Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siema chłopaki

sto lat :hi: gdzieś się podziewał :naughty:

ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec :confused4:

na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ?

:> oczywiscie :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak Panowie jak wieczoras mija ?? :gwizdanie:

Opublikowano

I tak Panowie jak wieczoras mija ?? :gwizdanie:

powoli :beer1:

Opublikowano

znalazłem nowy serial dla Madaska :decayed:

1268667984_by_szalonypara_500.jpg:kox:

Opublikowano

I tak Panowie jak wieczoras mija ?? :gwizdanie:

normalnie wiadomości lecą a potem jakiś serial pewnie .... do tego robie papirki na jutro :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:08_________________________________________________

znalazłem nowy serial dla Madaska :decayed:

1268667984_by_szalonypara_500.jpg:kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

fancio jestes jeszcze :mysli:

Opublikowano

no też troche lukam na wiadomosci....z lekka autka sie poczaskały tego dzionka... :gwizdanie: lakiernicy i blacharze zacierają ręce :naughty:

Opublikowano

Adam wypali coss z tymi koszulkami? :mysli:

Opublikowano

:hi: siema chłopaki

sto lat :hi: gdzieś się podziewał :naughty:

ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec :confused4:

na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ?

:> oczywiscie :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było

a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej ;):good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś?? :mysli:
Opublikowano

:hi: siema chłopaki

sto lat :hi: gdzieś się podziewał :naughty:

ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec :confused4:

na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ?

:> oczywiscie :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było

a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej ;):good:

no to fajnie, też bede w niedziele [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:20_________________________________________________

:hi: siema chłopaki

sto lat :hi: gdzieś się podziewał :naughty:

ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec :confused4:

na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ?

:> oczywiscie :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było

a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej ;):good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś?? :mysli:

:no:

Opublikowano

Michu gratuluje pierwszego miejsca na kazdej stronie :cool1::naughty:

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

Opublikowano

nic to ja spadam, do zobaczenia w niedziele :hi:

Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

wiosenne porzadki :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:29_________________________________________________

co tam ?? :tongue4:

nic tam malenstwo :tongue4::wink4:

Opublikowano

nic to ja spadam, do zobaczenia w niedziele :hi:

no narazie :hi:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

wiosenne porzadki :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:29_________________________________________________

co tam ?? :tongue4:

nic tam malenstwo :tongue4::wink4:

nic powiadasz ? :mysli:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :cool1::polew: :polew:
Opublikowano

a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor?? :mysli:

PREZES go zdegradował :kox::decayed:

Opublikowano

Michu gratuluje pierwszego miejsca na kazdej stronie :cool1::naughty:

nie ma czego gratulować :decayed:

co najwyżej jak nie będziecie mnie słuchać to wam wątek zamknę :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.