Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie po takim czasie jak oceniacie GT5 ? :)

Tylko bez linczu :decayed:

mnie znudziło granie w kółko tych samych wyścigów żeby nabijać punkty do następpnego lvl. :thumbdown:

a jeśli chodzi o multi to wypas jest jazda z chłopakami z forum :good:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poka jaki to model, może ja bym wziął, bo na padzie pocinam ;)

Opublikowano

Ludzie po takim czasie jak oceniacie GT5 ? :)

Tylko bez linczu :decayed:

Mi się w ogóle nie znudziła i tak jak na początku pisałem, gra jest na długie miesiące, wszystkie samochodówki przebija grywalnością :good:

Opublikowano

Ludzie po takim czasie jak oceniacie GT5 ? :)

Tylko bez linczu :decayed:

Dla mnie nadal wypas.

dokładnie, gram od grudnia, ostatnio nawet mam więcej czasu niż wcześniej i nadal jest w co grać :)

tej gry nie da się w weekend skończyć, co przy FPS jest normą, więc duży + dla GT5 :good:

ale faktycznie, jak napisał moicz, nabijanie pkt dośw. = jazda tych samych torów w kólko, żeby przejść do następnego levelu to porażka :thumbdown:

Opublikowano

Przy wyższych poziomach od 36 lvl trzeba nabijać punkty i wyścigi w kółko w poprzednich lvlach nie miałem takiej potrzeby :gwizdanie:

Opublikowano

Przy wyższych poziomach od 36 lvl trzeba nabijać punkty i wyścigi w kółko w poprzednich lvlach nie miałem takiej potrzeby :gwizdanie:

o to mi właśnie chodzi do 35 lvl jest nawet spoko później to już raczej męczarnia

Opublikowano

łoo stanowisko mega :kox: nie no kiere odpuszczę :hi: kumpel ma taką samą i jej nie używa, więc będę mu musiał zabrać :decayed:

Opublikowano

Dlatego trzeba sie ratować specjalnymi itp. ale i tak opornie idzie. Za bardzo utrudnili pod koniec.

Opublikowano

specjalne to ja miałem przejechane po licencjach(nie licząc vettela), później wyścigi a teraz kolejne gierki męcze, celuje w platyne w FIFIE 10 (sorry za małe OT)

Opublikowano

Kiera sprzedana :)

Opublikowano

Kiera sprzedana :)

Poszła szybko jak A3ka :decayed:

Opublikowano

do Żyda ....za miedzę :polew: :polew:

Opublikowano

Spy foto :decayed:

Fotka z nocnego wyścigu.

img168.jpg

Później od 14h gry zaczęło się przejaśniać i zapauzawałem grę przeszło na 16:00 godzinie.

img171o.jpg

2 kółka przewagi nad komputerem.

Od poniedziałku włączony PS3 :decayed:

I w końcu po 5 dniach męczarni został skończony ostatni 24h wyścig Nurburgring długo to trwało bo nie było tym razem kumpla do pomocy :decayed:

Pod koniec wyścigu zostawiłem auto przed metą na ponad pół godziny a później jeszcze 20 minutowa przerwa przed odliczaniem bo była przewaga 10 kółek nad drugim i czekałem jak wybije magiczna 24h wyścigu.

img173a.jpg

Komplet :)

img174z.jpg

Auta wygrane to Audi R10 TDI '06 oraz Ferrari F1 2007 :kox:

Podsumowanie trybu A-spec:

Przejechane ponad 53 tys. km, wygrane nie całe 1000 wyścigów.

Za ostatni wyścig było 1.8mln kasy i nie całe 10mln punktów które do niczego mi się nie przydały bo wcześniej został osiągnięty 40lvl.

Tak więc oficjalnie zakończyłem tryb A-spec :kox:

Teraz niech sobie odpocznie konsola bo miała ciężki tydzień :decayed:

Wkrótce odpalę pierwszy raz B-spec'a :polew:

Opublikowano

Tak więc oficjalnie zakończyłem tryb A-spec :kox:

Teraz niech sobie odpocznie konsola bo miała ciężki tydzień :decayed:

Ty pojebany jestes :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

PABLO GRATULUJĘ ŚWIRZE :naughty::evil: :evil:

Opublikowano

Dziękuje Panowie :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________

Tak więc oficjalnie zakończyłem tryb A-spec :kox:

Teraz niech sobie odpocznie konsola bo miała ciężki tydzień :decayed:

Ty pojebany jestes :kox: :kox: :kox:

Będę jak zrobię vettela na złoto na padzie, czyli krzyżak i x oraz kwadrat :kox::polew::decayed:

Ale to na końcu jak skończę B-spec'a :cool1:

Opublikowano

A ten gośc co z Tobą jezdzi tez gra na krzyzaku ???

Opublikowano

A ten gośc co z Tobą jezdzi tez gra na krzyzaku ???

Nie nie, jak to mówi że nie jest świrem jeździć na krzyżaku i gra na gałce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.