Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aleee macie fajnie ;(

Ja passatem nie mogłem dziś wyjechać... :confused4:

następnego vw kup z 4 motion :naughty: i nie będzie problemu zimą :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam w poznaniu ? :>

We Wrocku,od lat takiego śniegu nie było.

a to u was zielony zwykle pada? :mysli::cool1:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:16_________________________________________________

Aleee macie fajnie ;(

Ja passatem nie mogłem dziś wyjechać... :confused4:

następnego vw kup z 4 motion :naughty: i nie będzie problemu zimą :evil:

:cool1: quatro fajna sprawa, ale daje sie bez tego zyc. oska daje rade :kox:

Opublikowano

co sie stalo ze tyle zielonych ? :gwizdanie:

Opublikowano

co sie stalo ze tyle zielonych ? :gwizdanie:

wiosna idzie :cool1:

Opublikowano

Jaki zielony,jaki zielony ? :wink4:

Śniegu u nas tutaj że ni chu chu :gwizdanie:.

Słabo odśnieżają,a jak w nocy przymrozi ,-to wszystko na drodze zamarznie i się będzie jeździć po skorupach.

A jak tam u was Poznaniacy ? :naughty:

A co do wiosny... :laghing2:

Opublikowano

w poznaniu jeszcze pada :disgust:, sluzby drogowe znow zaskoczone :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 17:20_________________________________________________spadam bede pozniej :wink4:

Opublikowano

cześć i czołem :hi:

Opublikowano
:polew: ja dzisiaj sprawdziłem auto z kontrolą trakcji i bez, wygrało bez kontroli trakcji bo wogóle jedzie a z kontrolą trakcji stoi w miejscu, mówię o RWD, mietek przegrał z lexusową bacią :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja wracałem 6 godz ze Szklarskiej ... drogi masakra :kwasny:

Opublikowano

ja wracałem 6 godz ze Szklarskiej ... drogi masakra :kwasny:

siema, dzisiaj? :mysli: nie zostaliscie do jutra? :cool1:

nie ma co na drogi narzekac, gorzej bywalo, :tongue4:

Opublikowano

Julia nie wytrzymała .... zimno jej było jak cholera i nie bardzo miała co robić .... do tego Werka z brzuchem nie bardzo mogła jej poświęcić tyle uwagi co wymaga.... a ja nie miałem serca śmigać na nartach a dziewczyny w pokoju ....

Opublikowano

trzeba bylo tez je na narty :cool1: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________a reszta zostala?

Opublikowano

taaa z brzuchem w 7 mies :gwizdanie:

Opublikowano

:hi::decayed:

Witam, Kalisz zasypany i sypie dalej :gwizdanie:

Opublikowano

jutro rano wracają ... więc tylko jedne zjazdy straciłem .... ale najważniejsze że nauczyłem się jakoś zjechać z górki 1.5 km ...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:15_________________________________________________

:hi::decayed:

Witam, Kalisz zasypany i sypie dalej :gwizdanie:

cześć ... :hi:

Poznań tak samo ... a Szklarska i okolice to lepiej nie mówię :evil:

Opublikowano

jeszcze raz mowie nie ma co narzekac :cool1: po miescie smiga sie elegancko :cool1:

Opublikowano

Hihi jak tak dalej pójdzie wezmę urlop od Kalisza i nie będę codziennie śmigał w takich warunkach[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________Musahshi dla takiego kamikaze to każde warunki są dobre, szczególnie, że teraz nie widać tej podwójnej ciągłej :polew:

Opublikowano

Hihi jak tak dalej pójdzie wezmę urlop od Kalisza i nie będę codziennie śmigał w takich warunkach[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________Musahshi dla takiego kamikaze to każde warunki są dobre, szczególnie, że teraz nie widać tej podwójnej ciągłej :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: narazie jeszcze na letnich :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: siema wszystkim

cześć Wentylek :hi:

jak robota idzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.