Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzwonie Do Elektrowni aby wyłączyli prąd tobie :polew:

Wypluj te słowa :bicz: :bicz: :bicz::polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

E-Nea powiadasz..hehe :polew: :polew:

Opublikowano

Cicho bo jest wielkie odliczanie :kox::decayed:

Opublikowano

Wiem w Elektrowni też odliczają :polew: :polew:

Opublikowano

Wiem w Elektrowni też odliczają :polew: :polew:

hahaha tak jak mówisz :good: :good:

Opublikowano

Ostatnie kółko jedzie kumpel :kox::decayed:

Opublikowano

ile kasy i doświadczenia zarobiłeś za ten wyścig?

Opublikowano

szampany otwarte, pablo świętuje :polew: noo opowiadaj ile expa i siana

Opublikowano

Sekunda bo przygotowuję recenzje :decayed:

A więc tak moment kiedy minęła 24h wyścigu :evil:

img150b.jpg

Przejazd przez wymarzoną metę :decayed:

img151c.jpg

Ilość przejechanych kółek to 366, przewaga nad drugim to 36 kółek.

Łączny dystans który został przejechany to 4972,8 KM.

Na samym A-spec'u mam przejechane ponad 40 tys. km bo B-spec'a jeszcze nie ruszam póki nie skończę A-spec :)

img152p.jpg

ile kasy i doświadczenia zarobiłeś za ten wyścig?

Kasa nie wielka bo ponad 790 tys (nie zdążyłem zrobić fotki)

Ale punktów było tyle :kox: :kox: :kox:

img153w.jpg

A więc by odpalić ostatni wyścig 24h Nurburgring trzeba mieć 40 lvl a mi brakuje gdzieś 5 mln pkt mam ponad 2mln a trzeba mieć 7,5mln.

Mam 39 lvl 2023647 => 40 lvl 7576732

Aha, auto jakie wygrałem to właśnie to same którym jechałem czyli Audi R8 Playstation Team ORECA '05, udostępniłem je on-line :decayed:

Teraz trzeba dać odpocząć ps3 bo od Soboty popołudnia non stop pracowała :hi:

Opublikowano

karwa doświadczenie to konkret pkt :good:

kiedyś trzeba będzie te 24h wyścigi ciachnąć na A-specu :disgust:

Opublikowano

karwa doświadczenie to konkret pkt :good:

kiedyś trzeba będzie te 24h wyścigi ciachnąć na A-specu :disgust:

Do tej pory pewnie wyjdzie aktualizacja z save'owaniem :wink4:

Opublikowano

pablo, zanim wyłączysz pleja zostaw go na 15 min w menu głównym PS :good: tak się powinno robić za każdym razem, a szczególnie po kilku dniach pracy :decayed:

Opublikowano

pablo, zanim wyłączysz pleja zostaw go na 15 min w menu głównym PS :good: tak się powinno robić za każdym razem, a szczególnie po kilku dniach pracy :decayed:

Tak się robiło w starszej ps3 40, 60 czy 80GB.

W nowszej slim nie ma problemu z chłodzeniem :wink4:

Opublikowano

To PS3 jest jak fura z turbina, ze trzeba chlodzic ? :decayed:

Opublikowano

To PS3 jest jak fura z turbina, ze trzeba chlodzic ? :decayed:

a skąd by taki ogień wzięli, jak nie z turbiny :decayed:

Opublikowano

Pablo gratulacje :kox:

Opublikowano

Pablo gratulacje :kox:

Dzięki :decayed:

Opublikowano

PABLO :notworthy: :notworthy: :notworthy: za wytrzymałość :decayed: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Nawet nie wiesz jak wkarwia człowieka te nabijanie pkt do 40 lvl aby można było odpalić ostatni wyścig NG 24h :angry:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Nawet nie wiesz jak wkarwia człowieka te nabijanie pkt do 40 lvl aby można było odpalić ostatni wyścig NG 24h :angry:

domyslam sie bo na bspecu mnie wqrwialo ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.