Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: powiedzcie mi jedną rzecz: trzeba się jakoś specjalnie obchodzić z nowym sprzęgłem i hamulcami? gdzieś czytałem, że jeśli chodzi o hamulce to dobrze przyhamować w miarę możliwości kilkanaście razy równomiernie, żeby się ułożyły. A co ze sprzęgłem? głownie chodzi mi o to czy mogę bez stresu zmieniać biegi na wysokich obrotach :mysli: (ruszać będę grzecznie :wink4:)

hamulce masz jeździć ze 200-300km spokojnie , żadnego ostrego hamowania

sprzęgło hmm ja normalnie wsiadłem i pojechałem

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Kałol :decayed:

Opublikowano
:hi: ma ktoś może IE9 pod windą 7ką ? miałem przez chwilę Betę ale się zacinała a teraz mam w aktualizacjach i nie wiem czy instalować z 8ki na 9tkę :mysli:
Opublikowano

ja mam firefoxa 4 pod win7 i jest super :good:

Opublikowano

Mam IE9 ale nie korzystam :kox: mi wystarcza kombinacje FF4+AdblockPlus

Opublikowano

FF4+AdblockPlus

mam ten sam zestaw :decayed:

Opublikowano

FF4+AdblockPlus

mam ten sam zestaw :decayed:

o Nikuś .. :hi:

Opublikowano

witanko wieczorkiem :hi:

mam tez ff4 :good:

Opublikowano

FF górą!!!

Opublikowano

ja osobiście nie znoszę FF, miałem Chrome'a ale się ostatnio totalnie wysrał, za to moje kobiety w upartego idą w FF

Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 07:37_________________________________________________

:hi: ma ktoś może IE9 pod windą 7ką ? miałem przez chwilę Betę ale się zacinała a teraz mam w aktualizacjach i nie wiem czy instalować z 8ki na 9tkę :mysli:

czesc Bartasie, ja mam IE9 pod winda7 i smiga calkiem sympatycznie :good:, nie mialem jeszcze z nia problemow.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 07:43_________________________________________________wstawac łotry szkoda dnia :tongue4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka. narson

Opublikowano

Witam serdeczenie :hi:

Mam taką proźbę jak ktos mieszka w pobliżu tych 2 aukcji i mógł by sprawdzić te auta czy do czegoś się nadają był bym bardzo wdzięczny :good: jak ktoś da rade proszę o PW :notworthy:

http://otomoto.pl/audi-a4-131km-bixenon-C18290634.html

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C18412815.html

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi: :hi:

obie aukcje to miasta oddalone od Poznania o 70 km :kwasny:

Opublikowano

Panowie, Panowie pomoze mi ktos w zmianie jezyka w fis ?? bo na forum jakos ciezko to opisane, czy tym polskim VAG-iem mozna to zrobic ??

Opublikowano

Wchodzisz w adaptację i tam poszukaj , ja właśnie to Polskim Vagiem zrobiłem :) Jakby co to można się spotkać i razem damy radę ;)

Opublikowano
:bry: fura odebrana :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Blisko 5h roboty ... i zaciski wyczyszczone + nowe klocki i tarcze

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215232_1791430957111_1579766295_1660343_3079519_n.jpg

jutro tył

Sam robiłeś? A pamiętałeś, coby dać nowe śruby do mocowania jarzma do piasty?Całkiem niezły czas.

A inna sprawa, że przód idzie łatwiej niż tył. Z tyłu są masakryczne śruby od jarzma. Takie imbusowe do których dostęp jest mocno ograniczony. Przyda się mocny imbus i gazrurka :naughty:. Aha i jeszcze coś. Masz taki sprzęcior do równoczesnego wciskania i wkręcania tłoczka?

Opublikowano

:bry: fura odebrana :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.