Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam Vattela :kox: czarnuch mi wygrał ..B-Spec 35 LVL i Pół :D:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam Vattela :kox: czarnuch mi wygrał ..B-Spec 35 LVL i Pół :D:polew: :polew:

Chłopaki te posty piszcie w temacie GT5 :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

mam Vattela :polew: czarnuch mi wygrał ..B-Spec 35 LVL i Pół :kox:

Opublikowano

:good:

:decayed:

:polew:

Opublikowano

cicho teraz jedzie Vattlem tor 24h :polew: :polew: jutro o 16:21 Koniec ma :polew: :polew:

Opublikowano

cicho teraz jedzie Vattlem tor 24h :polew: :polew: jutro o 16:21 Koniec ma :polew: :polew:

:shocked:

Czekaj czekaj, ja tylko skończę zawody specjalne i odpalam 24h ale w A-spec :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

yes sir PABLO

Opublikowano

masz 24h?? ile 3 dni będziesz jechał :D ..mi tam B-Speca ..czarnuch przejedzie :polew: :polew:

Opublikowano

masz 24h?? ile 3 dni będziesz jechał :D ..mi tam B-Speca ..czarnuch przejedzie :polew: :polew:

2 x 24h mi zostały do przejścia w klasach :naughty:

Jak nie 4 dni :decayed:

Opublikowano

turlaj dropsa leszczu :polew: :polew:

Opublikowano

też się jakoś skuszę :D ale czarnuch wygrał Vattela to jest Git :D hehe

Opublikowano

Lista graczy na środę :)

Godzina do ustalenia oraz tory i samochody :cool1:

PABLO

hhacek

insane_Infinity

malik

Makaron

norbi3000

Opublikowano

Panowie mam dobrego niusa :naughty: będzie headset :decayed: myśle że koło czwartku piątku powinien być :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1469768309

Nie kupuj tego gówna.

Ja się skusiłem i wielka lipa dla mnie. Jak chcesz mogę ci sprzedać swój zestaw, używany tylko raz.

Jak teraz będziemy grać to spróbuję podłączyć się przez mikrofon od kamerki i słuchawki normalne do telewizora lub do wyjścia av multi poprzez przejściówkę.[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:07_________________________________________________

Lista graczy na środę :)

Godzina do ustalenia oraz tory i samochody :cool1:

PABLO

hhacek

insane_Infinity

malik

Możesz mnie dorzucić do listy

Opublikowano

a wpisowe wpłaciłeś?? :angry:

Opublikowano

a wpisowe wpłaciłeś?? :angry:

:polew:

Opublikowano

Panowie mam dobrego niusa :naughty: będzie headset :decayed: myśle że koło czwartku piątku powinien być :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1469768309

Nie kupuj tego gówna.

Ja się skusiłem i wielka lipa dla mnie. Jak chcesz mogę ci sprzedać swój zestaw, używany tylko raz.

Jak teraz będziemy grać to spróbuję podłączyć się przez mikrofon od kamerki i słuchawki normalne do telewizora lub do wyjścia av multi poprzez przejściówkę.[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:07_________________________________________________

Lista graczy na środę :)

Godzina do ustalenia oraz tory i samochody :cool1:

PABLO

hhacek

insane_Infinity

malik

Możesz mnie dorzucić do listy

czemu lipa ?? znajomy sobie chwali

Opublikowano

Chłopaki to jakie propozycje na dzisiaj :?: :)

Opublikowano

Ja dzisiaj odpadam :thumbdown:

Opublikowano

ja bede ok 21 waszego czsu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.