Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś zbędną mega furkę, która przejdę wyścigi typu Like the wind itp? bo zbieram na zonde R, ale podobno nawet ona w tych końcowych wyścigach może być za słaba i trzeba coś z LM wyhaczyć :mysli: w zamian oferuje niebieskie (kolor z S3) S4 w pełni stuningowane, na dobrej glebie i skonfigurowane przez MaxPerformance Tuning Garage z gt5-tuning.com :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekamy.[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________Jak na środek tygodnia to super było :kox:

Najlepsze jak zawsze na Nurburgringu :)

malik jak na kogoś kto nie zna tej pętli to super jechałeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jak na kogoś kto nie zna tej pętli to super jechałeś :good:

Dzięki! Jechałem ten długi tor pierwszy raz w życiu. Bardzo ciężko, ale wyobrażam sobie jaką frajdę może dawać jak się go pozna i nie trzeba co chwila zerkać na mapkę.

Postuluję o ograniczenie puli aut do wyboru. DB9 to była pomyłka. Zonda też mi nie podeszła ale może dlatego, że na pierwszym zakręcie zajebałem centralnie w bandę i coś się zjebało ze skrzynią :polew:

za***iście się jeździło za to Mazdą, Toyotą i SLSem :good:

Myślę, że mogłibyśby spróbować parę razy przejechać się WRC na szutrze albo śniegu. Tam dopiero lata dupsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez postaram sie na 21.30 wpasc.

Heh, to się spóźniłeś kolego. Graliśmy wczoraj. kolejna ustawka w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też codziennie jestem i jak by się zebrało wcześniej kilka osób (min 4) to można zagrać wieczorem.

moicz jak będzie nas dużo jak w Niedziele to graj z nami od początku i powiedz koledze że chłopaki z A4 klubu są ważniejsi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Makaron deklarował się że będzie wczoraj to gdzieś zaginął i się nie odezwał :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo :kox: dzieki

Malik co do ilosci samochodow to chcielismy sprawdzic jak sie jezdi ... faktycznie db9 lipa ale mustang byl :kox: lotus tez..... Pablo powinien zapisywac autka ktorymi nam sie dobrze jezdzi

ja bede moze w sobote i w niedziele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki, ale wczoraj odpadłem, musiałem z córą do szpitala jechać. Całe szczęście skończyło się to tylko zapaleniem ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie db9 lipa ale mustang byl :kox: lotus tez.....

Mustang za***isty! Świetnie słychać kompresor i gang V8.

Najbardziej lubię nim śmigać po Trial Mountain :good:

Postuluję o taka właśnie kombinację przy następnej sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł HEADSET (wieczorem będę testował), Makaron powiedz mi jak Ty miałeś założony ten headset SONY że Ci wypadał z ucha ??

mi ni wuj nie chce wylecieć, trzepie głową (bez skojarzeń :gwizdanie:) i nic trzyma się jakby był przyklejony, a co do uwag odnośnie jakości dzwięku to mogę naskrobać coś później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik nie do końca wchodzi mi do ucha, brak przejściówek w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheh :naughty: ale srebro jest ?

Raz się przejechałem i 1,5 s tracę do złota ale postanowiłem że pozostałe najpierw zrobię na złoto a ta alfę na końcu będę męczyć :naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________

moicz Grand Tour zrobione, tylko ta cholerna alfa jeszcze nie skończona i ponad 1s mi brakuje do złota ale nie powiem bo wg mnie przesadzili z tym czasem :thumbdown: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________

ma ktoś zbędną mega furkę, która przejdę wyścigi typu Like the wind itp? bo zbieram na zonde R, ale podobno nawet ona w tych końcowych wyścigach może być za słaba i trzeba coś z LM wyhaczyć :mysli: w zamian oferuje niebieskie (kolor z S3) S4 w pełni stuningowane, na dobrej glebie i skonfigurowane przez MaxPerformance Tuning Garage z gt5-tuning.com :decayed::good:

Ja to przeszedłem bodajże Audi R10 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo już ogarnąłem właśnie przed sekundą :decayed: kupiłem za 200 tys corvette zr1 i zbudowałem z niej wyścigówkę za 500 tys :gwizdanie: już Like a Wind pyknąłem na luzie robiąc 10 sekund na + :good: teraz tylko w b-specu muszę wygrać Zonde R wygrywając wyścigi GT i mam komplet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...