Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo już ogarnąłem właśnie przed sekundą :decayed: kupiłem za 200 tys corvette zr1 i zbudowałem z niej wyścigówkę za 500 tys :gwizdanie: już Like a Wind pyknąłem na luzie robiąc 10 sekund na + :good: teraz tylko w b-specu muszę wygrać Zonde R wygrywając wyścigi GT i mam komplet :naughty:

Czemu Cię nie ma na liście graczy :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo już ogarnąłem właśnie przed sekundą :decayed: kupiłem za 200 tys corvette zr1 i zbudowałem z niej wyścigówkę za 500 tys :gwizdanie: już Like a Wind pyknąłem na luzie robiąc 10 sekund na + :good: teraz tylko w b-specu muszę wygrać Zonde R wygrywając wyścigi GT i mam komplet :naughty:

Czemu Cię nie ma na liście graczy :naughty:

trenuję :naughty: patrzcie to:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=140008

ja chyba teraz będę zbierał na audi r8 :good:

Opublikowano

Pablo, dopisz mnie do listy ;)

psnid: TomsonPP

Opublikowano

Tomson kup sobie to mocniejsze :naughty: :naughty: :good:

Opublikowano

R8 V10 ze znaczkiem na silniku V8 4.2 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

R8 V10 ze znaczkiem na silniku V8 4.2 :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie :polew:

Opublikowano

miałem na myśli te wersję co startuje w le mans :naughty: ale r8 ciężko dorwać, więc bedzie r10 :decayed:

Opublikowano

ja zbieram na F1 FERRARI 2007 :naughty:

Opublikowano

kupa tym tylko w specjalnych można jeździć :polew:

Opublikowano

wiem :decayed: ale chce to mieć w garażu :evil:

Opublikowano

materialista :polew: :polew: BLACHARA :polew: :polew:

Opublikowano

materialista :polew: :polew: BLACHARA :polew: :polew:

:polew: fak ju :tongue4:

Opublikowano

miałem na myśli te wersję co startuje w le mans :naughty: ale r8 ciężko dorwać, więc bedzie r10 :decayed:

O tą R8 Ci chodzi???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159253.930

Wygrywa się bodajże za któryś wyścig wytrzymałościowy :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________

materialista :polew: :polew: BLACHARA :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o ten:

highspeedringr8oreca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Powiem Ci PABLO, że ładnie w to GT5 maniaczysz :decayed::good:

Opublikowano

o ten:

highspeedringr8oreca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Powiem Ci PABLO, że ładnie w to GT5 maniaczysz :decayed::good:

Ja Ci pokazałem tą R8 bo o niej wspominałeś wcześniej a co do tej R10 co jest wyżej to nie ma jej chyba w GT5 bo ona była w GT4 :mysli:

Ja kupiłem tą za nie całe 5 baniek i skończyłem nią te wyścigi co wspominałeś, jak będę przechodzić 24h to chyba też ją pojadę :)

audir102006.jpg

A co do mianczenia to wiesz trzeba kiedyś zrobić 1 platyne to i takie wyścigi trzeba przechodzić :decayed:

Opublikowano

noo to zbieram na R10 :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:13_________________________________________________noo poczytałem trochę i zmiana planów :decayed: R10 to szajs :naughty: R8 jest dużo mocniejsze i lżejsze i mam aktualnie dostępne za 3.9 mlna w salonie kolekcjonerskim :good: na tej stronce z czasami na torze Deep Forest, R8 ma 1:00:492, a R10 1:03:456 :gwizdanie: także szybko zbieram te 3.9 mlna i atakuje R8 :good:

Opublikowano

Phiii Vattel Ma mniej :D

Opublikowano

noo, a dokładnie 0:35:965 :decayed: trochę zapierdalacz jest :kox:

Opublikowano

a masz go??

Opublikowano

a masz go??

no co Ty :decayed: na 30 lvlu czy tam 35 jest ten wyścig, że mozna Vettela wygrać :P a ja mam dopiero 25 :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.