Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moicz jednak na tym owalnym torze nie ma 17 tys pkt tylko 14906 pkt i wyścig trwa 2:43-2:45 chyba że cały czas w kółko się na nim jeździ to olej się robi czarny wtedy czas jest 2:50, za to kasa jest dobra i jednak bardziej się tu opłaca jeździć niż w tamtym co jest 10 kółek :good:

przeca pisałem że 14 tys.pkt. i 70tys $$$ :decayed: i pisałem że bardziej sie opłaca :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:34_________________________________________________mam to w ARCHIWUM w gg

Też sprawdzałem, zgadza się :good::decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo wyślij mi zaproszenie to cie dodam i będę śledził postępy w GT5 :wink4:

zaraz robię sezonowe z Lambo, nowe dodali wczoraj :)

Opublikowano

Pablo wyślij mi zaproszenie to cie dodam i będę śledził postępy w GT5 :wink4:

zaraz robię sezonowe z Lambo, nowe dodali wczoraj :)

Ok żółwiu już odpalam GT5 :)

Poszło..[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 15:08_________________________________________________

zaraz robię sezonowe z Lambo, nowe dodali wczoraj :)

Dokładnie teraz sprawdzałem i są nowe, dlatego trzeba dorobić skilla :naughty:

Opublikowano

kto pożyczy vettela? :naughty:

Opublikowano

ja, ale Jutro Jak chcesz ci pożycze tak koło 23 :D bo 24H własnie odpaliłem Czarnucha :slina: Jak coś Mam inne Furki Dostępne ....Masz tam też fajne Bryki :D :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie też czarnucha puszczam :decayed: wziąłem od Ciebie albo PABLO formułkę GT :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie też czarnucha puszczam :decayed: wziąłem od Ciebie albo PABLO formułkę GT :gwizdanie:

5zł/h zaraz Ci nr przelewu wyślę na pw :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Pożyczył bym Ci vettela ale nim dzisiaj chce trochę ponabijać pkt do 40 lvl w A-specu :)

Opublikowano

Dobra Lece Nara...czarnuch Jeździ a ja mykam Do Warszafki :tongue4:

Opublikowano

Panowie jutro ok 21:00-22:00 śmigamy :?: :)

Opublikowano

postaram się być :good:

Opublikowano

ja się piszę...

Opublikowano

To jest nas trzech jak na razie :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki może się wszyscy na jutro zgadamy po tak długiej przerwie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.435

Grypsko mnie złapało to sobie odpaliłem 24h Le mans w A-specu, moja cierpliwość się skończyła czekania na "zapowiadaną" aktualizację z możliwością save'owania w wyścigach wytrzymałościowych.

Najwyżej jak jutro będzie dużo osób chciało grać on-line to przerwę ten wyścig bo i tak to będzie gra na raty po 3h dziennie około tym bardziej jak hhacek miał włączoną 10 dni ps3 to już się nie martwię o jej zdrowie :D

Jak na razie za mną 1:40 min i 25 kółek.

Opublikowano

Chłopaki może się wszyscy na jutro zgadamy po tak długiej przerwie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.435[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 14:27_________________________________________________Grypsko mnie złapało to sobie odpaliłem 24h Le mans w A-specu, moja cierpliwość się skończyła czekania na "zapowiadaną" aktualizację z możliwością save'owania w wyścigach wytrzymałościowych.

Najwyżej jak jutro będzie dużo osób chciało grać on-line to przerwę ten wyścig bo i tak to będzie gra na raty po 3h dziennie około tym bardziej jak hhacek miał włączoną 10 dni ps3 to już się nie martwię o jej zdrowie :D

Jak na razie za mną 1:40 min i 25 kółek.

powodzenia życzę i wytrwałości :decayed:

Opublikowano

Chłopaki może się wszyscy na jutro zgadamy po tak długiej przerwie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.435[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 14:27_________________________________________________Grypsko mnie złapało to sobie odpaliłem 24h Le mans w A-specu, moja cierpliwość się skończyła czekania na "zapowiadaną" aktualizację z możliwością save'owania w wyścigach wytrzymałościowych.

Najwyżej jak jutro będzie dużo osób chciało grać on-line to przerwę ten wyścig bo i tak to będzie gra na raty po 3h dziennie około tym bardziej jak hhacek miał włączoną 10 dni ps3 to już się nie martwię o jej zdrowie :D

Jak na razie za mną 1:40 min i 25 kółek.

powodzenia życzę i wytrwałości :decayed:

Dzięki :decayed:

Na razie gra stanęła na 1:40 minut :polew:

Aha jak na razie od początku wyścigu leje jak z cebra i nic nie przestaje :polew:

Jedno kółko przewagi nad pierwszym komputerem i pit stop x 2 po 24 kółkach :decayed:

Opublikowano

czym jeździsz ?

Opublikowano

czym jeździsz ?

Aaa myślałem że napisałem czym jeżdżę :decayed:

Audi R8 o barwach Playstation z tym padem widocznym na body kicie :D

Kupiłem ją za chyba nie całe 4 banki.

Zmieniłem nowy olej i opony miękkie, zero tuningu i ma jakieś 840KM i 950KG, najlepszy z komputerów ma ponad 900KM.

Zaraz odpalam wyścig i dalej będę śmigać bo jeszcze trwa przerwa :decayed:

Za mną 4h wyścigu, 60 kółek jak lało tak dalej leje, za to już się ściemniło i fajnie wygląda karuzela którą włączyli jak się włączyło podświetlenie całej bazy wraz z trybunami :D

Opublikowano

50/50....

Opublikowano

50/50....

50:50 = 1,00 czyli 100%, czyli jest nas czterech ;P

Opublikowano

ma swój klimat taki wyścig :good: jak będzie save'owanie to od razu jadę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.