Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz mam lv 22 w Bspecu..... z red bull-em robi sie duzo szybciej.... :kox:

Opublikowano

W nowym patchu ma być możliwość zapisywania stanu gry w wyścigach wytrzymałosciowych.

info: http://www.ps3site.pl/w-gt5-zapiszemy-gre-w-trakcie-wyscigu/65377/

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dobrze że nie pojawił by się po tym jak skończył bym już te 24h bo wtedy chyba bym się pociął :wallbash:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Niektórzy już pokończyli i chca by dać im speclajną rangę, złośliwi mówią że ma to być "Nieśmiertelny" ...bo nie można zabic kogoś, kto nie ma życia :polew:

Opublikowano

ok..kiedy trenujesz swojego czarnucha ??

Infinity odp w temacie GT5 :wink4:

Chłopaki wedle ustaleń robimy listę na środę :)

PABLO

insane_Infinity[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________To dzisiaj nie pogramy :decayed:

http://www.ps3site.pl/jutro-przerwa-w-dzialaniu-psn/65870/

Opublikowano

A ja się dziwie czemu mi PSN nie działa :polew:

Opublikowano

masz zhackowana konsole i ciebie zbanowali :D:polew:

Opublikowano

na to nie wpadłem :polew:

Opublikowano

ok..kiedy trenujesz swojego czarnucha ??

Infinity odp w temacie GT5 :wink4:

Chłopaki wedle ustaleń robimy listę na środę :)

PABLO

insane_Infinity[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________To dzisiaj nie pogramy :decayed:

http://www.ps3site.pl/jutro-przerwa-w-dzialaniu-psn/65870/

Byłem, zalogowałem się do PSN bez problemu, pokój pusty :/

Opublikowano

Malik bo od 30 minut psn działa :naughty:

Opublikowano

Byłem, zalogowałem się do PSN bez problemu, pokój pusty :/

Wczoraj o tej godzinie nie działało, dopiero jakoś po 23:00 włączyli.

Proponuje dzisiaj wieczorem jak macie czas :gwizdanie:

Opublikowano

dziś liga europejska :decayed:

Opublikowano

dziś liga europejska :decayed:

Nie gra już Lech to nie ma kogo oglądać :decayed:

Co innego LM :naughty:

Opublikowano

Niektórzy już pokończyli i chca by dać im speclajną rangę, złośliwi mówią że ma to być "Nieśmiertelny" ...bo nie można zabic kogoś, kto nie ma życia :polew:

:polew:

Nowa aktualizacja => 1.08

http://gran-turismo-section-driving.blogspot.com/2011/03/aktualizacja-do-gran-turismo-5-108.html

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:37_________________________________________________Oprócz tego doszły nowe funkcje w wyścigach zdalnych i nowe sezonowe festiwal samochodów Japońskich '80 a więc nowy cash i doświadczenie :kox:

I po sezonowych :)

Opublikowano

te sezonowe to kupa :polew:

Opublikowano

Co dołożyli w wyścigach zdalnych ? Bo ta strona mi sie nie wyświetla.

EDIT:

No teraz widze, bo w pracy internet wykastrowany :polew:

Aktualizacja do Gran Turismo 5 (1.08).

Nowa aktualizacja do Gran Turismo 5.

Wprowadzona zmiana:

Usunięto skrót znajdujący się na trasie Special Stage Route 7.

Troche mało tych zmian. Zaraz odpalam co zmienili w wyścigach zdalnych.

Opublikowano

Co dołożyli w wyścigach zdalnych ? Bo ta strona mi sie nie wyświetla.

EDIT:

No teraz widze, bo w pracy internet wykastrowany :polew:

Aktualizacja do Gran Turismo 5 (1.08).

Nowa aktualizacja do Gran Turismo 5.

Wprowadzona zmiana:

Usunięto skrót znajdujący się na trasie Special Stage Route 7.

Troche mało tych zmian. Zaraz odpalam co zmienili w wyścigach zdalnych.

Mało mało, bo ta aktualizacja zajmuje 1,7mb :polew:

Wiecie że nie można mieć więcej kasy na koncie niż 20 baniek :shocked:

Chciałem kupić drugiego red bulla vettela za równe 20 baniek ale nie mogłem bo trza mieć 40 lvl A-spec :polew:

Tak więc kupiłem Ferrari z "67 takie czerwone za 20 baniek i zdobyłem trofeum "bez grosika" :decayed:

Opublikowano

zaskoczyłeś mnie że max 20 baniek można uzbierać :wallbash: porażka ehhe choć na moim koncie jest 6 mln. ale mimo wszystko po wuj takie ograniczenia ?

ferrarka fajna z wyglądu ale lepiej się jeździ fordem za 20 baniek :naughty:

@julo moich czarnuchów możesz wykorzystywać na maxa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.