Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:

teraz będziesz musiał troche polizać żeby tam wrócić :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Fan 365 dni licencji... :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:33_________________________________________________

Michu gratuluje pierwszego miejsca na kazdej stronie :cool1::naughty:

nie ma czego gratulować :decayed:

co najwyżej jak nie będziecie mnie słuchać to wam wątek zamknę :polew: :polew: :polew: :polew:

Cześć Nikuś przyjacielu :decayed:
Opublikowano

Cześć Nikuś przyjacielu :decayed:

:guma:
Opublikowano

teraz będziesz musiał troche polizać żeby tam wrócić :polew: :polew: :polew:

obiecał mi moderację w dziale "kosz" :naughty: :naughty: :polew: :polew:
Opublikowano

teraz podgląda i patrzy co się dzieje :decayed:

Opublikowano

teraz podgląda i patrzy co się dzieje :decayed:

+1 , powinno sie nazywać oko saurona hyhyhy
Opublikowano

teraz podgląda i patrzy co się dzieje :decayed:

+1 , powinno sie nazywać oko saurona hyhyhy

hehe :tongue4:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

nie zdegradował .... Tomek od pewnego czasu tak na prawdę nie uczestniczył w ustaleniach i decyzjach na Poznańskich ... poza tym sam kiedyś przejął wątek w podobnej sytuacji i pewnie tak wygląda sprawa ... Tomek jest i będzie zawsze honorowym goście w Poznaniu na spocie czy poza spotem :):good:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w końcu Iverson był koszykarzem :naughty:

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: :polew: :polew:

ja pier**le wszyscy pną sie w góre... :(

:decayed:

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: :polew: :polew:

jeszcze nie mam B8 białej Sline :cool1:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: :polew: :polew:

jeszcze nie mam B8 białej Sline :cool1:

może być srebna?? za to wersja long :decayed::naughty:
Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

Opublikowano

Michu gratuluje pierwszego miejsca na kazdej stronie :cool1::naughty:

nie ma czego gratulować :decayed:

co najwyżej jak nie będziecie mnie słuchać to wam wątek zamknę :polew: :polew: :polew: :polew:

to sie przeniose na Tureckie :polew: do Adasia

Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:
Opublikowano

w końcu Iverson był koszykarzem :naughty:

jest :naughty:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

nie zdegradował .... Tomek od pewnego czasu tak na prawdę nie uczestniczył w ustaleniach i decyzjach na Poznańskich ... poza tym sam kiedyś przejął wątek w podobnej sytuacji i pewnie tak wygląda sprawa ... Tomek jest i będzie zawsze honorowym goście w Poznaniu na spocie czy poza spotem :):good:

to ostatnie to chyba rozumie sie samo przez sie ,a co do pierwszego zdania trudno mi sie ustosunkowac bo jestem za mlody i nie znam tej sytuacji :good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:57_________________________________________________

w końcu Iverson był koszykarzem :naughty:

jest :naughty:

Tomek to i tak dobra fucha :naughty:

Opublikowano

w końcu Iverson był koszykarzem :naughty:

jest :naughty:

w "KOSZU" robota jest jak marzenie - płacą ci za zaglądanie co tam wpadło :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

w końcu Iverson był koszykarzem :naughty:

jest :naughty:

w "KOSZU" robota jest jak marzenie - płacą ci za zaglądanie co tam wpadło :decayed: :decayed: :decayed:

Macieju mam do Ciebie sprawke dasz mi nr gg? na pw jesli mozna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.