Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Słup jak duuupa :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

regulamin jest regulaminem, a do Ciebie jak do słupa...

spoko Fly sprawdzam waszą czujność :decayed:, a powiedz mi o ile jest większy ten podpis co miałem od tego co ma PABLO ?

Opublikowano

Od mojego się odpier^^cie :kox:

Ok panowie bo :ot: tu się robi, takie rzeczy na pw :gwizdanie:

Opublikowano

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

regulamin jest regulaminem, a do Ciebie jak do słupa...

spoko Fly sprawdzam waszą czujność :decayed:, a powiedz mi o ile jest większy ten podpis co miałem od tego co ma PABLO ?

:szukaj:

:tongue4:

Opublikowano

a podpis non-stop mi kastrują :confused4:

regulamin jest regulaminem, a do Ciebie jak do słupa...

spoko Fly sprawdzam waszą czujność :decayed:, a powiedz mi o ile jest większy ten podpis co miałem od tego co ma PABLO ?

:szukaj:

:tongue4:

:good::decayed:

Opublikowano

Ja mam neta w konsoli od dzisiaj więc jak to opanuje to sie dołącze... mój nick to skipi6

Opublikowano

Ok już dopisuję i wyślij mi zaproszenie na psn (w info napisz że z forum jesteś), to się przygotuj na niedziele jak coś bo może zagramy po większej przerwie wszyscy panowie :naughty:

Kiedyś ktoś mi wysłał zaproszenie na psn ale nie wie czy była to osoba z forum jeśli tak to niech potwierdzi i dopiszę ją na listę graczy :)

Opublikowano

Ja się piszę na niedzielę :)

Opublikowano

zazdraszczam Wam pogrania razem... :)

Opublikowano

niedziela :good:

Opublikowano

Ok wieczorem zrobię wstępną listę :wink4:

zazdraszczam Wam pogrania razem... :)

Pożycz od kogoś ps3 + GT5 (z obowiązkowym mikrofonem :kox:) i zagraj z nami w Niedziele, zobaczysz jak jest :wink4:

Opublikowano

A o co kaman z tym mikrofonem??? Pany sorry za głupie pytania ale tak jak pisalem neta w ps3 mam od wczoraj i nigdy nie grałem w nic online. Musze obczaić jak tam sie logowac itd. Jestem już zarejestrowany na psn i mam zrobiona aktualizacje GT5 więc mam już wyscigi online. tylko co dalej??

Opublikowano

A o co kaman z tym mikrofonem??? Pany sorry za głupie pytania ale tak jak pisalem neta w ps3 mam od wczoraj i nigdy nie grałem w nic online. Musze obczaić jak tam sie logowac itd. Jestem już zarejestrowany na psn i mam zrobiona aktualizacje GT5 więc mam już wyscigi online. tylko co dalej??

załatw sobie mikrofon działający przez bluetooth, bo podczas wyścigów i w przerwach pomiędzy nimi ciągle gadamy :decayed: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:51_________________________________________________a i zaproś Pabla do znajomych, bo bez tego nie będziesz mógł grać z nami, jak Pablo przyjmie od Ciebie zaproszenie to on zakłada pokój w GT5, my się tam podpinamy i jazda :kox:

Opublikowano

Ale nie umiem go zaprosić... :wallbash: :wallbash: Jak mam to zrobić??? Nie umiem wysłac wiadomości... Moża jakaś krótka instrukcja??

Opublikowano

Ale nie umiem go zaprosić... :wallbash: :wallbash: Jak mam to zrobić??? Nie umiem wysłac wiadomości... Moża jakaś krótka instrukcja??

Napisz do mnie na gg wszystko Ci wytłumaczę, nr masz w profilu :gwizdanie: :cool1:

Będę po 21:00 na gg.

Opublikowano

OK.. :good:

Szukam tego mikrofonu na allegro... możecie cosik polecić???

Opublikowano

Właśnie skończyłem ostatni 40 lvl w A-specu :decayed:

Został teraz ostatni wyścig 24h Nurburgring bo już mogę go wybrać, masakra :facepalm:

Opublikowano

OK.. :good:

Szukam tego mikrofonu na allegro... możecie cosik polecić???

Już wiesz co masz kupić :naughty:

Lista graczy na Niedziele, godz. ok 21:30

PABLO

malik

Tomson

Mario22

Opublikowano

kurde ja nie mam mikrofonu :thumbdown:

Opublikowano

kurde ja nie mam mikrofonu :thumbdown:

Zamawiaj na allegro jakiś powinien Ci dojść na Niedziele :wink4:

Za 35-40zł już kupisz tylko pamiętaj BT 2.0 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.