Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albi zipem :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lubi szum i jak się coś dzieję :kox:

a próbowałeś nastroić telewizor ?? :polew: nie wiem czy wiesz, ale generalnie szum można zlikwidować :) hehe

ale powaga... dzieci z tego co mi wiadomo to lubią jak coś się rusza :)

Opublikowano

odkurzacz, suszarka też dobrze robią :tongue4:

Opublikowano

nie mam wykupionej telewizji więc pozostaje szum :kox:

Opublikowano

albi zipem :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami

dlatego nie mozna korzystać z dużych warsztatów i autoryzowanych serwisów... autoryzowane nic nie pomogą a duże warszaty w dużych miastach często mają "układy" z kradziejami...

najlepiej mieć "swoich" pewnych mechaniorów.... i elektryków... ja u siebie na "wiosce" mam takich magików zwłaszcza elektryka złotą rączkę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________

nie mam wykupionej telewizji więc pozostaje szum :kox:

to i telewizor czarno-biały starczy, bo z tego co kiedyś widziałem jak śnieży to mono :P

Opublikowano

a gdzie masz tą złotą rączkę?

Opublikowano

a tak właśnie przyjaciele... może ktoś będzie wiedzieć jak się dostać do czujnika od drzwi... coś ni nie pokazuje z prawej strony z tyłu, że mam otwarte drzwi i mi lampka nie świeci.... ktoś na forum pisał, że wystarczy styki przeczyścić...[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:02_________________________________________________

a gdzie masz tą złotą rączkę?

w moim rodzinnym Gostyniu.... koleś naprawdę jest bystry jeśli chodzi o elektrykę... mi zakładał zabezpieczenia...

Opublikowano

podasz mi namiary na niego, jak nic nie znajdę bliżej to może się do niego wybiorę, w Poznaniu krucho z kimś sensownym, aż strach gdzieś auto zostawić

Opublikowano

kumpel z pracy kupił ostatnio paska 1.9TDI ...

pojechał do swojego mechanika - wymienił rozrząd, wszystkie filtry, olej, jeden przegub , jakąś rułę od turbo - 7h roboty ...

cena coś ok 170PLN

ceny części .. taniej niż IC

śmialiśmy się że taniej tam pojechać .. wziąć najlepszy możliwy hotel i jedzenie na cały dzień i wyjdzie taniej niż w Poznaniu ;)

dzwoniłem ostatnio do jednego warsztatu w kwestii klimy w Poznaniu:

- uzupełnienie płynów ustrojowych .. prawie 200PLN

- odgrzybianie prawie tyle samo :D

Opublikowano

U mnie nabicie oczyszczenie odgrzybienie wymiana filtrów.. całość ok 250 zł...

Pepin.... nie zabrakło Ci jednego zera... :mysli:

Opublikowano

U mnie nabicie oczyszczenie odgrzybienie wymiana filtrów.. całość ok 250 zł...

Pepin.... nie zabrakło Ci jednego zera... :mysli:

nie, nie zabrakło :)

czy u Ciebie klima to cena razem z filtrem węglowym ?

Opublikowano

swoją drogą cenią się panowie od klimy co :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie nabicie oczyszczenie odgrzybienie wymiana filtrów.. całość ok 250 zł...

Pepin.... nie zabrakło Ci jednego zera... :mysli:

nie, nie zabrakło :)

czy u Ciebie klima to cena razem z filtrem węglowym ?

nie nie .... bez filtra..... ale do mojego B6 węgłówka w IC kosztuje 47 zeta

Opublikowano

kurcze jakiej firmy ?

Opublikowano

Oczywiście z Gostyńskiego FILTRON-u... sam kiedyś takie filtry robiłem :)

Opublikowano

podasz mi namiary na niego, jak nic nie znajdę bliżej to może się do niego wybiorę, w Poznaniu krucho z kimś sensownym, aż strach gdzieś auto zostawić

Jeśli nie chcesz oddawać w poznaniu w pobliskim Tarnowie Podgórnym na trasie na świecko jest bardzo dobry elekktryk "Sebastian" facet jest naprawde super. Ale niestety trzeba się do niego umówić bo ma tyle klientów, że głowa boli. Warsztat niczego sobie i ludzie pracujacy tam na prawde znają się na rzeczy. Jak co daj znać to dam ci dane.

Opublikowano

Oczywiście z Gostyńskiego FILTRON-u... sam kiedyś takie filtry robiłem :)

a no właśnie ... a nie wchodzi ciasno :mysli:
Opublikowano

Oczywiście z Gostyńskiego FILTRON-u... sam kiedyś takie filtry robiłem :)

a no właśnie ... a nie wchodzi ciasno :mysli:

nie zakładałem.... na razie filtr na pace jeździ :) w tym miesiącu odpuszczę sobie klimę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________na ktoś może zatrzaski.... spinki do tapicerki? chyba będę zdejmować boczek w weekend i potrzebowałbym jeśli ktoś ma....

Opublikowano

zapytaj Bartka on może mieć :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.