Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcesz mogę ci pożyczyć :D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no wtedy to już po grze będzie :naughty: ewentualni jak będę robił ten wyścig, żeby odblokować vettela, to wtedy :good:

Opublikowano

jak chcesz to dodaj mnie do znajomych...mam Vattela i mam udostenionego :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:16_________________________________________________albo furke jaka potrzebujesz do danego wyscigu :gwizdanie:

Opublikowano

masz coś z tego:

Nissan R89C RC'89

Audi R8 race car'01

Merc SauberC9 RC'89

Audi R8 Oreca RC'05

Peugeot--908 HDI

Audi-R10 Tdi RC'06

? :naughty:

edit: no to sobie Vettela pożyczyłem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ale tylko, żeby się pobawić :gwizdanie:

edit2: jak byś mógł to dodaj coś z Touring Carów, bo nie mam czym przejść tych mistrzostw świata samochodów turystycznych :gwizdanie:

Opublikowano

nie :confused4: ale mam Vattela :D

Opublikowano

nie mogę trafić tym samochodem w tor :decayed:

Opublikowano

to mogę ci formułke GT pożyczyć :D

Opublikowano

noo formulke udostępnij :good: przejdę ten wyścig fomulki gt :naughty:

Opublikowano

proszę

Opublikowano

dzięki dzięki :hi: widzę, że nie będzie tak łatwo z tym wyścigiem :naughty:

Opublikowano

IS-F Jest dobry Do Tournig Car :kox:

Opublikowano

o :good: to udostępnij, bo zniknął :hi: i będę miał komplet :good: dzięki

Opublikowano

IS-Fa zmodyfikuj przed wyscigiem :wink4: tzn mechanicznie bo wszystko mam na max :D ja grzebałem w ustawieniach :)[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:02_________________________________________________jak coś będziesz specyficznego chciał wal na GG

Opublikowano

ok dzięki :good::hi: ja ustawienia biorę z gt5-tuning.com i w niektórych samochodach jest spora różnica w prowadzeniu, w stosunku do oryginału :decayed:

Opublikowano

Spamerzy :decayed::kox:

Opublikowano

turlaj dropsa Krakusie :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:35_________________________________________________PS. nowe Sezonowe są :>

Opublikowano

turlaj dropsa Krakusie :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:35_________________________________________________PS. nowe Specjalne są :>

Bujaj się suko :evil:

Lookne zaraz :kox:

Opublikowano

o ty Zdzirze :tongue4:

Opublikowano

Szkoda że nie ma tej wersji w GT5 :kox:

http://otomoto.pl/nissan-gt-r-switzer-p800-C17267687.html

A tutaj temacik :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.msg1511422#msg1511422

A dziś kolega od nas z forum widział taką w Krk :kox:

gtr.th.jpg

Opublikowano

jeeaa dorwałem przed chwilą rs4 '01 do mojej kolekcji :decayed:

ps. PABLO, udostępnij R10, bo muszę przetestować :good: dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.