Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: dobly z ranca lobuzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 07:25_________________________________________________

i jak tam remont ... ja już prawie po remoncie magazynku :evil: zostały jeszcze tylko panele :naughty:

idzie AAdamie jak quwie w deszcz, wymazalem na nowo postawiona scianke sufit i sciany 75kg gipsu szpachlowego. niestety tak wygladaja sciany w tych starych domach. zagruntowane wszystko i dzis maluje sufitek na bialo i z........ z tapetowaniem. niech sie to juz konczy bo powoli mnie to zaczyna wnerwiac :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ten drugi moze byc ale temu pierwszemu sam bym gardelko pocioll :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 07:47_________________________________________________spadam po buleczki i chlebek ,bede pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

mój już trzeci dzień pali z kabli... całe szczęście że mrozy się kończą to może i akuś wytrwa tą zimę :mysli: podobno od dzisiaj ma być już coraz cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elo :hi:

Ja jako skromny świeżak :embarrassed: może w końcu odważe się zjawić :) Mam nadzieje że nie zjecie mnie swoimi opiniami :gwizdanie: heh

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zna kogoś w Poznaniu co sprzedaje drzwi gerda z montażem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakieś pocieszenie jest hehe ;p

Ok a teraz mam pytanko.....kto by był tak uprzejmy i podpioł mi kompa pod autko....chciałbym wykonać mała diagnostyke furki a także sprawdzić czy mam dobry kąt w trysku...Od czasu do czasu bryczka mi zatelepie na zimnym...a świeczki raczej ok.

Oczywiście nic za darmo :)

Chce sie w końcu za to zabrać mam troszke czasu a ja ogólnie zielony jestem w tych sprawach jeszcze :)

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał wpadnij na spota ... zazwyczaj ktoś ma Vaga więc myślę że ktoś zrobi Ci diagnostykę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no dzięki za info ;)

Rozumiem że zlocik macie na bukowskiej w king crosie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik jest na Bukowskiej w KC .... zlociki są ogólnopolskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a więc tak, 50 km jechałem bez ogrzewania :wallbash: silnik non stop nie dogrzany, wchodzę na produkcję a tam zamiast 50 osób tylko 5 bo rano było -11 na hali i chłopacy się zwinęli na chaty :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...