Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi samemu zajęłoby to pewnie ze 3 godziny :decayed:

optymista :tongue4:

:tongue4: :tongue4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

C6 jednak mam do nich sentyment :naughty: :gwizdanie:

ja rowniez, zapewne zagosci w moich rekach wczesniej lub pozniej. jednak silnik albo 2.0 tdi albo 3.0 tdi - tylo wylacznie manual. :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:06_________________________________________________zmykam chlopaki w teren :hi: do zobczyska :naughty:

Opublikowano

no mi też się podobają ale ja celuje w 3.0 tdi w sensie będę celował :)

jakbym ładną wychaczył to na 2.7 bym sie skusił....ale ostatecznie tez 3.0 jak juz :wink4:
Opublikowano

a 2.0 tdi nie będzie za słaby do tej budy ?

Opublikowano

a 2.0 tdi nie będzie za słaby do tej budy ?

no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie:
Opublikowano

a 2.0 tdi nie będzie za słaby do tej budy ?

no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie:

z tym że ciężar chyba jest podobny jak nie taki sam co B7 :mysli:
Opublikowano

a 2.0 tdi nie będzie za słaby do tej budy ?

no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie:

z tym że ciężar chyba jest podobny jak nie taki sam co B7 :mysli:

no mozliwe....ale tak czy siak brałbym z wiekszym silnikiem...lepsze frajda z jazdy :naughty:
Opublikowano

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

Opublikowano

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

:hi::notworthy:
Opublikowano

cześć Fany :hi:

Opublikowano

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

Siema Fan :hi:

to trzeba było miotłą z łóżka :naughty::decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

:hi::notworthy:

hej malutka :hi:
Opublikowano

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

Siema Fan :hi:

to trzeba było miotłą z łóżka :naughty::decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

:hi::notworthy:

hej malutka :hi:

no Twoje szczęście :wink4:
Opublikowano

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

Siema Fan :hi:

to trzeba było miotłą z łóżka :naughty::decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________

cze Rakuś i reszta ferajny

- spać poszedłem już wczoraj, kompa nie wyłączam bo za daleko do przycisku mam.

:hi::notworthy:

hej malutka :hi:

no Twoje szczęście :wink4:

wiem :decayed:
Opublikowano

no to się zaczyna :naughty::decayed:

Opublikowano

no to się zaczyna :naughty::decayed:

cześć Madasku :naughty:
Opublikowano

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:
Opublikowano

co sie zaczyna??? :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

jakie chcesz te barwy?? :naughty:
Opublikowano

co sie zaczyna??? :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

jakie chcesz te barwy?? :naughty:

dzisiaj kolorowe.... :naughty:
Opublikowano

co sie zaczyna??? :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

jakie chcesz te barwy?? :naughty:

dzisiaj kolorowe.... :naughty:

mówisz masz :notworthy::wink4: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ wystarczy?? :tongue4:
Opublikowano

co sie zaczyna??? :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________

no to się zaczyna :naughty::decayed:

widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia :naughty:

jakie chcesz te barwy?? :naughty:

dzisiaj kolorowe.... :naughty:

mówisz masz :notworthy::wink4: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ wystarczy?? :tongue4:

tiaaa dziekowac :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.