Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, jest o wiele bardziej wyrównany poziom i przykład ostatniego wyścigu na Nurburgring 25Km po 2 okrążeniach czyli przeszło 50km 4 pierwszych graczy dzieliło 4 sekundy na mecie :kox:

Kary też dobre ale czasem dziwne jak ktoś w kogoś delikatnie wjedzie autem i jadą razem jak duchy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze tak z 5 osób więcej to będzie rzeź na 1 zakręcie jak będzie się późne hamowanie, a najbardziej mnie rozjebało jak malik prze teleportował się i przeleciał nad moich dachem jak F16 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ciebie... może to wina jego połączenia z netem...masakryczne opóźnienia miał... :mysli: no ale sam nick cheater daje do myślenia :polew:

Używa Blueconnecta 2MB to wiesz....[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:34_________________________________________________Proponuje teraz tak zrobić by każdy kto nie ma formuły Gran Turismo uzbierał te nie całe 5 kafli i kupił takową wtedy ustawimy z 10 kółek na Monte Carlo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: a kurde szał.... dobre to kiedy next ustawka...dziś było super..i sls nauczyłem się jeździć z manualem :naughty:

Proponuje nawet jutro :decayed:

moicz super dziś jak zawsze zresztą śmigałeś :good: - po prostu fartło Ci się dzisiaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta to teraz napisz czemu wrócił :angry:

Jakieś kody wystukałem na padzie i przyleciał :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie :notworthy: dziś ja miałem dobry dzień poziom coraz większy

infinity się nawet sls'em nauczył jeździć :oklaski: :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:38_________________________________________________PABLO na ng celowo nie wyprzedzałem na prostej :naughty: bo byś mnie połknął po paru sekundach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie hhacek dojechał na ostatnich metrach Nurburgringu i ułamek sekundy przegrałem z nim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO na ng celowo nie wyprzedzałem na prostej :naughty: bo byś mnie połknął po paru sekundach

To kuwa czemu nie mówiłeś wtedy co robisz :!::?::!: :?: :!: :polew::decayed:

Super była walka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na skrzyni manualnej jechałem...automatu nie ogarniam..w grze jakies straty ma i nie ciągnie na maxa obrotów .. :naughty:

Powiem Ci że może się zacznę uczyć tego manuala bo nie raz faktycznie mnie wk***ia jak nie chce zredukować pod górkę na niższy bieg i muli go zwłaszcza w słabszycha samochodach. [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:44_________________________________________________

jutro mozna pograc tak kolo 19:00 ,20:00 ..mi to wsio... :>

Sądzę że na 20:00 znajdzie się parę osób, zgadamy się jutro jak coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup kierownice :polew::wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:45_________________________________________________zdzirze :polew:

:ssij::decayed:

Spoko podjadę do Media Markt przecież moi koledzy dalej pracują to któryś mi pożyczy Logitecha G27 to się sprawdzimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu proponuje wcześniejszą godzinę grania tak jak Infinity napisał tak samo w Niedziele z godzinkę wcześniej :mysli:

Tylko nie wiem jak tam hhacek bo u niego godzina wcześniej jest to pewnie by się nie wyrobił :mysli:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:50_________________________________________________

kup nie pożycz ..heheh odciski od krzyżaka ci znikną :polew: :polew:

Eee spoko nie mam żadnych odcisków, może będą jak zapodam 24h :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 00:50_________________________________________________

sorry, że się wcinam ale widzę, że się ścigacie w miarę seryjnymi autami z kiepską trakcją i hamulcami, nie lepiej ustalić jedną dobrą bryczkę na wszystkie tory (mam na myśli jakąś z JGTC)? opanować auto i wtedy wyjdzie kto ma tzw. begginers luck a kto daje radę jako "kierownik"

tak z doświadczenia z GT4, przez kilka lat z kumplem testowaliśmy wszytkie bryki i padło na jedną ale wymagającą i na wszytkie tory

Też ciekawa sugestia vario ale chyba na początku to nie przejdzie bo wszyscy jeszcze się uczą torów i chcą czerpać jak największy FAN ale później myślę że będzie taka opcja nad którą będziemy myśleć co napisałeś.

Zbierasz kasę już, na ps3 :?: :decayed:

Uzbieraj na ps3 a my zrobimy składkę na GT5 dla Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo :kox: :kox: 8 graczy to juz cos... musimy zlamac 10 w marcu.....

zacieta walka... i faktycznie poziom coraz lepszy...

..ostatni Nring to 17 minut prawie caly czas 4 pierwszych razem.........!!!Pablo to byl fart ze wyprzedzilem Ciebie na ostatniej prostej...

..z karami fajniej sie gra... zdecydowanie jestem za...

musimy jeszcze potestowac inne samochody bo jak widac kazdym jezdzi sie innaczej......

.. nie wiem czy bede w tygodniu... ale moze sobota i niedziela powinno byc OK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...