Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c**jnia Bart - z Tobą wiązałem największe nadzieje...

Lecę na film, wpadnę jeszcze...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema! Przeglądam właśnie listę do Bukowiny i... co jest kurva - gdzie się podzialiście? Tylko Madas jedzie?

jedzie jeszcze Adas :)[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 23:33_________________________________________________aaaa i Pepin jedzie z Agatą jeżeli zwolni się jakieś miejsce :)

Opublikowano

Siema! Przeglądam właśnie listę do Bukowiny i... co jest kurva - gdzie się podzialiście? Tylko Madas jedzie?

wyglada na to ze tylko My.. :mysli:

a mialo tyle ludzi od nas jechac.. :thumbdown:

Opublikowano

tak wyszło .... co zrobić ....

Opublikowano

ja 13stki nie dostałem bo nie miałem od kogo :angry:

Opublikowano

ja też nie i chyba jak sam sobie nie dam nie dostanę nigdy :decayed:

Opublikowano

święta racja, trzeba iść do budżetówki

Opublikowano

:hi:

Sorka za błędy... Poprawie się :kox:

Teraz czas do pracy...A co do 80 było minęło teraz jest :a4fan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam z rarca wszystkich :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 07:54_________________________________________________przepraszam za nieobecnosc na spocie bylo to spowodowane moim stanem zdrowia :sick3:.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 07:56_________________________________________________czesc Adam :hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 08:32_________________________________________________

cześć Marcin :hi:

no zaczynam się martwić o kolegę Rako :mysli:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:41_________________________________________________wysyłałem Ci listę kontaktową ? bo nie pamiętam :mysli:

A co to za lista kontaktowa, jeśli można wiedzieć??

Opublikowano

siemka @ll :hi:

Siema! Przeglądam właśnie listę do Bukowiny i... co jest kurva - gdzie się podzialiście? Tylko Madas jedzie?

nie stać mnie na własne zachcianki a co dopiero żeby jeszcze komuś stawiać...

Opublikowano

czesc Michu :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 09:46_________________________________________________widze ze masz od rana agresora zalaczonego :shocked:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 09:47_________________________________________________jade na zakupy bede za jakas chwilke

Opublikowano

to nie agresor :) tłumacze koledze o co kaman bo się dziwił...

Opublikowano
:hi: :hi: siema wszystkim piekny dzionek coś czuje dzisiaj bedzie :mysli: :mysli:
Opublikowano

:hi: zagłosowałem na 21.02 , za 2 tyg może mnie nie być w Poznaniu...

No nic trzeba się brać do roboty SESJA sama się nie zaliczy :thumbdown:

Opublikowano

ale katar meczy :thumbdown:

Opublikowano

ale katar meczy :thumbdown:

no to Adamie jakies koksy musisz zapodac co by sie nie przerodzilo w cos gorszego

Opublikowano
:hi: no dzisiaj ma być śnieżna sodoma i gomorra - w Kaliszu sypie co chwila :kox:
Opublikowano

ale katar meczy :thumbdown:

no to Adamie jakies koksy musisz zapodac co by sie nie przerodzilo w cos gorszego

no pojde do lekarza po zwolnienie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.