Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeeaa dorwałem przed chwilą rs4 '01 do mojej kolekcji :decayed:

ps. PABLO, udostępnij R10, bo muszę przetestować :good: dzięki :hi:

Ok odpalam GT :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________R10 udostępnione :)

Lookałem na te sezonowe i faktycznie ^^uje z nich że w GT ACADEMY my Polacy nie możemy śmigać :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

A po za tym w wyścigach które były wcześniej czyli FF,FR,4WD i Ferrari F10 pododawali po 2 wyścigi oprócz tego jest seria World Classic Car czyli 5 wyścigów :>

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no dobre R10 jest :good: 1.04 na top gearze wykręciłem, a zonda 1.07 :decayed: także jeszcze dziś wpadnie w moje łapki R8 Playstation Team Oreca ze sklepu kolekcjonerskiego :naughty: dzięki PABLO za wypożyczenie :hi: i jeszcze raz dzięki Infinity za Lexusa, bo też elegancko te DTMy pociął :decayed:

Opublikowano

no ba Lex daje robote :kox:

Opublikowano

R8 zakupione :decayed: okolice 1:01 na top gearze :naughty: także polecam furkę :good:

Opublikowano

I po sezonowych :)

Jeszcze mi brakuje trochę do 37 lvl :gwizdanie:

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 01:40_________________________________________________

R8 zakupione :decayed: okolice 1:01 na top gearze :naughty: także polecam furkę :good:

Ty się lepiej szykuj jak coś na Niedzielne ściganie :naughty:

Opublikowano

te sezonowe lipne mało hajsu :confused4: i Expa[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 01:41_________________________________________________dokładnie..heheh tylko już nie z tym gównianym Astonem :angry: to nie jedzie :kwasny:

Opublikowano

te sezonowe lipne mało hajsu :confused4: i Expa[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 01:41_________________________________________________dokładnie..heheh tylko już nie z tym gównianym Astonem :angry: to nie jedzie :kwasny:

Teraz może wy zrobicie listę albo przerobicie ostatnią :wink4:

Ja muszę skończyć tego Loeba jeszcze i pieprzoną Alfę w Grand Tour zrobić na złoto ale będzie baaaardzo ciężko :wallbash:

Opublikowano

czy auto RUF to jakas nagroda bo nie widze zeby mozna kupic...

Opublikowano

czy auto RUF to jakas nagroda bo nie widze zeby mozna kupic...

Pojawia się często w używanych, no i jako nagroda też się trafia.

Opublikowano

Inifnity, testowałem tę Twoją Toyote GT-ONE :kox: jest kozacka! kupiłeś ją w używanych czy to się gdzieś wygrywa czy jak? :evil:

Opublikowano

Czarnuch Mi Wygrał :D w Wyścigu Le Mans 24H .... :gwizdanie:

Opublikowano

muszę mojego też trenować :evil:

Opublikowano

Infinity to który ty masz lvl czarnuchów ? :mysli:

Opublikowano

36 i pół

Opublikowano

36 i pół

Ja tyle samo w A-Spec :polew:

Co pytałeś :mysli::polew:

Opublikowano

Pablo, dopisz mnie do listy ;)

psnid: TomsonPP

:wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 00:50_________________________________________________No to robimy listę na jutro czyli na Niedziele :)

Podpisujcie się :kox:

Opublikowano

Będę w Niedzielę o 21:00

Opublikowano

Lista graczy na Niedziele start około 21:00

-PABLO

-malik

-hhacek

-insane_Infinity

-manny90

-Tomson

Opublikowano

niedziela 21... +/- 15 min...:)

Opublikowano

a ja to co od macochy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.