Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja właśnie wróciłem z przygodami do domu i chyba nie zawitam jutro. Pierwsze - trafiony króliczek i lewa kratka w zderzaku poszła się je.... (wie ktoś ile trzeba za to zabulić?), drugie to przy wjeździe do Poznania ładowanie się skończyło ukręciło się kółko w alternatorze i pasek poszedł się je... więc wróciłem do domciu na aku i chyba bez sensu się jutro na aku pchać na spota.

Widzisz Bartek chyba oględziny i nasłuchy za długo się przedłużały i materiał nie wytrzymał (alternator wyciągnął kopyta) tak się zastanawiam czy to sie jakoś regeneruje czy naprawia czy szukać od razu nowego albo innego na chodzie?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trudno powiedzieć - nigdy nie dobiłem alternatora... :confused4:

Nie mogłem dodzwonić się do Vario ale mam nadzieję, że jutro przyjedzie - może z nim się zabierz?

Opublikowano

W związku z awarią trochę mi się plany pozmieniały ale jak się wyrobię to wpadnę seatem albo pedziem.

Opublikowano
:good:
Opublikowano

tak długo coś tam hałasowało ale nie dane nam było tego nasłuchać aż się rozjechało. W tym całym bajzlu mam nadzieje że to było to co mnie wkurzała i że przy okazji zerwania paska nic więcej nie uszkodziło bo po ciemku nic nie zauważyłem[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:58_________________________________________________znalazłem kratki na allegro pewnie lepiej brać używkę oryginał niż nowa podróbę, co?

Opublikowano

No i od dobrego sprzedawcy - jak walnie pasek zewnętrzny nic nie powinno się stać...

Opublikowano

Mam taka nadzieję[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________Nikt nie czeka na walkę Adamka?

Opublikowano

Doberek Dobrek z rana, pogoda sie robi :) tylko nie wiem jak mocno wiatr hula...

Opublikowano

Doberek Dobrek z rana, pogoda sie robi :) tylko nie wiem jak mocno wiatr hula...

:bry: wiatr dość chłodny, ale damy rdę na zewnątrz myśle :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:54_________________________________________________byłem jeszcze raz na zewnątrz i w sumie to trochę piździ... :kwasny: ale Franowo zostaje?

Opublikowano

nie jest tak źle.

Opublikowano

Ja się dostosuję :)

Opublikowano

to jedźmy już do Maca, pojdziemy szybciej na kawe najwyżej :decayed:

Opublikowano

Allright :good:

Opublikowano

ok to MC zostaje :good:

Opublikowano

I ja też będę....

Opublikowano

Vario też przyjedzie :) A Nikuś? Marcin?

Opublikowano

ja już wyjeżdżam bo wcześniej podskoczę do Praktikera po kołki :naughty:

Opublikowano

No niestety sie nie wyrobiłem ale opowiadajcie jak było?

Opublikowano

No niestety sie nie wyrobiłem ale opowiadajcie jak było?

fajnie :naughty:

Opublikowano

No fajnie było w końcu się spotkać :)

Ummm, no i jeszcze nie jestem głodny ;)

Młody i Tetis - zdajcie relację z seansu :decayed:

Madas - poproszę o dane osobowe i numer konta na pw

Piechol - oddałeś Madbarowi części ode mnie?

Vario - wydech naprawdę za***iście gada, jestem pod wrażeniem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.