Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek z ranca :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________

doberek :hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 09:48_________________________________________________wstawac spiochy :kox:

o tej porze to już byłem zwarty i gotowy ... nastąpił come back po 11 latach - dystans 21,097 km osiągnięty w 1h42m43s

Poznański Półmaraton ukończony ... teraz dochodzę odo siebie, a jutro będę umierał ...

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208230_1301531394812_1726288641_532637_8294970_n.jpg

gratulacje Karolu, mi po kilometrze musieli by tlen podawac :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 08:17_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka. narson

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

yo :hi:

Opublikowano

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

@Połówka:727 ... w kategorii wiekowej byłem 218

bieg ukończyło 3500

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 11:20_________________________________________________Oficjalny wynik ... ponad minute lepszy :)

01:41:12

Opublikowano

ładne miejsce na tylu zawodników :good:

Opublikowano

ładne miejsce na tylu zawodników :good:

prawie jak Boeing ;)

Opublikowano

Doberek :)

Opublikowano

Pepin: i jak tam te płytki do navi ? :)

Opublikowano

zobacz po ile ma ten Pan http://www.lidmar-czesci.pl/index5.html jak bedziesz miał gdzies taniej to daj znac :)

nie dodzwoniłem się oczywiście, ale przejrzałem allegro i ceny faktycznie ma super koleś :kox:

http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-touran-golf-v-a3-1-9-105km-i1518907086.html

chyba biorę od niego :)

Opublikowano

Zadzwon teraz

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 18:19_________________________________________________i dzwon z 10 sygnałow, i jeszcze kolo 19:30 sproboj

Opublikowano

Pepin: i jak tam te płytki do navi ? :)

a mam, mam :decayed: dzięki :decayed::hi::notworthy:

Opublikowano

Zadzwon teraz

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 18:19_________________________________________________i dzwon z 10 sygnałow, i jeszcze kolo 19:30 sproboj

dzwoniłem parę minut po 18 i mnie odrzucił :wink4: ale mam jeszcze zagadkę z dobraniem tarcz i klocków... są dwa rodzaje przy moim silniku i nie wiem na 100% co zamówić :wallbash:

Opublikowano

dzięki :)

już sprzątam :decayed:

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

dla dobrego sąsiada, a co? :mysli:

Opublikowano

co sądzicie o tarczach i klockach zimmermann? koleś z tego sklepu poleca, mówi, że jakość jak TRW, a nawet tańsze trochę są... :mysli: i że najmniej podróbek niby :decayed:

Opublikowano

to dodzwoniles sie ;>

Opublikowano

to dodzwoniles sie ;>

noo :kox:

Opublikowano

Ciekawe czy ktoś w naszej okolicy ma tańsze części :] w MOTO - HURT na Starym Zegrzu np. olej 150zl, a w lidmar 120zl a to taka wielka hurtownia... hmm

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

dzięki :)

już sprzątam :decayed:

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

dla dobrego sąsiada, a co? :mysli:

jakby co to daj znaka... ale stosunek cena/jakoś w tej cenie to najlepsze rozwiązanie choć jak się wyda z 2,2-2,3 to już jest coś fajnego... i to co chciałem pisać na PW... może chce 12-cali wówczas jakiś fajny netbook :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.