Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie tylko ciebie... może to wina jego połączenia z netem...masakryczne opóźnienia miał... :mysli: no ale sam nick cheater daje do myślenia :polew:

Panowie, dzięki za super zabawę. Skzoda że musiałem zniknąć przed ostateczną rozgrywką.

Co do prędkości mojego łacza to nic na razie z tym nie zrobię. Żaden operator nie chce mi przeciągnąć kabla do domu. Mam do wyboru albo obecny 1Mb Wimax Netii, na którym latencja jest taka, że nawet do serwera PSN nie chce mnie połaczyć albo HSDPA BlueConnect, który deklareowany jst niby na 7Mb ale w rzeczywistości nigdy nie przekracza 2Mb.

Link jest mocno asymetryczny. Was widzę płynnie a to, że Wy mnie widzicie skokowo to juz nie moja broszka. Ufam, że mechanizmy sieciowe wbudowane w GT5 dbają odpowiednio o zasady. Mój nick nie ma tutaj nic do rzeczy. Mogę go zmienić jeśli Infinity ma z tym aż taki problem :cool1:

Co do moderowania rozgrywek systemem kar za kolizje oraz ścinanie zakrętów/szykan jestem jak najbardziej za :good:

A skoki na Trial Mountain zaliczali chyba wszyscy jak ścinali zakręt. Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym znowu z Wami pociupał ale ostatnio nie mam nic czasu w tych godzinach co gracie

Opublikowano

Panowie czemu nie udostępniacie kierowców B-spec ?

To nic nie kosztuje wysiłku ani nie trzeba mieć odpalonej ps3, a kaska i doświadczenie leci. Mnie ostatno 250tys i połowe paska na 32lvl zrobili w jeden dzień a samych niedoświadczonych wystawiłem.

Zawsze ktoś ze znajomych zapuści wyścig.

Opublikowano

hmmm.mówisz masz :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

Opublikowano

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

to kumpel się wbił do pit stopu ?? hehe no to pięknie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

to kumpel się wbił do pit stopu ?? hehe no to pięknie :polew: :polew: :polew:

moicz przecież nie ja, znam tory :decayed:

A lałem z tego bo ktoś powiedział po chwili "po uj on zjechał do pit stopu na 1 kółku, ja też mam teraz zjechać?" :polew:

Opublikowano

"ja też mam teraz zjechać?" :polew: :polew: :polew: hahah tekst wieczoru

Opublikowano

Dzisiaj jak czas pozwoli to skończę tą Akademie AMG :)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 13:21_________________________________________________I skończona, full gold :)

Opublikowano

:oklaski:

Ja cisne po najniższej linii oporu :kox:

Mam 34lvl B-spec, licze po mału na 35 bo dostane Red bulla :decayed:

Opublikowano

:oklaski:

Ja cisne po najniższej linii oporu :kox:

Mam 34lvl B-spec, licze po mału na 35 bo dostane Red bulla :decayed:

A miałeś odpocząć od GT5 :decayed:

Ja robię kolejne "specjalne" tym razem te rajdy GT.

Opublikowano

Dzisiaj jak czas pozwoli to skończę tą Akademie AMG :)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 13:21_________________________________________________I skończona, full gold :)

szacun...!!!

Opublikowano

ja bym znowu z Wami pociupał ale ostatnio nie mam nic czasu w tych godzinach co gracie

Postaraj sobie zorganizować czas na następne ściganie :wink4:

Opublikowano

Panowie mam dobrego niusa :naughty: będzie headset :decayed: myśle że koło czwartku piątku powinien być :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1469768309

No to git :good:

Daj znać jak będziesz miał to przetestujemy.

A nie lepiej już dołożyć z 30zł jak masz tyle wydawać i kupić nowy model 2.0???

http://tecluv.com/sony-ps3-bluetooth-wireless-headset-2-0-now-available/

moicz nie kupuj tego co chcesz tylko bierz ten nowy, ja jak będę na kupnie headseta to sobie sprawię ten 2.0, poniżej są 2 modele porównane :)

Opublikowano

jest ktos chetny na srode??? jeszcze nie na 100% ale chyba bede mogl pograc o tej co zawsze...

Opublikowano

jest ktos chetny na srode??? jeszcze nie na 100% ale chyba bede mogl pograc o tej co zawsze...

Ja się piszę, jak coś to mogę zrobić listę :naughty:

Opublikowano

Meee tooo :kox:

Opublikowano

Javohl! :decayed:

Opublikowano

Lista graczy na środę :)

Godzina do ustalenia oraz tory i samochody :cool1:

PABLO

hhacek

insane_Infinity

malik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.