Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ej Bartasie powiedz mi czy z moim autem da sie cos zrobic cos by mialo wieksza eppe bo mi sie zdaje ze juz jest slimak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

przepalić, pokombinować z dolotem i wydechem ale to się iidzie w koszta a efekty średnie, z VR6 wyciągnąłem prawie 240 KM ale kupę kasy w to poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial chwilke to pomysl o moim aucie o kosztach i gdzie moge to zrobic , poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kope lat co tam u Was?

od jutra stacjonuję nieopodal Bukowiny [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________

Nikuś, BC nie robi do e34, a K-sport na niemieckim ebay'u 5200 kosztuje, więc 3600 na alledrogo nie jest źle, ale to jest aukcja a nie kup teraz[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________masz czego gratulować 140 km w 3 godziny, warunki na drodze masakra była :wallbash:

hmmm ja wczoraj wieczorkiem/nocyw 4.5h zrobiłem 400km z tankowaniem i uzupełnianiem płynu i frytkami .. i nie przekroczyłem 150km/h na A2 ...

jedyny biały odcinek to ostatnie 800m do chaty rodziców .. reszta była czarniutka, ale ruch na A2 całkiem spory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam pytanie... Nie wiecie czy przy takiej pogodzie jak jest na zewnątrz (-15), myjnie ręczne są czynne...??? Bo musze umyć ten mój wehikuł i nie mam pojęcia gdzie... A wszystkie bezdotykowe odpadają, bo podczas mycia już zamarza woda na aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam pytanie... Nie wiecie czy przy takiej pogodzie jak jest na zewnątrz (-15), myjnie ręczne są czynne...??? Bo musze umyć ten mój wehikuł i nie mam pojęcia gdzie... A wszystkie bezdotykowe odpadają, bo podczas mycia już zamarza woda na aucie...

masz czynną myjkę na marcelińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci bardzo... Ratujesz mi skórę...

tylko pilnyj żeby ci dobrze wysuszyli bo będziesz mieć masakre inaczej[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 10:08_________________________________________________czesc fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym może być ciężko... Jak narazie każdą wolną chwilę spędzam "na bruku" żeby odrobić to co straciłem podczas zmiany auta... Ale jak tylko trochę wyjdę na prostą, to na pewno się pojawię... :)

w niedziele się nie pracuje :tongue4: wpadnij chociaż na chwile :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...