra 8 i 20 sek straty...:(...

Opublikowano

karwa bro za granie się wziąłeś :decayed:

Opublikowano

lotus jeszcze spoko :wink4: 3 miejsce ale subarka jest masakra (5) pobawię się tym jak skoncze street of rage

Opublikowano

Zrobione 3 złota :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

karwa bro za granie się wziąłeś :decayed:

no...:):)..taki maly warm up przed 24h le mans...:)

Opublikowano

Zrobione 3 złota :gwizdanie: :naughty:

fak ju :decayed:

Opublikowano

karwa bro za granie się wziąłeś :decayed:

no...:):)..taki maly warm up przed 24h le mans...:)

Robisz w A-specu :?: :naughty:

fak ju :decayed:

:decayed:

Panowie, trzeba się ugadać w któryś dzień i pojeździć bo daaawno nie graliśmy, może dojdą nowe osoby :)

Opublikowano

jestem chętny na partyjkę :)

Opublikowano

Jak będzie więcej chętnych to się ugadamy w temacie co jest założony do grania on line :wink4:

Zółwiu a ty jeszcze chyba nie grałeś z nami, może byś zagrał partyjkę

Opublikowano

z chęcią, teraz mam dużo wolnego czasu :decayed:

tylko z brajdolem nie mogę się styknąc żeby pograć online, to nie wiem jak to się uda w kilka osób ale jakby co to jestem chętny :wink4:

Opublikowano

http://www.ps3info.pl/newsy/wiadomo-dlaczego-nie-dziala-psn-ale-kiedy-usluga-wroci?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 16:07_________________________________________________Ok, ustalamy dzień i godzinę kiedy wam pasuje i deklarować się kto by był chętny :)

T-żółw, podaj nicka psn to dorzucę do listy później :wink4:

Opublikowano

Z wprawy wyszedłem :polew:

Opublikowano

ja też miesiąc nie grałem, no ale zobaczymy :P

Opublikowano

Z wprawy wyszedłem :polew:

A co ja powiem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.