Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda w bagażniku po deszczu sedan


mariusz1973

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam taki problem,że po każdym deszczu jak auto stoi na parkingu ,zbiera mi się dość sporo wody przy

lewym i prawym boczku,z prawej strony po dwóch dniach ulewy,wylałem pół schowka wody.

sprawdzałem już uszczelkę bagażnika,lampy i uszczelki,wszystko wygląda na dobre.

po wysuszeniu tapicerki,lałem wodę wiaderkami i wężem pod ciśnieniem i nic nie widać,ani kropli.

zastanawiam się czy są może w bagażniku jakieś rynienki ściekowe i są zapchane?

auto nie posiada szyberdachu,dwa razy było uderzone lekko w tylny zderzak.

proszę o podpowiedz gdzie dalej mam szukać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem jak nalało sie do auta wody to tył stał dużo wyzej niż przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys tak miałem myjąc samochód ze jak stał z górki to troche wody nalało sie do bagaznika. długo mi zajeło dojscie przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sprawdzałem,jeszcze raz zrobię to jutro,może gdzieś się podwijaja[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________

uszczelki lamp wczoraj sprawdziłem,wszystko w porządku,rozłożyłem

na wieczór kartony w bagażniku,dzisiaj rano patrze po nocnej ulewie

i kartony mokre po bokach,ale nie idzie stwierdzić skąd nalało.

może ktoś ma schemat jak idą te rynienki deszczowe z tyłu auta??

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 10:23_________________________________________________znalazłem dzisiaj przyczynę i miejsce którędy leci woda do bagażnika.między szybą a uszczelką ,pomiędzy zgrzewami blach.teraz zastanawiam się czy wystarczy to uszczelnić tylko silikonem?czy może ktoś zna jakiś inny środek do uszczelnienia blach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem ostatnio zalało mi moduł komfortu i nadal woda się zbiera w prawym boczku bagażnika czy może znalazłeś przyczyne skąd woda sie bierze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo . Sprawdzę czy gdzieś szyba jest nie szczelna?

Woda u mnie zrobiła sobie ściezke gdzieś na nadkolu, od strony bagażnika może gdzieś szyba przepuszcza . Lampy wymieniłem uszczekli. Więc zostaje szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem.Woda po obu stronach w bagażniku,pewnego dnia zauważyłem że mam luźną szybę z tyłu po ponownym wklejeniu problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem, Pojawia mi się woda w okolicach zaczepu dywanika bagażnika(ten przy lampie lewej), zdjalem plastiki i lalem woda, skapuje gdzies z gory na lampe (stąd mokra uszczelka lampy) nie moge dojsc skąd to leci. Pomocy...

Edytowane przez Krzysiek91ldz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...