Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej Bartasie powiedz mi czy z moim autem da sie cos zrobic cos by mialo wieksza eppe bo mi sie zdaje ze juz jest slimak :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przepalić, pokombinować z dolotem i wydechem ale to się iidzie w koszta a efekty średnie, z VR6 wyciągnąłem prawie 240 KM ale kupę kasy w to poszło

Opublikowano

jak bedziesz mial chwilke to pomysl o moim aucie o kosztach i gdzie moge to zrobic , poprosze

Opublikowano

Witam :hi:

Kope lat co tam u Was?

od jutra stacjonuję nieopodal Bukowiny [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________

Nikuś, BC nie robi do e34, a K-sport na niemieckim ebay'u 5200 kosztuje, więc 3600 na alledrogo nie jest źle, ale to jest aukcja a nie kup teraz[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________masz czego gratulować 140 km w 3 godziny, warunki na drodze masakra była :wallbash:

hmmm ja wczoraj wieczorkiem/nocyw 4.5h zrobiłem 400km z tankowaniem i uzupełnianiem płynu i frytkami .. i nie przekroczyłem 150km/h na A2 ...

jedyny biały odcinek to ostatnie 800m do chaty rodziców .. reszta była czarniutka, ale ruch na A2 całkiem spory

Opublikowano

no i Polacy na remis .... :evil:

Opublikowano

Nikuś, BC nie robi do e34

dzieki za sprawdzenie :)

Opublikowano

dobranoc kolegowie i koleżankowie :hi:

Opublikowano

Dobranoc wszystkim co idą spać ja dzisiaj jeszcze troche posiedzę studencka sesja trwa a od jutra do pracy wiec teraz trzeba sie troche pouczyc :):wallbash::mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień doberek wszystkim obecnym... :):hi:

Opublikowano

witaj Arek :) zapraszamy na spociki :good:

Opublikowano

Oj z tym może być ciężko... Jak narazie każdą wolną chwilę spędzam "na bruku" żeby odrobić to co straciłem podczas zmiany auta... Ale jak tylko trochę wyjdę na prostą, to na pewno się pojawię... :)

Opublikowano

witam leniwców :wink4:

Opublikowano

Ludziska mam pytanie... Nie wiecie czy przy takiej pogodzie jak jest na zewnątrz (-15), myjnie ręczne są czynne...??? Bo musze umyć ten mój wehikuł i nie mam pojęcia gdzie... A wszystkie bezdotykowe odpadają, bo podczas mycia już zamarza woda na aucie...

Opublikowano

Ludziska mam pytanie... Nie wiecie czy przy takiej pogodzie jak jest na zewnątrz (-15), myjnie ręczne są czynne...??? Bo musze umyć ten mój wehikuł i nie mam pojęcia gdzie... A wszystkie bezdotykowe odpadają, bo podczas mycia już zamarza woda na aucie...

masz czynną myjkę na marcelińskiej

Opublikowano

Dzięki Ci bardzo... Ratujesz mi skórę...

Opublikowano

:hi:

dZIN dobry wczesnym rankiem

:naughty:

Opublikowano

Dzięki Ci bardzo... Ratujesz mi skórę...

tylko pilnyj żeby ci dobrze wysuszyli bo będziesz mieć masakre inaczej[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 10:08_________________________________________________czesc fan

Opublikowano

Oj z tym może być ciężko... Jak narazie każdą wolną chwilę spędzam "na bruku" żeby odrobić to co straciłem podczas zmiany auta... Ale jak tylko trochę wyjdę na prostą, to na pewno się pojawię... :)

w niedziele się nie pracuje :tongue4: wpadnij chociaż na chwile :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.