Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem tu znana z historyjek obrazkowych, czasem zakręconych.... :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:05_________________________________________________tak poza tym ja nie chodzę na solarium nie piję w ciągu dnia, i nie latam na miotle :gwizdanie:

kto Ci tam wie.... wiec teraz opisz proszę historyjkę:)

hmmm, ta była na przypomnienie :tongue4:

bez opisowa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MADAS ustaw młodzież :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

hahaah :polew:

ze mnie sie polewasz?!

Nieeee ;) Tylko z tych historyjek obrazkowych :wink4:

mam nadzieję :cool1:
Opublikowano

tak sie zajadał że gg nie czytał :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

nic nie mam :mysli:

Opublikowano

Jestem tu znana z historyjek obrazkowych, czasem zakręconych.... :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:05_________________________________________________tak poza tym ja nie chodzę na solarium nie piję w ciągu dnia, i nie latam na miotle :gwizdanie:

kto Ci tam wie.... wiec teraz opisz proszę historyjkę:)

hmmm, ta była na przypomnienie :tongue4:

bez opisowa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ok :) Teraz już będe przynajmniej przygotowany na następną :naughty:

Opublikowano

tak sie zajadał że gg nie czytał :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

nic nie mam :mysli:

ciekaweeeeee :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

MADAS ustaw młodzież :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

kogo? :blink:

rako jest grzeczny :decayed:

a ja się madaska nie boję :gwizdanie:

Opublikowano

hahaah :polew:

ze mnie sie polewasz?!

Nieeee ;) Tylko z tych historyjek obrazkowych :wink4:

mam nadzieję :cool1:

no cioś Ty :) za tą kawke jakbym mógł :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:15_________________________________________________

MADAS ustaw młodzież :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

kogo? :blink:

rako jest grzeczny :decayed:

a ja się madaska nie boję :gwizdanie:

ej no ja jestem grzeczny :gwizdanie:

Opublikowano

hahaah :polew:

ze mnie sie polewasz?!

Nieeee ;) Tylko z tych historyjek obrazkowych :wink4:

mam nadzieję :cool1:

no cioś Ty :) za tą kawke jakbym mógł :good:

:rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:17_________________________________________________

ej no ja jestem grzeczny :gwizdanie

już to powiedziałam :naughty:
Opublikowano

hahaah :polew:

ze mnie sie polewasz?!

Nieeee ;) Tylko z tych historyjek obrazkowych :wink4:

mam nadzieję :cool1:

no cioś Ty :) za tą kawke jakbym mógł :good:

:rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:17_________________________________________________

ej no ja jestem grzeczny :gwizdanie

już to powiedziałam :naughty:

dziękować za uznanie i docenienie.... :good::naughty:

Opublikowano

dziękować za uznanie i docenienie.... :good::naughty:

:>
Opublikowano

czy to jakaś konspira ? :disgust:

gdzie :blink:
Opublikowano

czy to jakaś konspira ? :disgust:

a czemu konspira ?? :mysli:

:wink4:

Opublikowano

zartowałem - sprawdzam wasza reakcje...

ale cos ukrywacie :cool1:

przyznawac sie :)

Opublikowano

zartowałem - sprawdzam wasza reakcje...

ale cos ukrywacie :cool1:

przyznawac sie :)

ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... :rolleyes:
Opublikowano

zartowałem - sprawdzam wasza reakcje...

ale cos ukrywacie :cool1:

przyznawac sie :)

ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... :rolleyes:

Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? :):naughty:

Opublikowano

zartowałem - sprawdzam wasza reakcje...

ale cos ukrywacie :cool1:

przyznawac sie :)

ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... :rolleyes:

Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? :):naughty:

:polew: :polew: :polew:

sorry ale już nie mogę :polew:

Opublikowano

zartowałem - sprawdzam wasza reakcje...

ale cos ukrywacie :cool1:

przyznawac sie :)

ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... :rolleyes:

Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? :):naughty:

:polew: :polew: :polew:

sorry ale już nie mogę :polew:

To się śmiechowato zrobiło i to lubie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.