Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

noo już ogarnąłem właśnie przed sekundą :decayed: kupiłem za 200 tys corvette zr1 i zbudowałem z niej wyścigówkę za 500 tys :gwizdanie: już Like a Wind pyknąłem na luzie robiąc 10 sekund na + :good: teraz tylko w b-specu muszę wygrać Zonde R wygrywając wyścigi GT i mam komplet :naughty:

Czemu Cię nie ma na liście graczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

noo już ogarnąłem właśnie przed sekundą :decayed: kupiłem za 200 tys corvette zr1 i zbudowałem z niej wyścigówkę za 500 tys :gwizdanie: już Like a Wind pyknąłem na luzie robiąc 10 sekund na + :good: teraz tylko w b-specu muszę wygrać Zonde R wygrywając wyścigi GT i mam komplet :naughty:

Czemu Cię nie ma na liście graczy :naughty:

trenuję :naughty: patrzcie to:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=140008

ja chyba teraz będę zbierał na audi r8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 V10 ze znaczkiem na silniku V8 4.2 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli te wersję co startuje w le mans :naughty: ale r8 ciężko dorwać, więc bedzie r10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli te wersję co startuje w le mans :naughty: ale r8 ciężko dorwać, więc bedzie r10 :decayed:

O tą R8 Ci chodzi???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159253.930

Wygrywa się bodajże za któryś wyścig wytrzymałościowy :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________

materialista :polew: :polew: BLACHARA :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ten:

highspeedringr8oreca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Powiem Ci PABLO, że ładnie w to GT5 maniaczysz :decayed::good:

Ja Ci pokazałem tą R8 bo o niej wspominałeś wcześniej a co do tej R10 co jest wyżej to nie ma jej chyba w GT5 bo ona była w GT4 :mysli:

Ja kupiłem tą za nie całe 5 baniek i skończyłem nią te wyścigi co wspominałeś, jak będę przechodzić 24h to chyba też ją pojadę :)

audir102006.jpg

A co do mianczenia to wiesz trzeba kiedyś zrobić 1 platyne to i takie wyścigi trzeba przechodzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to zbieram na R10 :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:13_________________________________________________noo poczytałem trochę i zmiana planów :decayed: R10 to szajs :naughty: R8 jest dużo mocniejsze i lżejsze i mam aktualnie dostępne za 3.9 mlna w salonie kolekcjonerskim :good: na tej stronce z czasami na torze Deep Forest, R8 ma 1:00:492, a R10 1:03:456 :gwizdanie: także szybko zbieram te 3.9 mlna i atakuje R8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz go??

no co Ty :decayed: na 30 lvlu czy tam 35 jest ten wyścig, że mozna Vettela wygrać :P a ja mam dopiero 25 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...