Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Nawet nie wiesz jak wkarwia człowieka te nabijanie pkt do 40 lvl aby można było odpalić ostatni wyścig NG 24h :angry:

domyslam sie bo na bspecu mnie wqrwialo ...

B-spec się nie martwię bo odpalę i czarnuch będzie jechał także będę miał to głęboko w :dziura::)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bravo Pablo, Gratki.

Pożycz mi tego Twojego kolege do pomocy bo samemu mi sie nie chce tego przechodzić :)

Ja to jestem tak leniwy że nawet mi sie nie chce właczyć 24h w B-spec :)

Opublikowano

nawet mi sie nie chce właczyć 24h w B-spec

mi również bo w Batmana zacząłem grać :)

Opublikowano

Bravo Pablo, Gratki.

Pożycz mi tego Twojego kolege do pomocy bo samemu mi sie nie chce tego przechodzić :)

Ja to jestem tak leniwy że nawet mi sie nie chce właczyć 24h w B-spec :)

Dobra tylko zapewnij mu dojazd na Śląsk a o nocleg się nie martw bo on nie śpi :polew:

Dzisiaj mile mnie zaskoczyło GT5, dostałem na urodziny Mazdę RX7 Limited Edition GT z 1985r :D

scaled.php?server=20&filename=img155j.jpg&res=medium

Opublikowano

a jak to działa...to ja wpisze date urodzin 2011 ciekawe co dadzą

Opublikowano

a jak to działa...to ja wpisze date urodzin 2011 ciekawe co dadzą

No właśnie nie wiem chyba na początku się wpisywało datę urodzenia :mysli:

Opublikowano

a skąd by taki ogień wzięli, jak nie z turbiny :decayed:

o jakim ogniu piszesz ???? :mysli:

Opublikowano

a skąd by taki ogień wzięli, jak nie z turbiny :decayed:

o jakim ogniu piszesz ???? :mysli:

Z konsoli :polew: :polew: :polew::kox::decayed:

Opublikowano

a skąd by taki ogień wzięli, jak nie z turbiny :decayed:

o jakim ogniu piszesz ???? :mysli:

Z konsoli :polew: :polew: :polew::kox::decayed:

łeee , to szału nie ma :decayed:

Opublikowano

a jak to działa...to ja wpisze date urodzin 2011 ciekawe co dadzą

z 2011 nic nie dostaniesz, max to chyba 1996/1998 a żeby coś wpisywać to musisz sobie zrobić nowe konto na PSN i tam wpisać datę urodzenia z odpowiednim rocznikiem poźniej sie logujesz na nowe konto, odpalasz GT5 i dostajesz prezent

już kiedyś o tym pisałem i w ten sposób mam LAMBO MIURA 67' , FORD MARK IV 67', FERRARI 67', CHAPARAL 67' :naughty: z tym że teraz już sie chyba nie da ich przesłać, tylko pożyczyć :thumbdown:

Opublikowano

kurde ciekawe co dostane z 1980..przekonam się w sierpniu dopiero :polew:

Opublikowano

Ale to trzeba gre odpalić w dniu urodzin ? Czy nie koniecznie ?

@moicz - znowu Ci wykastrowali podpis :wink4:

Opublikowano

Ale to trzeba gre odpalić w dniu urodzin ? Czy nie koniecznie ?

Możesz odpalić nawet tydzień po urodzinach.

Opublikowano

Ale to trzeba gre odpalić w dniu urodzin ? Czy nie koniecznie ?

@moicz - znowu Ci wykastrowali podpis :wink4:

ja odpalałem w dniu urodzin, nie wiem czy dostaniesz coś jak odpalisz dzień po :mysli:

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

Opublikowano

ja po lutowych urodzinach nic nie dostałem ;(

jak dobrze pamiętam to konsolę odpaliłem dopiero po urodzinach

Opublikowano

To widzę że jednak miałem to szczęście :)

Opublikowano

ja się rodziłem kilka dni pod rząd w 67' :gwizdanie: hehe

Opublikowano

Dziadek :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

67" jak z profilu rocznik 85'?? :polew: :polew:

Opublikowano

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

regulamin jest regulaminem, a do Ciebie jak do słupa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.