Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok jak będziecie proponować tory to zacznijcie od tych krótszych do bardziej rozbudowanych i dłuższych np Tsakuba, później Laguna Seca, Grand Valley,Fuji Speedway GT, Suzuka,Circuit de la Sarthe (LE MANS), Nürburgring GP/D czy najdłuższy 25Km Nürburgring 24h itd itp

Im krótszy tor to tym więcej kółek można jeździć, czyli np na takiej Laguna Seca z 5-6 kółka a na takim Nürburgring 24h np 2.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja propozycja choć nie wiem czy będę :gwizdanie:

trial mountain: 5 okr. (bmw M3)

tokio: 5 okr. (gtr albo jakieś NISMO wyścigowe)

nurburgring gp : 4/5 okr. (audi r8)

nurburgring 25km: 2 okr (sls :decayed:)

to tak na szybko

Opublikowano

wiesz jak jest :decayed:, jak będe aktywny to dołącze :good:

Ok to Cię dopiszę, moicz niech moc GT5 będzie z Tobą i się dołącz :decayed:

A wracając do tej akademii to trochę pewnie zejdzie czasu na jej przejście bo w uj wyścigów tam jest i 4 poziomy trudności a wszystko jak zawsze trzeba zrobić na gold :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:43_________________________________________________

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 18:04_________________________________________________Zwróćcie na odwzorowanie prędkości gry (nie mówię o grafice :gwizdanie:) która pokazuje jaki to jest prawdziwy symulator M3 idzie łeb w łeb z tym samym kierowcą który jechał na GT5 a później w realu :naughty:
Opublikowano

moja propozycja choć nie wiem czy będę :gwizdanie:

trial mountain: 5 okr. (bmw M3)

tokio: 5 okr. (gtr albo jakieś NISMO wyścigowe)

nurburgring gp : 4/5 okr. (audi r8)

nurburgring 25km: 2 okr (sls :decayed:)

to tak na szybko

:good:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 18:55_________________________________________________Ok jak byście chcieli dziś pograć a może będzie malik i hhacek to piszcie pw na psn do mnie bo idę przechodzić zaraz Akademie AMG, ustalcie godzinę czy o 21:00 czy o 22:00 itd.

Opublikowano

Chodźcie zrobimy parade Audi w pokoju u Pabla A4-klub na kilkanaście osób :cool1:

Do tego sesje zdjęciową.

Opublikowano

dobra kiedy

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 20:36_________________________________________________te misiaczki a może tak Drag Race :D

Opublikowano

Chodźcie zrobimy parade Audi w pokoju u Pabla A4-klub na kilkanaście osób :cool1:

Do tego sesje zdjęciową.

chętnie mam ładny lakier na mojej RS6 :naughty: w sam raz do fotek

Opublikowano

Ja się piszę na niedzielę ale na 100% będę później niż o 21 bo od 20 mamy spota naszego okolicznego więc wiecie, siła wyższa ;P

Opublikowano

Ja się piszę na niedzielę ale na 100% będę później niż o 21 bo od 20 mamy spota naszego okolicznego więc wiecie, siła wyższa ;P

Ok dopisałem :good:

Opublikowano

Chodźcie zrobimy parade Audi w pokoju u Pabla A4-klub na kilkanaście osób :cool1:

Do tego sesje zdjęciową.

Ciekawy pomysł :naughty:

Opublikowano

Musze tylko moją dopieścić wizualnie, zobacze co tam można ztuningować ale chyba najbardziej i tak mi sie seria podoba.

Opublikowano

to kiedy bo mam Audi Quattro

Opublikowano

_________________________________________________

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 18:04_________________________________________________Zwróćcie na odwzorowanie prędkości gry (nie mówię o grafice :gwizdanie:) która pokazuje jaki to jest prawdziwy symulator M3 idzie łeb w łeb z tym samym kierowcą który jechał na GT5 a później w realu :naughty:

ale słabo idzie ta emka :thumbdown:

Opublikowano

teraz

Opublikowano

co "teraz" ????

Opublikowano

gt5 online :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzięki za niezłą zabawę! Jutro powtórka :)

Apeluję o słuchawki BT! :cool1:

Opublikowano

A z iphone z wpiętymi słuchawkami można to jakoś sprzężyc?

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

dzięki Panowie wyścigi na nurburgringu były w pyte :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.