Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Audi nie do takiej zabawy niestety ale Fordzik w sam raz bo nawet mam lekko podniesionego i reduktor więc jest zabawa

wpadlbys na spota, chetnie bym obejrzal twoje autko [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:12_________________________________________________

a na spota sie wyrobisz? :mysli:

wlasnie, robimy spota 21ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, czeka mnie jednak malowanie zderzaka.

dzisiaj az auto umylem, jednak jest wyraznie ciemniejsze... kolory niby te same,

ciekawe ze 2 lata roznicy robia az taka roznice :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, czeka mnie jednak malowanie zderzaka.

dzisiaj az auto umylem, jednak jest wyraznie ciemniejsze... kolory niby te same,

ciekawe ze 2 lata roznicy robia az taka roznice :mysli:

kurcze aż nieprawdopodobne :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, czeka mnie jednak malowanie zderzaka.

dzisiaj az auto umylem, jednak jest wyraznie ciemniejsze... kolory niby te same,

ciekawe ze 2 lata roznicy robia az taka roznice :mysli:

kurcze aż nieprawdopodobne :kwasny:

ano, auto doslownie wyszorowalem, czy aby nie takie brudne :decayed:

i teraz mam 2 opcje albo ubrac stary zderzak, ten podrzucic, albo postawic auto 3 dni i ni ejezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel szuka listwy oświetlenia tablicy rejestracyjnej do A4 B7 kombi - może gdzieś komuś rzuciła się w oczy albo moze zna numer wg ETKI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tylko polerka wystarczy?

no ale przeciez nie bede dostosowywac auta do zderzaka :cool1:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:52_________________________________________________zalatwilem lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tylko polerka wystarczy?

no ale przeciez nie bede dostosowywac auta do zderzaka :cool1:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:52_________________________________________________zalatwilem lakiernika

ło to już będzie auto po przejściach - malowany Panie zderzak .. to dzwon musiał być ;)

btw.: ja za zderzak dałem 250PLN - razem z tylną dokładką (malowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi a ja zawsze miałem wrażenie, że zderzaki są zlekka ciemniejsze niż blacha, szczególnie na twoim i Madasa kolorze, zależy jak się stoi i kwestia oświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi nie do takiej zabawy niestety ale Fordzik w sam raz bo nawet mam lekko podniesionego i reduktor więc jest zabawa

wpadlbys na spota, chetnie bym obejrzal twoje autko [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:12_________________________________________________

a na spota sie wyrobisz? :mysli:

wlasnie, robimy spota 21ego?

na spota dam rade - nima że boli :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:48_________________________________________________

Musashi a ja zawsze miałem wrażenie, że zderzaki są zlekka ciemniejsze niż blacha, szczególnie na twoim i Madasa kolorze, zależy jak się stoi i kwestia oświetlenia

kiedyś jeden gościu co sie niby zna mi mówił że zderzaki są w innym odcieniu niż na karoserii bo to plastik, teraz oglądam inne a-czwórki czy tak rzeczywiście mają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło to już będzie auto po przejściach - malowany Panie zderzak .. to dzwon musiał być ;)

btw.: ja za zderzak dałem 250PLN - razem z tylną dokładką (malowanie)

ano, dzwon jak byk :decayed:

tez mam ugadane 250 PLN. :rolleyes:

BTW razem z ramka tablicy rejestracyjnej dostalem komplet wkretow do jej mocowania :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 03:59_________________________________________________

Musashi a ja zawsze miałem wrażenie, że zderzaki są zlekka ciemniejsze niż blacha, szczególnie na twoim i Madasa kolorze, zależy jak się stoi i kwestia oświetlenia

tak, ale u mnie jest jasniejszy,

lakiery metalizowane pod niewielkim katem juz zmieniaja odcien.

najgorzej jest na kolorze nach blau, taki jak ma Deszcz. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi::przebiegly:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 07:24_________________________________________________

wydaje mi sie ze ciemne lakiery szybciej traca wlasciwy odcien ale moge sie mylic, nie no to dzis mozesz na pelnym gazie wszedzie smigac :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:08_________________________________________________ok, ide na inhalacje i spadam do pracy

tylko czy lakiery ciemnieja czy jasnieja? :mysli:

no to milego dzionka.

jakby co. ofoliuje sobie na rok cale auto z wyjatkiem zderzaka, na jakis kox kolor, to sie wyrownaja :polew:

wydaje mi sie ze traca pelen kolor robia sie bardziej matowe z czasem a co z tym idzie w porownaniu z tym samym lakierem prysnietym na nowym elemecie wydaja sie miec lekko jasniejszy odcien

dobry pomysl z tym oklejeniem, po paru latach kolorki beda sie zgadzaly :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 07:33_________________________________________________wstawac szkoda dnia :wink4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 07:44_________________________________________________dzis chyba zaspales Marcinie :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:03_________________________________________________spadam do pracy[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:39_________________________________________________milego dnia, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło to już będzie auto po przejściach - malowany Panie zderzak .. to dzwon musiał być ;)

btw.: ja za zderzak dałem 250PLN - razem z tylną dokładką (malowanie)

ano, dzwon jak byk :decayed:

tez mam ugadane 250 PLN. :rolleyes:

BTW razem z ramka tablicy rejestracyjnej dostalem komplet wkretow do jej mocowania :cool1:

u mnie też były ... ale chyba same śrubki i do niczego nie pasiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byki

W piątek wybieram się do Was na ul. Grochowe Łąki 4. Lecę od Wrocławia i mam być na 10 na miejscu.

Może podrzucicie info czy tam gdzieś się korkuje i ile muszę przyjąć na przejazd przez miasto do celu od rogatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochowe Łąki tj. samo centrum. licz od Komornik (bo nie wiem o jakie rogatki Ci chodzi) ok 20-25 min to na bank dojedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...