Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:

nie no logo jest tak samo .... :mysli:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może dał jakoś inaczej wyrównanie... :mysli:

Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:

nie no logo jest tak samo .... :mysli:

mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie :wink4: a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność :naughty:

Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:

nie no logo jest tak samo .... :mysli:

mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie :wink4: a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność :naughty:

nie podoba ci sie moje logo?? :evil::wink4:
Opublikowano

może dał jakoś inaczej wyrównanie... :mysli:

d*pa JASIU !!!! :tongue4: dziury w całym szukacie i tyle :tongue4:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:
Opublikowano

nie podoba ci sie moje logo?? :evil::wink4:

bardziej mi się podoba moje :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

nie podoba ci sie moje logo?? :evil::wink4:

bardziej mi się podoba moje :gwizdanie: :cool1:

:naughty::cool1:
Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:

no ba :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:

no ba :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: :mysli: :mysli:

godzina seriali... :decayed:
Opublikowano

może dał jakoś inaczej wyrównanie... :mysli:

pupa JASIU !!!! :tongue4: dziury w całym szukacie i tyle :tongue4:

tego mi brakowalo :polew:

Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:

no ba :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: :mysli: :mysli:

BARWY SZCZĘŚCIA oglądają :polew:
Opublikowano

czesc Marcin :hi:

Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:

no ba :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: :mysli: :mysli:

BARWY SZCZĘŚCIA oglądają :polew:

:kox:
Opublikowano

może dał jakoś inaczej wyrównanie... :mysli:

pupa JASIU !!!! :tongue4: dziury w całym szukacie i tyle :tongue4:

tego mi brakowalo :polew:

troche inaczej napisałam... :mysli:

ale dobre i to :polew:

Opublikowano

i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

:hi:

:notworthy:

Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: :naughty: :wink4:

niżej sie nie da :polew::tongue4:

no ba :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: :mysli: :mysli:

BARWY SZCZĘŚCIA oglądają :polew:

no a zachwile pójdą w M jak miłłość pewnie romantycznie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________

czesc Marcin :hi:

dybry kierownik :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.