Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

doberek :hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 07:52_________________________________________________

to już bym wolał T5 TDI 150KM :gwizdanie:

aż tak duże nie musze mieć - zas bedą mi ładować lodówki żeby do PL zawieść, takie cos szukam w stylu tourana czy zafiry ale z mocnym silnikem, nie musi być diesel - za paliwo firma płaci :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 23:25_________________________________________________

a co autko sprzedajesz czy zostawiasz Fany ?

jeszcze niewiem, zobacze jak z funduszami na nowsze będzie, ogólnie bym nie chciał sprzedać bo zadowolony jestem ale jak nie wydole z kasą to chyba ęde zmuszony sprzedać

jak bedziesz chcial sprzedac swoje cacuszko to daj mi znac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukuje sugestii ile toto może być warte:

SKODA OCTAVIA kombi 1.9 TDI 105 KM model MINT

marzec 2007 rok

przebieg 211 000

wyposażenie: manualna klima, elektryczne szyby przód, elektryczne podgrzewane lusterka, 4x airbag, ABS

srebrny metalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a tam, dobra Beta nie jest zła :gwizdanie: :decayed:

ja tam swoje wiem. nie pasuje mi filozofia tych aut.

a mialem w ubieglym roku kilka szt bmw-e, przejchalem nimi ladnych pare tys km. i naprawde dziekuje :hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:29_________________________________________________

lata ładnie pewnie, ale środek jak w polonezie... :facepalm: felgi bym przygarnął takie do a3 :decayed:

bo to polonez WRX :tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:35_________________________________________________

a coś nie teges z oplami bo nie szukałem jeszcze info

a nie wiem... Opel :decayed:

tak samo VW, BMW, i inne wynalazki :decayed::tongue4:

kurde, po stracie auta rok temu, przymierzalem sie do roznych marek i dopiero jak wsiadlem z powrotem do audi poczulem sie jak u siebie :cool1:

pozostaje rowniez kwestia serwisowa, produkty VW sa o wiele lepiej diagnozowalne. :hi: poza tym mam kompletna dokumentacje i mnostwo specyficznych narzedzi, ktore bym musial na nowo gromadzic do innej marki. :cool1: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:41_________________________________________________w BMW glupia wymiana przeplywki to juz wizyta w ASO.

reasumujac dla mnie auto to caloksztalt. to ze BMW ma troche lepsze silniki (tche lepsza kultura pracy, troche wiecej mocy, ale sa bardziej ropozerne).

ale wnetrze audi jest nie do pobicia, podobnie ksztalt nadwozia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoje wiem. nie pasuje mi filozofia tych aut.

a mialem w ubieglym roku kilka szt bmw-e, przejchalem nimi ladnych pare tys km. i naprawde dziekuje :hi:

ale o jakich betach mówisz? bo ja mówie o serii 3 rocznik 2007-2008 powiedzmy no i x5, x6 też z tych lat... tak kiesko jeżdżą? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoje wiem. nie pasuje mi filozofia tych aut.

a mialem w ubieglym roku kilka szt bmw-e, przejchalem nimi ladnych pare tys km. i naprawde dziekuje :hi:

ale o jakich betach mówisz? bo ja mówie o serii 3 rocznik 2007-2008 powiedzmy no i x5, x6 też z tych lat... tak kiesko jeżdżą? :gwizdanie:

zawsze wsiadajac do audi czuje sie pewnie i milo. natomiast w autach ktore eksploatowem w ubieglym roku X5, E46 przed i po lifcie czulem sie marnie.

kazdy egzemplarz wcinała rdza, pomimo ze auta byly bezwypadkowe. kiepsko dzialajace ESP w E46, do tego niepiekne wnetrze obecnych. zniechecilo mnie do marki.

ale porownujac 3jke 136 KM 2.0 tdi BMW z B5 AFN młodzika w bezposredniej probie przyspieszania na autostradzie róznicy w mocy widać nie było

podobnie CR 150 KM do Młodzika AFNa juz po chipie.

calkiem mozliwe ze konie BMW sa zwyczajnie papierowe...

oczywiscie, nie moge sie wypowiadac arbitralnie nt wszystkich modeli i silnikow, ale 100% (5 szt.) uzytkowanych przeze mnie BMW, nie powalalo. a to pozwala juz budowac jakas statystyke...

jak narazie dla mnie autem optimum (cena/jakosc) jest dobrze wyposazone A4 B6 Q z AVF-em i chipem 180 KM.

jezeli komus ciasno, A6 w zaleznosci od gustu C5 motor j.w. lub C6 Q BRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie Musa rozpisałeś :)

a co powiesż o silnikach 2.7 i 3.0 TDI w C5?

chyba C6 :mysli: to samo co w a4, czyli są balączki, ale jest przyjemność :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa 300 zl i 8 punktów :confused4: 94 na 50 :kwasny:

i na h*j przyjąłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biednego nie trafiło :naughty: ale tak przed świętami to hujnia... wiem bo sam kiedyś dostałem na dzień przed wigilią i nastrój od razu mi się zj***ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek robi po kilkanaście godzin dziennie, jedzie zamyślony o obowiązkach a tu taki ciołek z auta Ci radarem pyknie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek robi po kilkanaście godzin dziennie, jedzie zamyślony o obowiązkach a tu taki ciołek z auta Ci radarem pyknie :wallbash:

życie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a 300 zl i 8 punktów :confused4: 94 na 50 :kwasny:

i na h*j przyjąłem :wallbash:

:hi:, witaj w klubie w wakacje tyle tez dostalem i ta sama predkosc i ograniczenie tez to samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a 300 zl i 8 punktów :confused4: 94 na 50 :kwasny:

i na h*j przyjąłem :wallbash:

:hi:, witaj w klubie w wakacje tyle tez dostalem i ta sama predkosc i ograniczenie tez to samo :wink4:

Adaś w wakacje tez chyba zaliczył .. jak "wracalim" ze zlotu ...

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma w życiu pecha ten ma nieszczęść kupę, może złamać palec podcierając d*pę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...